Diego Rivera lankytojų statistika ir dažniausiai peržiūromos darbai

1886 – 1957

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Diego Rivera puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Trumpoji versija Diego Rivera

Vyras kryžkelėje / Visatos valdytojas lankoma dažniau nei bet kurį kitą Diego Rivera kūrinį: 15.400 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 29% visų peržiūrėtų darbų. Land and Freedom ir Dream of a Sunday Afternoon in Alameda Park užbaia podiumo trio. Iš viso Diego Rivera sukvietė 34.100 apsilankymų: 5.600 – artistiaus puslapyje ir 28.500 – per individualius kūdinius. Tendencija šiek tiek mažėja: Rugs 2026 lankytojų buvo 39% mažiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 23.700 apsilankymų. Svetainė buvo skaičiuota Italų (16%),Ispanų (13%) ir Japonų (13%) kalbomis. Lankytojų pasiskirstymas tarp kompiuteriai (69%),telefonai (28%) ir planšetės (3%). Išsiskirta viena stilių grupė: Dramatiškas (Emocinis tonas) sulaukia 58% lankytojų, nors sudaro tik 17% katalogo dalį.

10 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos Diego Rivera darbai

Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 10 kūrinių Diego Rivera buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.

  1. Vyras kryžkelėje / Visatos valdytojas 1 Vyras kryžkelėje / Visatos valdytojas, 1934 15.400 lankytojų · 28,9%
  2. Land and Freedom 2 Land and Freedom 6.900 lankytojų · 12,9%
  3. Dream of a Sunday Afternoon in Alameda Park 3 Dream of a Sunday Afternoon in Alameda Park, 1948 1.300 lankytojų · 2,4%
  4. Colonisation, 'The Great City of Tenochtitlan' 4 Colonisation, 'The Great City of Tenochtitlan', 1952 1.200 lankytojų · 2,3%
  5. Detroit Industry, North Wall 5 Detroit Industry, North Wall 1.100 lankytojų · 2,1%
  6. The Flower Carrier 6 The Flower Carrier, 1935 1.000 lankytojų · 1,9%
  7. La Era (The Threshing Floor) 1904 (oil on canvas) 7 La Era (The Threshing Floor) 1904 (oil on canvas), 1904 800 lankytojų · 1,5%
  8. Beguinage a Bruges 8 Beguinage a Bruges 800 lankytojų · 1,5%
  9. The Sacrificial Offering Day of the Dead 9 The Sacrificial Offering Day of the Dead, 1924 700 lankytojų · 1,3%
  10. Calla Lily Vendor 10 Calla Lily Vendor 600 lankytojų · 1,1%

Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra Diego Rivera puslapis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026100800
Lie 20262.10021.600
Rugp 20267005.200
Rugs 20262.700900

Kiek bendrai dėmesio sulaukia Diego Rivera darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip populiariausi Diego Rivera darbai pasižymi tendencijomis per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Vyras kryžkelėje / Visatos…000000001002.7003.100100
Detroit Industry, North Wall000000001003001000
Calla Lily Vendor0000000002002000
Detroit Industry: East Wall000000000000
Flower Seller 10000000001000100
The Flower Carrier00000000040000
Proletarian Unity0000000002001000
Colonisation, 'The Great Ci…0000000001003000
Self-Portrait 100000000010000
Entering the Mine00000000010000

Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kaip žiūri Diego Rivera?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai23.60069,2%
telefonai9.60028,2%
planšetės9002,6%

Kuriomis kalbomis skaitytojas Diego Rivera dominuoja?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti šio supiklavos duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Italų60015,8%
Ispanų50013,2%
Japonų50013,2%
Korėjiečių50013,2%
Arabų2005,3%
Anglų2005,3%
Rusų2005,3%
Serbų2005,3%
Ukrainiečių2005,3%
Bulgarų1002,6%

Kokia yra kasdienė Diego Rivera lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti šio supiklavos duomenis
DienaPeržiūros
Š 26 Rugs600
S 27 Rugs400
Pr 28 Rugs900
A 29 Rugs1.800
T 30 Rugs700
K 1 Spa500
P 2 Spa1.200
Š 3 Spa300
S 4 Spa400
Pr 5 Spa2.300
A 6 Spa1.000
T 7 Spa1.000
K 8 Spa2.400
P 9 Spa1.200
Š 10 Spa1.600
S 11 Spa500
Pr 12 Spa1.300
A 13 Spa1.500
T 14 Spa1.400
K 15 Spa1.800
P 16 Spa1.700
Š 17 Spa (prognozė)1.200
S 18 Spa (prognozė)600
Pr 19 Spa (prognozė)2.100
A 20 Spa (prognozė)2.000
T 21 Spa (prognozė)1.400
K 22 Spa (prognozė)2.200
P 23 Spa (prognozė)1.900
Š 24 Spa (prognozė)1.300
S 25 Spa (prognozė)700
Pr 26 Spa (prognozė)2.300
A 27 Spa (prognozė)2.200
T 28 Spa (prognozė)1.600
K 29 Spa (prognozė)2.400
P 30 Spa (prognozė)2.100
Š 31 Spa (prognozė)1.400
S 1 Lap (prognozė)700
Pr 2 Lap (prognozė)2.500
A 3 Lap (prognozė)2.400
T 4 Lap (prognozė)1.800
K 5 Lap (prognozė)2.700
P 6 Lap (prognozė)2.300

Diego Rivera: greiti atsakymai

Kuri Diego Rivera kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

Tai Vyras kryžkelėje / Visatos valdytojas: 15.400 apsilankymų, tai 29% peržiūrų iš viso Diego Rivera peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 10 vietą.

Kiek lankytojų lankosi Diego Rivera puslapį?

34.100 per past twelve months, iš kurių 5.600 – menedžerio puslapyje ir 28.500 – individualiuose darbuose.

Ar žmonės žiūri į Diego Rivera telefonu ar kompiuteriu?

Abiemur: lankytojų pasiskirstymas: kompiuteriai (69%),telefonai (28%) ir planšetės (3%); lyderia kompiuteriai su 69%.

Ar žmonės skaito apie Diego Rivera keliais kalbos?

Taip: Italų (16%),Ispanų (13%) ir Japonų (13%). Italų yra pirmoji su 16% dalimi.

Ar yra Diego Rivera kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?

Taip, Dramatiškas (Emocinis tonas): 58% lankytų lankytų katalogo 17% dalies.