Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Dez Quarréll puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Trumpoji versija Dez Quarréll
Edric Still Rides lankoma dažniau nei bet kurį kitą Dez Quarréll kūrinį: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 25% visų peržiūrėtų darbų. The Old Man Becomes Young ir The Snake Sheds Its Skin užbaia podiumo trio. Iš viso Dez Quarréll sukvietė 1.300 apsilankymų: 800 – artistiaus puslapyje ir 500 – per individualius kūdinius. Tendencija auganti: Spa 2026 lankytojų buvo 150% daugiau nei Rugs 2026. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 500 apsilankymų. Išsiskirta viena stilių grupė: Tamsus (Švytėjimas) sulaukia 62% lankytojų, nors sudaro tik 29% katalogo dalį.
6 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos Dez Quarréll darbai
Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 6 kūrinių Dez Quarréll buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.
-
1
Edric Still Rides, 1996
200 lankytojų · 25,0%
-
2
The Old Man Becomes Young, 1995
200 lankytojų · 25,0%
-
3
The Snake Sheds Its Skin, 1996
100 lankytojų · 12,5%
-
4
La chasse galerie, 1998
100 lankytojų · 12,5%
-
5
And Then the Bow Cracked, 1991
100 lankytojų · 12,5%
-
6
Talk No More, 1996
100 lankytojų · 12,5%
Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra Dez Quarréll puslapis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 100 | 400 |
| Rugp 2026 | 100 | 0 |
| Rugs 2026 | 100 | 100 |
| Spa 2026 | 500 | 0 |
Kiek bendrai dėmesio sulaukia Dez Quarréll darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokie kūrinių stiliai pritraukia Dez Quarréll lankytojus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 29,4% | 62,5% |
| Švelnus šešėlis | 32,4% | 25,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 23,5% | 12,5% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 14,7% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 8,8% | 0,0% |
| Subtili spalva | 20,6% | 25,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 26,5% | 37,5% |
| Ryški spalvų išraiška | 44,1% | 37,5% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsūs tonai | 69,6% | 100,0% |
| Neutralios spalvos | 21,7% | 0,0% |
| Žemiški tonai | 8,7% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 14,7% | 25,0% |
| Subalansuota | 50,0% | 37,5% |
| Vividūs | 35,3% | 37,5% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 2,9% | 0,0% |
| Švelnus | 29,4% | 50,0% |
| Subalansuotas | 8,8% | 0,0% |
| Ryški | 26,5% | 50,0% |
| Pareiškimas | 32,4% | 0,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 41,2% | 25,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 11,8% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 17,6% | 37,5% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 26,5% | 37,5% |
| Suvarta paletė | 2,9% | 0,0% |
Kaip populiariausi Dez Quarréll darbai pasižymi tendencijomis per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Talk No More | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Into the Impenetrable Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Loyalist Cow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Snake Sheds Its Skin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jatayu's Noble Fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Divine Weapons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celestial Food | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Message | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Final Arrow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nala's Causeway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis skaitytojas Dez Quarréll dominuoja?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 400 | 80,0% |
| Čekų | 100 | 20,0% |
Kokia yra kasdienė Dez Quarréll lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 100 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 600 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 700 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 100 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 900 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 200 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 1.100 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 200 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
Dez Quarréll: greiti atsakymai
Kuri Dez Quarréll kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Tai Edric Still Rides: 200 apsilankymų, tai 25% peržiūrų iš viso Dez Quarréll peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 6 vietą.
Kiek lankytojų lankosi Dez Quarréll puslapį?
- 1.300 per past twelve months, iš kurių 800 – menedžerio puslapyje ir 500 – individualiuose darbuose.
Ar yra Dez Quarréll kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?
- Taip, Tamsus (Švytėjimas): 62% lankytų lankytų katalogo 29% dalies.