Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Danielis Garberis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Danielis Garberis apžauksme
Per pastaruosius dvylika mėnesių Danielis Garberis darbas Springtime In The Village buvo dažniausiai peržiūrintis ArtsDot.com platformoje: 1.300 peržiūrų, užėjęs 26% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra A Wooded Watershed ir South Room - Green Street. Iš viso Danielis Garberis lankė 3.600 kartų: 1.100 kartų lankyta pagrindinėje Danielis Garberis pusėje ir 2.500 kartų – individualių kūrinių pusėse. Susidomėjimas auga: lankytojų skaičius išliko 62%, nuo Rugs 2026 iki Spa 2026. Laukiamiausias mėnuo buvo Lie 2026, aplankytų kartų – 1.400. Žmonės naršo naudojami telefonai (56%),kompiuteriai (36%) ir planšetės (8%). Lankytojai skliaidžia į Ryški (Kontrastas): tokios darbai, sudarantys 18% meno kūrinio katalogo, sulaukia 46% apsilankymų.
10 dažniausiai peržiūrimiausi Danielis Garberis darbai
Štai 10 darbų autoriaus Danielis Garberis, kuriuos per pastaruosius dvylika mėnesių dažniausiai peržiūrėjo „ArtsDot.com“ svetainėje; darbai išrikiuoti pagal žiūrovų skaičių, nuo populiariausių.
-
1
Springtime In The Village
1.300 lankytojų · 26,0%
-
2
A Wooded Watershed
900 lankytojų · 18,0%
-
3
South Room - Green Street, 1920
700 lankytojų · 14,0%
-
4
New Hope
300 lankytojų · 6,0%
-
5
Dry Deason -
200 lankytojų · 4,0%
-
6
Yonder Hill
200 lankytojų · 4,0%
-
7
Reading -
200 lankytojų · 4,0%
-
8
Pear Tree
200 lankytojų · 4,0%
-
9
Springtime Byrum
200 lankytojų · 4,0%
-
10
Lone Tree, 1943
100 lankytojų · 2,0%
Kiek žmonių lanko Danielis Garberis puslapį kas mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 200 | 1.200 |
| Rugp 2026 | 0 | 100 |
| Rugs 2026 | 200 | 600 |
| Spa 2026 | 700 | 600 |
Kiek dažnai žiūrimi Danielis Garberis darbus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokių kūrinių renkasi Danielis Garberis lankytojai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 6,0% | 2,0% |
| Švelnus šešėlis | 24,0% | 20,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 52,0% | 50,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 18,0% | 28,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 6,0% | 20,0% |
| Subtili spalva | 32,0% | 50,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 46,0% | 22,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 16,0% | 8,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 44,4% | 55,6% |
| Neutralios spalvos | 36,1% | 33,3% |
| Tamsūs tonai | 13,9% | 8,9% |
| Monochrominis | 2,8% | 2,2% |
| Gamta | 2,8% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 8,0% | 20,0% |
| Subalansuota | 66,0% | 66,0% |
| Vividūs | 26,0% | 14,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 10,0% | 8,0% |
| Švelnus | 34,0% | 12,0% |
| Subalansuotas | 20,0% | 10,0% |
| Ryški | 18,0% | 46,0% |
| Pareiškimas | 18,0% | 24,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 26,0% | 34,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 8,0% | 6,0% |
| Subalansuota harmonija | 16,0% | 22,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 36,0% | 36,0% |
| Suvarta paletė | 14,0% | 2,0% |
Kurios Danielis Garberis darbai yra dažniausiai peržiūrimi mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Springtime In The Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 600 | 100 |
| South Room - Green Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Tanis Garber | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Langson Lathrop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lone Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherman's Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Springtime Byrum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| New Hope | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Old Man And The Pipe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokius įrenginius naudoja Danielis Garberis lankytojai?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Peržiūrėti skaičius
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| telefonai | 2.000 | 55,6% |
| kompiuteriai | 1.300 | 36,1% |
| planšetės | 300 | 8,3% |
Kuriomis kalbomis dominuoja Danielis Garberis lankytojai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti skaičius
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 500 | 55,6% |
| Prancūzų | 300 | 33,3% |
| Chinese | 100 | 11,1% |
Kiek lankytojų kasdien aplanko Danielis Garberis ir kas laukia toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| T 14 Spa | 500 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 100 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 100 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 100 |
| Pr 26 Spa | 700 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 200 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 100 |
| Š 31 Spa | 100 |
| S 1 Lap | 100 |
| Pr 2 Lap | 100 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 200 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 100 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 200 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 200 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 100 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 200 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 200 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 100 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 200 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
Klausimai apie Danielis Garberis platformoje ArtsDot.com
Kurios Danielis Garberis kūriniai yra populiariausi?
- Springtime In The Village yra populiariausias darbas: jį aplankė 1.300 kartų (26% visų Danielis Garberis peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardyti 10 dažniausiai peržiūromos dalys.
Kiek žmonių žiūri Danielis Garberis svetainėje ArtsDot.com?
- Per pastaruosius dvylika mėnesių Danielis Garberis gavo 3.600 apsilankymų: 1.100 pusėje autoriaus ir 2.500 individualių kūrinių puselėse.
Per kuriais įrenginiais lankytojai naršo Danielis Garberis turinio?
- Daugiausia – telefonai (56%),kompiuteriai (36%) ir planšetės (8%): 56% apsilankymų atvyksta iš telefonai.
Kurių kūrinių domisi Danielis Garberis lankytojai?
- Jie teikia pirmenybę Ryški (Kontrastas): tai sudaro 46% lankytojų, kol meno katalogo dalis yra 18%.