Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Cyril Mount puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Trumpoji versija Cyril Mount
Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE lankoma dažniau nei bet kurį kitą Cyril Mount kūrinį: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 40% visų peržiūrėtų darbų. Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943 ir Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942 užbaia podiumo trio. Iš viso Cyril Mount sukvietė 900 apsilankymų: 500 – artistiaus puslapyje ir 400 – per individualius kūdinius. Tendencija šiek tiek mažėja: Spa 2026 lankytojų buvo 100% mažiau nei Rugs 2026. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 700 apsilankymų. Išsiskirta viena stilių grupė: Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas) sulaukia 60% lankytojų, nors sudaro tik 22% katalogo dalį.
4 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos Cyril Mount darbai
Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 4 kūrinių Cyril Mount buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.
-
1
Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE
200 lankytojų · 40,0%
-
2
Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943, 2009
100 lankytojų · 20,0%
-
3
Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942, 1992
100 lankytojų · 20,0%
-
4
Brew Up and Halt for the Night, 9 April 1943, 2009
100 lankytojų · 20,0%
Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra Cyril Mount puslapis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 300 | 400 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 200 | 0 |
| Spa 2026 | 0 | 0 |
Kiek bendrai dėmesio sulaukia Cyril Mount darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokie kūrinių stiliai pritraukia Cyril Mount lankytojus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 44,4% | 20,0% |
| Švelnus šešėlis | 22,2% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 22,2% | 60,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 11,1% | 20,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 11,1% | 0,0% |
| Subtili spalva | 11,1% | 0,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 66,7% | 60,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 11,1% | 40,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsūs tonai | 33,3% | 66,7% |
| Neutralios spalvos | 33,3% | 33,3% |
| Monochrominis | 33,3% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 33,3% | 0,0% |
| Subalansuota | 55,6% | 60,0% |
| Vividūs | 11,1% | 40,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 33,3% | 20,0% |
| Švelnus | 44,4% | 60,0% |
| Subalansuotas | 22,2% | 20,0% |
| Ryški | 0,0% | 0,0% |
| Pareiškimas | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 0,0% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 11,1% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 22,2% | 20,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 55,6% | 60,0% |
| Suvarta paletė | 11,1% | 20,0% |
Kaip populiariausi Cyril Mount darbai pasižymi tendencijomis per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Victory Roll into Tunis 7th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Guns of the 11th Field Regi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mareth Line – Wet Night, F.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brew Up and Halt for the Ni… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| El Oudref Observation Post,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Their Spring, Medjes el Bab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Our Final Gun Position, Me… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Petrol Lorries on Fire nea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lieutenant General C. J. E.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis skaitytojas Cyril Mount dominuoja?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kokia yra kasdienė Cyril Mount lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 100 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
Cyril Mount: greiti atsakymai
Kuri Cyril Mount kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Tai Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE: 200 apsilankymų, tai 40% peržiūrų iš viso Cyril Mount peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 4 vietą.
Kiek lankytojų lankosi Cyril Mount puslapį?
- 900 per past twelve months, iš kurių 500 – menedžerio puslapyje ir 400 – individualiuose darbuose.
Ar yra Cyril Mount kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?
- Taip, Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): 60% lankytų lankytų katalogo 22% dalies.