Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Conrad Wise Chapman puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Conrad Wise Chapman apžauksme
Per pastaruosius dvylika mėnesių Conrad Wise Chapman darbas Sunset at Saint Malo buvo dažniausiai peržiūrintis ArtsDot.com platformoje: 200 peržiūrų, užėjęs 25% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra Sunrise at Saint Malo ir Circle of Skaters, Bois de Boulogne. Iš viso Conrad Wise Chapman lankė 1.600 kartų: 800 kartų lankyta pagrindinėje Conrad Wise Chapman pusėje ir 800 kartų – individualių kūrinių pusėse. Laukiamiausias mėnuo buvo Lie 2026, aplankytų kartų – 1.500. Lankytojai skliaidžia į Šviesos intensyvumas: ryški (Švytėjimas): tokios darbai, sudarantys 48% meno kūrinio katalogo, sulaukia 75% apsilankymų.
7 dažniausiai peržiūrimiausi Conrad Wise Chapman darbai
Štai 7 darbų autoriaus Conrad Wise Chapman, kuriuos per pastaruosius dvylika mėnesių dažniausiai peržiūrėjo „ArtsDot.com“ svetainėje; darbai išrikiuoti pagal žiūrovų skaičių, nuo populiariausių.
-
1
Sunset at Saint Malo, 1878
200 lankytojų · 25,0%
-
2
Sunrise at Saint Malo, 1878
100 lankytojų · 12,5%
-
3
Circle of Skaters, Bois de Boulogne, 1875
100 lankytojų · 12,5%
-
4
Elegant Figures on a Seashore, 1878
100 lankytojų · 12,5%
-
5
Trouville, 1869
100 lankytojų · 12,5%
-
6
Ice Skating at Twilight
100 lankytojų · 12,5%
-
7
Figures on a Beach
100 lankytojų · 12,5%
Kiek žmonių lanko Conrad Wise Chapman puslapį kas mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 700 | 800 |
| Rugp 2026 | 100 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
| Spa 2026 | 0 | 0 |
Kiek dažnai žiūrimi Conrad Wise Chapman darbus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokių kūrinių renkasi Conrad Wise Chapman lankytojai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 9,5% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 0,0% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 14,3% | 0,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 47,6% | 75,0% |
| Šviesus | 28,6% | 25,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 19,1% | 12,5% |
| Subtili spalva | 38,1% | 37,5% |
| Subtilus ir subalansuotas | 33,3% | 25,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 9,5% | 25,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 66,7% | 62,5% |
| Žemiški tonai | 19,1% | 25,0% |
| Pastelinės spalvos | 14,3% | 12,5% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 9,5% | 0,0% |
| Subalansuota | 66,7% | 50,0% |
| Vividūs | 23,8% | 50,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 9,5% | 25,0% |
| Švelnus | 28,6% | 0,0% |
| Subalansuotas | 19,1% | 25,0% |
| Ryški | 23,8% | 25,0% |
| Pareiškimas | 19,1% | 25,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 14,3% | 12,5% |
| Švelniai suderinta paletė | 14,3% | 25,0% |
| Subalansuota harmonija | 9,5% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 42,9% | 37,5% |
| Suvarta paletė | 19,1% | 25,0% |
Kurios Conrad Wise Chapman darbai yra dažniausiai peržiūrimi mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Entrance to Fort Sumter.jpg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Submarine Torpedo Boat H.L.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trouville Beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Circle of Skaters, Bois de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Camp No. 2, Terrenos Baldios | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Torpedo Boat David at Charl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fort Sumter Gun Gallery, De… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battery Marshall from Long… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rome: The Reaper's Mass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trouville | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Conrad Wise Chapman lankytojai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek lankytojų kasdien aplanko Conrad Wise Chapman ir kas laukia toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
| P 27 Lap (prognozė) | 0 |
Klausimai apie Conrad Wise Chapman platformoje ArtsDot.com
Kurios Conrad Wise Chapman kūriniai yra populiariausi?
- Sunset at Saint Malo yra populiariausias darbas: jį aplankė 200 kartų (25% visų Conrad Wise Chapman peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardyti 7 dažniausiai peržiūromos dalys.
Kiek žmonių žiūri Conrad Wise Chapman svetainėje ArtsDot.com?
- Per pastaruosius dvylika mėnesių Conrad Wise Chapman gavo 1.600 apsilankymų: 800 pusėje autoriaus ir 800 individualių kūrinių puselėse.
Kurių kūrinių domisi Conrad Wise Chapman lankytojai?
- Jie teikia pirmenybę Šviesos intensyvumas: ryški (Švytėjimas): tai sudaro 75% lankytojų, kol meno katalogo dalis yra 48%.