Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Claude Muncaster puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Claude Muncaster apžauksme
Per pastaruosius dvylika mėnesių Claude Muncaster darbas Sussex Landscape buvo dažniausiai peržiūrintis ArtsDot.com platformoje: 200 peržiūrų, užėjęs 33% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra A Sou'wester over the Downs ir Halifax (Bowling Dyke). Iš viso Claude Muncaster lankė 900 kartų: 300 kartų lankyta pagrindinėje Claude Muncaster pusėje ir 600 kartų – individualių kūrinių pusėse. Laukiamiausias mėnuo buvo Lie 2026, aplankytų kartų – 500. Lankytojai skliaidžia į Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): tokios darbai, sudarantys 43% meno kūrinio katalogo, sulaukia 67% apsilankymų.
5 dažniausiai peržiūrimiausi Claude Muncaster darbai
Štai 5 darbų autoriaus Claude Muncaster, kuriuos per pastaruosius dvylika mėnesių dažniausiai peržiūrėjo „ArtsDot.com“ svetainėje; darbai išrikiuoti pagal žiūrovų skaičių, nuo populiariausių.
Kiek žmonių lanko Claude Muncaster puslapį kas mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 100 | 400 |
| Rugp 2026 | 100 | 100 |
| Rugs 2026 | 0 | 100 |
| Spa 2026 | 100 | 0 |
Kiek dažnai žiūrimi Claude Muncaster darbus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokių kūrinių renkasi Claude Muncaster lankytojai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 7,1% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 28,6% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 42,9% | 66,7% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 21,4% | 33,3% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 28,6% | 33,3% |
| Subtili spalva | 42,9% | 33,3% |
| Subtilus ir subalansuotas | 28,6% | 33,3% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 21,4% | 16,7% |
| Subalansuota | 78,6% | 83,3% |
| Vividūs | 0,0% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 7,1% | 0,0% |
| Švelnus | 14,3% | 33,3% |
| Subalansuotas | 21,4% | 0,0% |
| Ryški | 21,4% | 16,7% |
| Pareiškimas | 35,7% | 50,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 7,1% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 35,7% | 50,0% |
| Subalansuota harmonija | 14,3% | 16,7% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 35,7% | 33,3% |
| Suvarta paletė | 7,1% | 0,0% |
Kurios Claude Muncaster darbai yra dažniausiai peržiūrimi mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Halifax (Bowling Dyke) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tramp Steamer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Getting the Fish in Winter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sussex Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Shipyard at Palma in Majorca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Sou'wester over the Downs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| March Morning, Newby Bridge… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Floods at Stopham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter's Morning, Cartmel P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| August Morning in Sussex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Claude Muncaster lankytojai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti skaičius
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Čekų | 200 | 100,0% |
Kiek lankytojų kasdien aplanko Claude Muncaster ir kas laukia toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 100 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 100 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 100 |
| S 8 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 100 |
| S 15 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 100 |
| S 22 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
Klausimai apie Claude Muncaster platformoje ArtsDot.com
Kurios Claude Muncaster kūriniai yra populiariausi?
- Sussex Landscape yra populiariausias darbas: jį aplankė 200 kartų (33% visų Claude Muncaster peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardyti 5 dažniausiai peržiūromos dalys.
Kiek žmonių žiūri Claude Muncaster svetainėje ArtsDot.com?
- Per pastaruosius dvylika mėnesių Claude Muncaster gavo 900 apsilankymų: 300 pusėje autoriaus ir 600 individualių kūrinių puselėse.
Kurių kūrinių domisi Claude Muncaster lankytojai?
- Jie teikia pirmenybę Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): tai sudaro 67% lankytojų, kol meno katalogo dalis yra 43%.