Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Clare Galloway puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Trumpoji versija Clare Galloway
Healing (Letting Go) lankoma dažniau nei bet kurį kitą Clare Galloway kūrinį: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 17% visų peržiūrėtų darbų. Domestic Alchemy (Pregnancy) ir Family of Relationships užbaia podiumo trio. Iš viso Clare Galloway sukvietė 1.400 apsilankymų: 400 – artistiaus puslapyje ir 1.000 – per individualius kūdinius. Tendencija auganti: Spa 2026 lankytojų buvo 100% daugiau nei Rugs 2026. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 1.000 apsilankymų. Išsiskirta viena stilių grupė: Šviesus (Švytėjimas) sulaukia 67% lankytojų, nors sudaro tik 50% katalogo dalį.
10 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos Clare Galloway darbai
Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 10 kūrinių Clare Galloway buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.
-
1
Healing (Letting Go), 2000
200 lankytojų · 16,7%
-
2
Domestic Alchemy (Pregnancy), 2000
200 lankytojų · 16,7%
-
3
Family of Relationships, 2000
100 lankytojų · 8,3%
-
4
Self with Small Self (Red), 2005
100 lankytojų · 8,3%
-
5
Sisters, 2000
100 lankytojų · 8,3%
-
6
Affirmation, Protection, 2005
100 lankytojų · 8,3%
-
7
Three Ancient Friends, 2000
100 lankytojų · 8,3%
-
8
Forgiveness (Child and Old Man), 2000
100 lankytojų · 8,3%
-
9
Healing (Protection), 2000
100 lankytojų · 8,3%
-
10
Calling the Goddess, 1997
100 lankytojų · 8,3%
Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra Clare Galloway puslapis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 100 |
| Lie 2026 | 100 | 900 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 100 | 0 |
| Spa 2026 | 200 | 0 |
Kiek bendrai dėmesio sulaukia Clare Galloway darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokie kūrinių stiliai pritraukia Clare Galloway lankytojus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 16,7% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 16,7% | 8,3% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 16,7% | 25,0% |
| Šviesus | 50,0% | 66,7% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 27,8% | 33,3% |
| Subtili spalva | 22,2% | 25,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 22,2% | 16,7% |
| Ryški spalvų išraiška | 27,8% | 25,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 68,8% | 81,8% |
| Žemiški tonai | 12,5% | 18,2% |
| Tamsūs tonai | 12,5% | 0,0% |
| Monochrominis | 6,2% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 22,2% | 33,3% |
| Subalansuota | 66,7% | 50,0% |
| Vividūs | 11,1% | 16,7% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 22,2% | 16,7% |
| Švelnus | 16,7% | 16,7% |
| Subalansuotas | 0,0% | 0,0% |
| Ryški | 5,6% | 16,7% |
| Pareiškimas | 55,6% | 50,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 16,7% | 16,7% |
| Švelniai suderinta paletė | 16,7% | 8,3% |
| Subalansuota harmonija | 16,7% | 8,3% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 38,9% | 50,0% |
| Suvarta paletė | 11,1% | 16,7% |
Kaip populiariausi Clare Galloway darbai pasižymi tendencijomis per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Domestic Alchemy (Pregnancy) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Calling the Goddess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Healing (Protection) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forgiveness (Child and Old… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Healing (Letting Go) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Rebuilding the Body | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Ancient Friends | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sisters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Couple (Blue Mountain) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dreams and Thoughts | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis skaitytojas Clare Galloway dominuoja?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Čekų | 100 | 100,0% |
Kokia yra kasdienė Clare Galloway lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 100 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
| P 27 Lap (prognozė) | 0 |
Clare Galloway: greiti atsakymai
Kuri Clare Galloway kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Tai Healing (Letting Go): 200 apsilankymų, tai 17% peržiūrų iš viso Clare Galloway peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 10 vietą.
Kiek lankytojų lankosi Clare Galloway puslapį?
- 1.400 per past twelve months, iš kurių 400 – menedžerio puslapyje ir 1.000 – individualiuose darbuose.
Ar yra Clare Galloway kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?
- Taip, Šviesus (Švytėjimas): 67% lankytų lankytų katalogo 50% dalies.