Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Čarlis Landseris puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Čarlis Landseris: skaičiai keliose eilutėse
The Eve of the Battle of Edge Hill, 1642 yra žvaigždė: 100 apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių, tai sudaro 14% visų Čarlis Landseris peržiūrų. Toliau yra The Temptation Of Andrew Marvell ir The Pillaging Of A Jew's House In The Reign Of Richard I. Daugybė menininko puslapio lankytojų (200 lankytojų) ir kūrinių lankytojų (600 lankytojų) kartu sudaro 800 lankytojų. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (600 lankytojų). Lankytojai renkasi Pareiškimas (Kontrastas) – tai sudaro 43% lankytojų, palygdinti su 18% katalogo dalimi.
Čarlis Landseris: 7 kūrinių, kuriuos žmonės stebi pirmiausia
Kiekvienas žemiau pateiktas kūrinys buvo atidarytas realių lankytojų ArtsDot.com per pastarąsias dvylika mėnesių. 1 vieta yra dažniausiai lankomas Čarlis Landseris kūrinys.
-
1
The Eve of the Battle of Edge Hill, 1642, 1845
100 lankytojų · 14,3%
-
2
The Temptation Of Andrew Marvell
100 lankytojų · 14,3%
-
3
The Pillaging Of A Jew's House In The Reign Of Richard I
100 lankytojų · 14,3%
-
4
Bloodhound And Pups
100 lankytojų · 14,3%
-
5
Margaret Roper
100 lankytojų · 14,3%
-
6
Maria
100 lankytojų · 14,3%
-
7
The Hermit
100 lankytojų · 14,3%
Kada žmonės lankia Čarlis Landseris puslapį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duombų lentelė
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 100 | 100 |
| Lie 2026 | 100 | 500 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
Kada žiūrimos Čarlis Landseris darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi Čarlis Landseris lankytojai, lyginant su tuo, ką sukūrė pats menininkas?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duombų lentelė
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 51,3% | 71,4% |
| Švelnus šešėlis | 33,3% | 14,3% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 10,3% | 14,3% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 5,1% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 15,4% | 14,3% |
| Subtili spalva | 41,0% | 42,9% |
| Subtilus ir subalansuotas | 35,9% | 42,9% |
| Ryški spalvų išraiška | 7,7% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 84,2% | 100,0% |
| Tamsūs tonai | 10,5% | 0,0% |
| Neutralios spalvos | 5,3% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 35,9% | 57,1% |
| Subalansuota | 53,8% | 42,9% |
| Vividūs | 10,3% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 15,4% | 14,3% |
| Švelnus | 30,8% | 42,9% |
| Subalansuotas | 10,3% | 0,0% |
| Ryški | 25,6% | 0,0% |
| Pareiškimas | 17,9% | 42,9% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 5,1% | 14,3% |
| Švelniai suderinta paletė | 7,7% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 7,7% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 53,8% | 71,4% |
| Suvarta paletė | 25,6% | 14,3% |
Kokie yra pagrindiniai Čarlis Landseris darbai, mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duombų lentelė
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Eve of the Battle of Ed… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Eve Of The Battle Of Ed… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lion Defending its Prey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Duke of Devonshire and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Temptation Of Andrew Ma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Assassination | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Margaret Roper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of a gentleman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dying Warrior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pillaging Of A Jew's Ho… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kurisomis kalbomis kalba Čarlis Landseris auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek kasdienių apsilankymų turi Čarlis Landseris ir kiek jų bus artimiausiu trimis trimenėmis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duombų lentelė
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 100 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 100 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 200 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 200 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
Ką žmonės klausia apie Čarlis Landseris
Kurių Čarlis Landseris kūrinių žmonės žiūri dažniausiai?
- The Eve of the Battle of Edge Hill, 1642 pirmiausia, su 100 apsilankymų arba 14% žiūrovų dalimi. Viršuje yra 7 darbai.
Kokia Čarlis Landseris auditorija ArtsDot.com?
- 800 lankytojų per dvylika mėnesių: 200 lankytojų lankė meno kūrėjo puslapį ir 600 lankytojų – jo kūrinius.
Kurios Čarlis Landseris darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?
- Darbai, pažymėti žanru Pareiškimas (Kontrastas), užima 43% lankytojų, nors sudaro tik 18% katalogo.