Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Čarls De Vulf Braunelis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Čarls De Vulf Braunelis: skaičiai keliose eilutėse
Colchester yra žvaigždė: 200 apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių, tai sudaro 33% visų Čarls De Vulf Braunelis peržiūrų. Toliau yra Royal Palm ir The Pinkham Notch, White Mountains. Daugybė menininko puslapio lankytojų (700 lankytojų) ir kūrinių lankytojų (600 lankytojų) kartu sudaro 1.300 lankytojų. Susidomėjimas auga: tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026 lankytojų skaičius padidėjo 100%. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (1.000 lankytojų). Lankytojai renkasi Ryški (Kontrastas) – tai sudaro 83% lankytojų, palygdinti su 40% katalogo dalimi.
Čarls De Vulf Braunelis: 4 kūrinių, kuriuos žmonės stebi pirmiausia
Kiekvienas žemiau pateiktas kūrinys buvo atidarytas realių lankytojų ArtsDot.com per pastarąsias dvylika mėnesių. 1 vieta yra dažniausiai lankomas Čarls De Vulf Braunelis kūrinys.
Kada žmonės lankia Čarls De Vulf Braunelis puslapį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duombų lentelė
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 700 | 300 |
| Rugp 2026 | 0 | 100 |
| Rugs 2026 | 0 | 200 |
Kada žiūrimos Čarls De Vulf Braunelis darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi Čarls De Vulf Braunelis lankytojai, lyginant su tuo, ką sukūrė pats menininkas?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duombų lentelė
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 6,7% | 16,7% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 33,3% | 0,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 46,7% | 50,0% |
| Šviesus | 13,3% | 33,3% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 20,0% | 33,3% |
| Subtili spalva | 66,7% | 66,7% |
| Subtilus ir subalansuotas | 13,3% | 0,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 6,7% | 0,0% |
| Subalansuota | 93,3% | 100,0% |
| Vividūs | 0,0% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuotas | 13,3% | 16,7% |
| Ryški | 40,0% | 83,3% |
| Pareiškimas | 46,7% | 0,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 26,7% | 16,7% |
| Švelniai suderinta paletė | 20,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 13,3% | 33,3% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 33,3% | 50,0% |
| Suvarta paletė | 6,7% | 0,0% |
Kokie yra pagrindiniai Čarls De Vulf Braunelis darbai, mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duombų lentelė
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Charter Oak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cuban Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pinkham Notch, White Mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Notch of the White Moun… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elm, East Hartford, Connect… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tree and Sailboat, Lyme, Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Humphreys Ledge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Loma de Las Animas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| White Mountains from Fernal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sky – Northern Cuba | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kurisomis kalbomis kalba Čarls De Vulf Braunelis auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek kasdienių apsilankymų turi Čarls De Vulf Braunelis ir kiek jų bus artimiausiu trimis trimenėmis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duombų lentelė
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
Ką žmonės klausia apie Čarls De Vulf Braunelis
Kurių Čarls De Vulf Braunelis kūrinių žmonės žiūri dažniausiai?
- Colchester pirmiausia, su 200 apsilankymų arba 33% žiūrovų dalimi. Viršuje yra 4 darbai.
Kokia Čarls De Vulf Braunelis auditorija ArtsDot.com?
- 1.300 lankytojų per dvylika mėnesių: 700 lankytojų lankė meno kūrėjo puslapį ir 600 lankytojų – jo kūrinius.
Kurios Čarls De Vulf Braunelis darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?
- Darbai, pažymėti žanru Ryški (Kontrastas), užima 83% lankytojų, nors sudaro tik 40% katalogo.