Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Charles Angrand puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Trumpoji versija Charles Angrand
The Harvesters lankoma dažniau nei bet kurį kitą Charles Angrand kūrinį: 300 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 21% visų peržiūrėtų darbų. The Guardian Of Turkeys ir Portrait Of The Artist's Mother Sewing užbaia podiumo trio. Iš viso Charles Angrand sukvietė 1.700 apsilankymų: 400 – artistiaus puslapyje ir 1.300 – per individualius kūdinius. Tendencija šiek tiek mažėja: Spa 2026 lankytojų buvo 100% mažiau nei Rugs 2026. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 1.400 apsilankymų. Išsiskirta viena stilių grupė: Tamsūs tonai (Spalvų paletė) sulaukia 30% lankytojų, nors sudaro tik 8% katalogo dalį.
9 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos Charles Angrand darbai
Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 9 kūrinių Charles Angrand buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.
-
1
The Harvesters
300 lankytojų · 21,4%
-
2
The Guardian Of Turkeys
200 lankytojų · 14,3%
-
3
Portrait Of The Artist's Mother Sewing
200 lankytojų · 14,3%
-
4
Le Bucheron
200 lankytojų · 14,3%
-
5
Mother And Child
100 lankytojų · 7,1%
-
6
Le Pont de Pierre, Rouen
100 lankytojų · 7,1%
-
7
Le Pont De Pierre In Rouen
100 lankytojų · 7,1%
-
8
My Mother,
100 lankytojų · 7,1%
-
9
Wheat
100 lankytojų · 7,1%
Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra Charles Angrand puslapis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 400 | 1.000 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 300 |
| Spa 2026 | 0 | 0 |
Kiek bendrai dėmesio sulaukia Charles Angrand darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokie kūrinių stiliai pritraukia Charles Angrand lankytojus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 23,8% | 28,6% |
| Švelnus šešėlis | 9,5% | 14,3% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 28,6% | 35,7% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 33,3% | 14,3% |
| Šviesus | 4,8% | 7,1% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 38,1% | 42,9% |
| Subtili spalva | 28,6% | 21,4% |
| Subtilus ir subalansuotas | 4,8% | 0,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 23,8% | 35,7% |
| Ryški spalva | 4,8% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 30,8% | 30,0% |
| Pastelinės spalvos | 30,8% | 20,0% |
| Neutralios spalvos | 23,1% | 20,0% |
| Tamsūs tonai | 7,7% | 30,0% |
| Monochrominis | 7,7% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 38,1% | 42,9% |
| Subalansuota | 28,6% | 14,3% |
| Vividūs | 33,3% | 42,9% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 23,8% | 28,6% |
| Švelnus | 33,3% | 21,4% |
| Subalansuotas | 28,6% | 35,7% |
| Ryški | 0,0% | 0,0% |
| Pareiškimas | 14,3% | 14,3% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 14,3% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 28,6% | 50,0% |
| Subalansuota harmonija | 9,5% | 14,3% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 28,6% | 14,3% |
| Suvarta paletė | 19,1% | 21,4% |
Kaip populiariausi Charles Angrand darbai pasižymi tendencijomis per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| My Mother, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Wheat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Pont De Pierre In Rouen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Le Pont de Pierre, Rouen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| A Couple In The Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Seine, Morning (Saint-O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| House under Olive Trees / H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Seamstresses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother And Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis skaitytojas Charles Angrand dominuoja?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kokia yra kasdienė Charles Angrand lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti šio supiklavos duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap | 0 |
| Š 7 Lap | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
| P 27 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 28 Lap (prognozė) | 0 |
Charles Angrand: greiti atsakymai
Kuri Charles Angrand kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Tai The Harvesters: 300 apsilankymų, tai 21% peržiūrų iš viso Charles Angrand peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 9 vietą.
Kiek lankytojų lankosi Charles Angrand puslapį?
- 1.700 per past twelve months, iš kurių 400 – menedžerio puslapyje ir 1.300 – individualiuose darbuose.
Ar yra Charles Angrand kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?
- Taip, Tamsūs tonai (Spalvų paletė): 30% lankytų lankytų katalogo 8% dalies.