Carlo Carrà Auditorija ir populiarumumas svetrenėje ArtsDot.com

1881 – 1966

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Carlo Carrà puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Carlo Carrà: skaičiai keliose eilutėse

Manifestazione Interventista yra žvaigždė: 800 apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių, tai sudaro 11% visų Carlo Carrà peržiūrų. Toliau yra Florence ir Ciò Che Mi Ha Detto Il Tram. Daugybė menininko puslapio lankytojų (1.900 lankytojų) ir kūrinių lankytojų (5.400 lankytojų) kartu sudaro 7.300 lankytojų. Susidomėjimas auga: tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026 lankytojų skaičius padidėjo 25%. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (5.400 lankytojų). Pagal įrenginius: kompiuteriai (77%),telefonai (18%) ir planšetės (5%). Lankytojai renkasi Elegantiška (Nuotaika) – tai sudaro 23% lankytojų, palygdinti su 0% katalogo dalimi.

Carlo Carrà: 10 kūrinių, kuriuos žmonės stebi pirmiausia

Kiekvienas žemiau pateiktas kūrinys buvo atidarytas realių lankytojų ArtsDot.com per pastarąsias dvylika mėnesių. 1 vieta yra dažniausiai lankomas Carlo Carrà kūrinys.

  1. Manifestazione Interventista 1 Manifestazione Interventista 800 lankytojų · 11,3%
  2. Florence 2 Florence 500 lankytojų · 7,0%
  3. Ciò Che Mi Ha Detto Il Tram 3 Ciò Che Mi Ha Detto Il Tram 400 lankytojų · 5,6%
  4. I Funerali dell'Anarchico Galli 4 I Funerali dell'Anarchico Galli 400 lankytojų · 5,6%
  5. Funeral of the Anarchist Galli 5 Funeral of the Anarchist Galli 300 lankytojų · 4,2%
  6. Barcaiolo 6 Barcaiolo 300 lankytojų · 4,2%
  7. Antigrazioso 7 Antigrazioso 300 lankytojų · 4,2%
  8. Leaving the Theater 8 Leaving the Theater, 1910 200 lankytojų · 2,8%
  9. Pursuit 9 Pursuit, 1915 200 lankytojų · 2,8%
  10. I Romantici 10 I Romantici 200 lankytojų · 2,8%

Kada žmonės lankia Carlo Carrà puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duombų lentelė
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20261000
Lie 20261.0004.400
Rugp 2026300500
Rugs 2026500500

Kada žiūrimos Carlo Carrà darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kokie yra pagrindiniai Carlo Carrà darbai, mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duombų lentelė
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Florence0000000002002000
Leaving the Theater00000000010000
Manifestazione Interventista0000000001000400
Funeral of the Anarchist Ga…00000000030000
Barcaiolo00000000020000
Ciò Che Mi Ha Detto Il Tram00000000030000
A Pine near the Sea0000000001000100
The Drunken Gentleman000000000000
Saint Gaudenzio of Varallo000000000000
Houses Under Hills000000000000

Kokie įrenginiai naudojami Carlo Carrà auditorijos?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duombų lentelė
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai5.60076,7%
telefonai1.30017,8%
planšetės4005,5%

Kurisomis kalbomis kalba Carlo Carrà auditorija?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duombų lentelė
KalbaPeržiūrosDalintis
Italų70038,9%
Anglų40022,2%
Bulgarų20011,1%
Rusų20011,1%
Graikų1005,6%
Prancūzų1005,6%
Lietuvių1005,6%

Kiek kasdienių apsilankymų turi Carlo Carrà ir kiek jų bus artimiausiu trimis trimenėmis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duombų lentelė
DienaPeržiūros
S 4 Spa500
Pr 5 Spa100
A 6 Spa100
T 7 Spa0
K 8 Spa400
P 9 Spa0
Š 10 Spa400
S 11 Spa200
Pr 12 Spa100
A 13 Spa200
T 14 Spa100
K 15 Spa0
P 16 Spa100
Š 17 Spa0
S 18 Spa0
Pr 19 Spa100
A 20 Spa100
T 21 Spa100
K 22 Spa400
P 23 Spa0
Š 24 Spa500
S 25 Spa (prognozė)200
Pr 26 Spa (prognozė)100
A 27 Spa (prognozė)100
T 28 Spa (prognozė)100
K 29 Spa (prognozė)300
P 30 Spa (prognozė)0
Š 31 Spa (prognozė)300
S 1 Lap (prognozė)200
Pr 2 Lap (prognozė)100
A 3 Lap (prognozė)100
T 4 Lap (prognozė)100
K 5 Lap (prognozė)200
P 6 Lap (prognozė)0
Š 7 Lap (prognozė)300
S 8 Lap (prognozė)200
Pr 9 Lap (prognozė)100
A 10 Lap (prognozė)100
T 11 Lap (prognozė)100
K 12 Lap (prognozė)200
P 13 Lap (prognozė)0
Š 14 Lap (prognozė)200

Ką žmonės klausia apie Carlo Carrà

Kurių Carlo Carrà kūrinių žmonės žiūri dažniausiai?

Manifestazione Interventista pirmiausia, su 800 apsilankymų arba 11% žiūrovų dalimi. Viršuje yra 10 darbai.

Kokia Carlo Carrà auditorija ArtsDot.com?

7.300 lankytojų per dvylika mėnesių: 1.900 lankytojų lankė meno kūrėjo puslapį ir 5.400 lankytojų – jo kūrinius.

Iš kurių įrenginių ateina Carlo Carrà auditorija?

Auditorija renkasi iš kompiuteriai (77%),telefonai (18%) ir planšetės (5%); kompiuteriai generuoja 77% apsilankymų.

Kurios Carlo Carrà darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, pažymėti žanru Elegantiška (Nuotaika), užima 23% lankytojų, nors sudaro tik 0% katalogo.