Caravaggio Auditorija ir populiarumumas svetrenėje ArtsDot.com

1571 – 1610

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Caravaggio puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Caravaggio: skaičiai keliose eilutėse

Šv. Mato pašaukimas yra žvaigždė: 41.100 apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių, tai sudaro 13% visų Caravaggio peržiūrų. Toliau yra Dievų Motinos mirtis ir Narciso. Daugybė menininko puslapio lankytojų (73.800 lankytojų) ir kūrinių lankytojų (292.800 lankytojų) kartu sudaro 366.600 lankytojų. Interesas sumaigo 18% tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (147.100 lankytojų). Auditorijos pagrindinės kalbos: Anglų (21%),Gruzinų (11%) ir Protugalų (10%). Auditorijos pagrindinės šalys: Gruzija (15%),Pietų Korėja (14%) ir Italija (12%). Pagal įrenginius: kompiuteriai (54%),telefonai (43%) ir planšetės (4%). Lankytojai renkasi Raminanti (Kontrastas) – tai sudaro 29% lankytojų, palygdinti su 6% katalogo dalimi.

Caravaggio: 10 kūrinių, kuriuos žmonės stebi pirmiausia

Kiekvienas žemiau pateiktas kūrinys buvo atidarytas realių lankytojų ArtsDot.com per pastarąsias dvylika mėnesių. 1 vieta yra dažniausiai lankomas Caravaggio kūrinys.

  1. Šv. Mato pašaukimas 1 Šv. Mato pašaukimas, 1599 41.100 lankytojų · 13,0%
  2. Dievų Motinos mirtis 2 Dievų Motinos mirtis, 1601 32.700 lankytojų · 10,3%
  3. Narciso 3 Narciso, 1599 26.000 lankytojų · 8,2%
  4. Kanestra vaisių (Caravaggio) 4 Kanestra vaisių (Caravaggio), 1596 17.900 lankytojų · 5,7%
  5. Draudės mirtis (detale) 5 Draudės mirtis (detale), 1605 7.100 lankytojų · 2,2%
  6. Juditos Nykdymo Holoferno 6 Juditos Nykdymo Holoferno, 1598 6.500 lankytojų · 2,1%
  7. Ecce Homo 7 Ecce Homo, 1609 5.600 lankytojų · 1,8%
  8. Šventosios Mato Įkvėpimas 8 Šventosios Mato Įkvėpimas 5.400 lankytojų · 1,7%
  9. Salome su Švėjos galva Jono Švietėjo 9 Salome su Švėjos galva Jono Švietėjo, 1607 5.100 lankytojų · 1,6%
  10. Muzikantai 10 Muzikantai, 1595 4.400 lankytojų · 1,4%

Kada žmonės lankia Caravaggio puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duombų lentelė
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20263002.400
Lie 202621.400125.700
Rugp 202622.00096.800
Rugs 202630.10067.900

Kada žiūrimos Caravaggio darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kokie yra pagrindiniai Caravaggio darbai, mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duombų lentelė
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Šv. Mato pašaukimas0000000030012.20014.40011.000
Narciso0000000007.4008.9008.400
Muzikantai000000001002.300900800
Juditos Nykdymo Holoferno0000000002.3001.4002.100
Kristaus paimtis000000002002.2004001.200
Ecce Homo000000001001.4001.3002.000
Paskapusė Emmaus000000000900600500
Salome su Švėjos galva Jono…0000000001.4002.1001.500
Šventosios Mato Įkvėpimas0000000001.8007002.200
Entombment of Christ0000000008003001.000

Kokie įrenginiai naudojami Caravaggio auditorijos?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duombų lentelė
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai196.80053,7%
telefonai156.50042,7%
planšetės13.3003,6%

Kurisomis kalbomis kalba Caravaggio auditorija?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duombų lentelė
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų6.80020,7%
Gruzinų3.50010,6%
Protugalų3.40010,3%
Rusų2.9008,8%
Ispanų2.5007,6%
Italų2.0006,1%
Korėjiečių2.0006,1%
Bulgarų1.3004,0%
Vengrų1.2003,6%
Serbų1.0003,0%

Kiek kasdienių apsilankymų turi Caravaggio ir kiek jų bus artimiausiu trimis trimenėmis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duombų lentelė
DienaPeržiūros
A 22 Rugs4.600
T 23 Rugs4.100
K 24 Rugs5.900
P 25 Rugs2.500
Š 26 Rugs2.700
S 27 Rugs5.500
Pr 28 Rugs4.800
A 29 Rugs6.700
T 30 Rugs4.700
K 1 Spa4.600
P 2 Spa2.900
Š 3 Spa4.200
S 4 Spa5.100
Pr 5 Spa5.100
A 6 Spa5.200
T 7 Spa4.100
K 8 Spa10.700
P 9 Spa4.600
Š 10 Spa3.400
S 11 Spa6.900
Pr 12 Spa6.500
A 13 Spa (prognozė)7.300
T 14 Spa (prognozė)5.700
K 15 Spa (prognozė)9.300
P 16 Spa (prognozė)4.400
Š 17 Spa (prognozė)4.500
S 18 Spa (prognozė)7.700
Pr 19 Spa (prognozė)7.200
A 20 Spa (prognozė)7.900
T 21 Spa (prognozė)6.200
K 22 Spa (prognozė)10.200
P 23 Spa (prognozė)4.800
Š 24 Spa (prognozė)4.900
S 25 Spa (prognozė)8.400
Pr 26 Spa (prognozė)7.900
A 27 Spa (prognozė)8.500
T 28 Spa (prognozė)6.600
K 29 Spa (prognozė)10.900
P 30 Spa (prognozė)5.100
Š 31 Spa (prognozė)5.300
S 1 Lap (prognozė)9.000
Pr 2 Lap (prognozė)8.400

Ką žmonės klausia apie Caravaggio

Kurių Caravaggio kūrinių žmonės žiūri dažniausiai?

Šv. Mato pašaukimas pirmiausia, su 41.100 apsilankymų arba 13% žiūrovų dalimi. Viršuje yra 10 darbai.

Kokia Caravaggio auditorija ArtsDot.com?

366.600 lankytojų per dvylika mėnesių: 73.800 lankytojų lankė meno kūrėjo puslapį ir 292.800 lankytojų – jo kūrinius.

Iš kurių įrenginių ateina Caravaggio auditorija?

Auditorija renkasi iš kompiuteriai (54%),telefonai (43%) ir planšetės (4%); kompiuteriai generuoja 54% apsilankymų.

Kuriomis kalbomis dominuoja Caravaggio auditorija?

Anglų (21%),Gruzinų (11%) ir Protugalų (10%). Pagrindinė kalba – Anglų, ja naudojasi 21% lankytojų.

Kurios Caravaggio darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, pažymėti žanru Raminanti (Kontrastas), užima 29% lankytojų, nors sudaro tik 6% katalogo.