Benvenutas Čelinislankytojų statistika ir dažniausiai peržiūromos darbai
1500
–
1571
Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Benvenutas Čelinis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
!
Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.
Trumpoji versija Benvenutas Čelinis
Druskos indas lankoma dažniau nei bet kurį kitą Benvenutas Čelinis kūrinį: 1.600 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 24% visų peržiūrėtų darbų. Perseus (detail) ir Salt Cellar (detail) užbaia podiumo trio. Iš viso Benvenutas Čelinis sukvietė 12.500 apsilankymų: 7.100 – artistiaus puslapyje ir 5.400 – per individualius kūdinius. Tendencija auganti: Rugs 2026 lankytojų buvo 220% daugiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 6.100 apsilankymų. Svetainė buvo skaičiuota Italų (31%),Anglų (19%) ir Ispanų (18%) kalbomis. Auditorija pasiskirstyta po Italija (38%),Peru (9%) ir Argentina (6%). Lankytojų pasiskirstymas tarp kompiuteriai (58%),telefonai (39%) ir planšetės (2%). Išsiskirta viena stilių grupė: Subalansuotas (Kontrastas) sulaukia 31% lankytojų, nors sudaro tik 2% katalogo dalį.
10 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos Benvenutas Čelinis darbai
Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 10 kūrinių Benvenutas Čelinis buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.
Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra Benvenutas Čelinis puslapis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
Mėnuo
Daugelio lankytojų puslapis
Darbų puslapiai
Spa 2025
0
0
Lap 2025
0
0
Grd 2025
0
0
Sau 2026
0
0
Vas 2026
0
0
Kov 2026
0
0
Bal 2026
0
0
Geg 2026
0
0
Bir 2026
0
100
Lie 2026
1.600
4.500
Rugp 2026
1.000
500
Rugs 2026
4.500
300
Kiek bendrai dėmesio sulaukia Benvenutas Čelinis darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokie kūrinių stiliai pritraukia Benvenutas Čelinis lankytojus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti šio supiklavos duomenis
Nuotaika
Nuotaika
Darbai
Peržiūros
Elegantiška
52,4%
64,6%
Dramatiškumas
19,1%
18,5%
Ramybė
11,9%
9,2%
Romantiška
7,1%
4,6%
Raminanti
2,4%
1,5%
Klasika
2,4%
0,0%
Eteriška
2,4%
0,0%
Praborius
2,4%
0,0%
Emocinis tonas
Emocinis tonas
Darbai
Peržiūros
Refleksyvus
30,9%
23,1%
Romantiškas
9,5%
33,9%
Mirusė
14,3%
15,4%
Raminantis
9,5%
4,6%
Melancholiškas
7,1%
6,2%
Emocionaliai stiprus
7,1%
6,2%
Raminantis
4,8%
6,2%
Nostalgiška
7,1%
3,1%
Švytėjimas
Švytėjimas
Darbai
Peržiūros
Tamsus
18,0%
11,9%
Švelnus šešėlis
22,0%
17,9%
Švelni apšvietimo intensyvumas
16,0%
37,3%
Šviesos intensyvumas: ryški
40,0%
28,4%
Šviesus
4,0%
4,5%
Spalvų nasyginimas
Spalvų nasyginimas
Darbai
Peržiūros
Blėskios
68,0%
44,8%
Subtili spalva
14,0%
17,9%
Subtilus ir subalansuotas
12,0%
34,3%
Ryški spalvų išraiška
6,0%
3,0%
Ryški spalva
0,0%
0,0%
Spalvų paletė
Spalvų paletė
Darbai
Peržiūros
Neutralios spalvos
60,0%
35,7%
Žemiški tonai
32,5%
30,4%
Tamsūs tonai
2,5%
28,6%
Pastelinės spalvos
5,0%
5,4%
Spalvų intensyvumas
Spalvų intensyvumas
Darbai
Peržiūros
Monochrominis
64,0%
41,8%
Subalansuota
28,0%
29,8%
Vividūs
8,0%
28,4%
Kontrastas
Kontrastas
Darbai
Peržiūros
Raminanti
6,0%
3,0%
Švelnus
16,0%
13,4%
Subalansuotas
2,0%
31,3%
Ryški
20,0%
7,5%
Pareiškimas
56,0%
44,8%
Spalvų harmonija
Spalvų harmonija
Darbai
Peržiūros
Nesuderintinga paletė
10,0%
10,4%
Švelniai suderinta paletė
8,0%
10,4%
Subalansuota harmonija
14,0%
10,4%
Stiprus spalvų vientisumas
48,0%
34,3%
Suvarta paletė
20,0%
34,3%
Kaip populiariausi Benvenutas Čelinis darbai pasižymi tendencijomis per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
Darbai
Spa 2025
Lap 2025
Grd 2025
Sau 2026
Vas 2026
Kov 2026
Bal 2026
Geg 2026
Bir 2026
Lie 2026
Rugp 2026
Rugs 2026
Salt Cellar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Druskos indas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
0
0
Morion for Francesco I de'…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Salt Cellar (8)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Salt Cellar (detail) (16)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Salt Cellar (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Salt Cellar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nymph of Fontainebleau
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Salt Cellar (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Crucifix (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kaip žiūri Benvenutas Čelinis?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Rodyti šio supiklavos duomenis
Įrenginys
Peržiūros
Dalintis
kompiuteriai
7.300
58,4%
telefonai
4.900
39,2%
planšetės
300
2,4%
Kuriomis kalbomis skaitytojas Benvenutas Čelinis dominuoja?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti šio supiklavos duomenis
Kalba
Peržiūros
Dalintis
Italų
2.800
31,1%
Anglų
1.700
18,9%
Ispanų
1.600
17,8%
Rusų
900
10,0%
Čekų
200
2,2%
Japonų
200
2,2%
Gruzinų
200
2,2%
Lietuvių
200
2,2%
Turkų
200
2,2%
Chinese
200
2,2%
Kokia yra kasdienė Benvenutas Čelinis lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti šio supiklavos duomenis
Diena
Peržiūros
S 27 Rugs
500
Pr 28 Rugs
500
A 29 Rugs
100
T 30 Rugs
200
K 1 Spa
500
P 2 Spa
700
Š 3 Spa
200
S 4 Spa
800
Pr 5 Spa
600
A 6 Spa
1.200
T 7 Spa
400
K 8 Spa
700
P 9 Spa
100
Š 10 Spa
400
S 11 Spa
400
Pr 12 Spa
400
A 13 Spa
0
T 14 Spa
500
K 15 Spa
200
P 16 Spa
600
Š 17 Spa
600
S 18 Spa (prognozė)
500
Pr 19 Spa (prognozė)
400
A 20 Spa (prognozė)
400
T 21 Spa (prognozė)
300
K 22 Spa (prognozė)
400
P 23 Spa (prognozė)
400
Š 24 Spa (prognozė)
300
S 25 Spa (prognozė)
500
Pr 26 Spa (prognozė)
400
A 27 Spa (prognozė)
400
T 28 Spa (prognozė)
300
K 29 Spa (prognozė)
400
P 30 Spa (prognozė)
400
Š 31 Spa (prognozė)
300
S 1 Lap (prognozė)
500
Pr 2 Lap (prognozė)
400
A 3 Lap (prognozė)
400
T 4 Lap (prognozė)
300
K 5 Lap (prognozė)
400
P 6 Lap (prognozė)
400
Š 7 Lap (prognozė)
300
Benvenutas Čelinis: greiti atsakymai
Kuri Benvenutas Čelinis kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
Tai Druskos indas: 1.600 apsilankymų, tai 24% peržiūrų iš viso Benvenutas Čelinis peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 10 vietą.
Kiek lankytojų lankosi Benvenutas Čelinis puslapį?
12.500 per past twelve months, iš kurių 7.100 – menedžerio puslapyje ir 5.400 – individualiuose darbuose.
Ar žmonės žiūri į Benvenutas Čelinis telefonu ar kompiuteriu?
Abiemur: lankytojų pasiskirstymas: kompiuteriai (58%),telefonai (39%) ir planšetės (2%); lyderia kompiuteriai su 58%.
Ar žmonės skaito apie Benvenutas Čelinis keliais kalbos?
Taip: Italų (31%),Anglų (19%) ir Ispanų (18%). Italų yra pirmoji su 31% dalimi.
Ar yra Benvenutas Čelinis kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?
Taip, Subalansuotas (Kontrastas): 31% lankytų lankytų katalogo 2% dalies.