Andrew Wyeth lankytojų statistika ir dažniausiai peržiūromos darbai

1917 – 2009

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Andrew Wyeth puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Trumpoji versija Andrew Wyeth

Andrew Newell Wyeth Ankstyvas gyvenimas ir šeimos įtakos Gimimo vieta ir pagrindinė informacija: Andrew Newell Wyeth gimė 1917 m. liepos 12 d. Čads Forde, Pensilvanijoje, dailininko N.C. Wyeth ir Carolyn Bockius Wyeth sūnus. Šeimos menininkai: Jis augo lankoma dažniau nei bet kurį kitą Andrew Wyeth kūrinį: 7.100 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 51% visų peržiūrėtų darbų. Wind from the Sea ir On Her Knees užbaia podiumo trio. Iš viso Andrew Wyeth sukvietė 14.400 apsilankymų: 4.900 – artistiaus puslapyje ir 9.500 – per individualius kūdinius. Tendencija šiek tiek mažėja: Rugs 2026 lankytojų buvo 60% mažiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 6.000 apsilankymų. Svetainė buvo skaičiuota Japonų (38%),Ispanų (18%) ir Anglų (15%) kalbomis. Auditorija pasiskirstyta po Japonija (41%),Jungtinės Amerikos Valstijos (19%) ir Ispanija (9%). Lankytojų pasiskirstymas tarp kompiuteriai (47%),telefonai (44%) ir planšetės (9%). Išsiskirta viena stilių grupė: Nostagiška aura (Nuotaika) sulaukia 84% lankytojų, nors sudaro tik 25% katalogo dalį.

10 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos Andrew Wyeth darbai

Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 10 kūrinių Andrew Wyeth buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.

  1. Andrew Newell Wyeth

Ankstyvas gyvenimas ir šeimos įtakos

Gimimo vieta ir pagrindinė informacija: Andrew Newell Wyeth gimė 1917 m. liepos 12 d. Čads Forde, Pensilvanijoje, dailininko N.C. Wyeth ir Carolyn Bockius Wyeth sūnus.
Šeimos menininkai: Jis augo 1 Andrew Newell Wyeth Ankstyvas gyvenimas ir šeimos įtakos Gimimo vieta ir pagrindinė informacija: Andrew Newell Wyeth gimė 1917 m. liepos 12 d. Čads Forde, Pensilvanijoje, dailininko N.C. Wyeth ir Carolyn Bockius Wyeth sūnus. Šeimos menininkai: Jis augo, 1948 7.100 lankytojų · 51,4%
  2. Wind from the Sea 2 Wind from the Sea, 1947 1.700 lankytojų · 12,3%
  3. On Her Knees 3 On Her Knees, 1977 600 lankytojų · 4,3%
  4. Day Dream 4 Day Dream, 1980 500 lankytojų · 3,6%
  5. Winter Fields 5 Winter Fields, 1942 500 lankytojų · 3,6%
  6. Lovers 6 Lovers, 1981 400 lankytojų · 2,9%
  7. Snow Flurries 7 Snow Flurries, 1953 400 lankytojų · 2,9%
  8. Distant thunder 8 Distant thunder 400 lankytojų · 2,9%
  9. Polly (sailboat with figures) 9 Polly (sailboat with figures) 300 lankytojų · 2,2%
  10. Henry Teel 10 Henry Teel, 1945 200 lankytojų · 1,4%

Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra Andrew Wyeth puslapis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026200100
Lie 20261.9004.100
Rugp 20261.8004.000
Rugs 20261.0001.300

Kiek bendrai dėmesio sulaukia Andrew Wyeth darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip populiariausi Andrew Wyeth darbai pasižymi tendencijomis per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Andrew Newell Wyeth Anksty…0000000002.3001.6001.100
Lovers0000000001001000
Winter Fields0000000002002000
Day Dream0000000002002000
Wind from the Sea0000000002001.0000
Henry Teel00000000010000
Anna Christina000000000000
Grape Wine0000000001000100
Allen (oodie) lynch000000000000
Bikini00000000100000

Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kaip žiūri Andrew Wyeth?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai6.80047,2%
telefonai6.30043,8%
planšetės1.3009,0%

Kuriomis kalbomis skaitytojas Andrew Wyeth dominuoja?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti šio supiklavos duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Japonų2.50037,9%
Ispanų1.20018,2%
Anglų1.00015,2%
Italų70010,6%
Rusų4006,1%
Lenkų2003,0%
Švedų2003,0%
Vokiečių1001,5%
Protugalų1001,5%
Serbų1001,5%

Kokia yra kasdienė Andrew Wyeth lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti šio supiklavos duomenis
DienaPeržiūros
Pr 5 Spa600
A 6 Spa200
T 7 Spa700
K 8 Spa700
P 9 Spa0
Š 10 Spa700
S 11 Spa300
Pr 12 Spa600
A 13 Spa100
T 14 Spa800
K 15 Spa300
P 16 Spa300
Š 17 Spa200
S 18 Spa800
Pr 19 Spa1.400
A 20 Spa500
T 21 Spa400
K 22 Spa1.700
P 23 Spa600
Š 24 Spa200
S 25 Spa800
Pr 26 Spa (prognozė)1.400
A 27 Spa (prognozė)400
T 28 Spa (prognozė)1.100
K 29 Spa (prognozė)1.500
P 30 Spa (prognozė)500
Š 31 Spa (prognozė)600
S 1 Lap (prognozė)1.100
Pr 2 Lap (prognozė)1.600
A 3 Lap (prognozė)500
T 4 Lap (prognozė)1.200
K 5 Lap (prognozė)1.700
P 6 Lap (prognozė)600
Š 7 Lap (prognozė)700
S 8 Lap (prognozė)1.200
Pr 9 Lap (prognozė)1.800
A 10 Lap (prognozė)600
T 11 Lap (prognozė)1.300
K 12 Lap (prognozė)1.900
P 13 Lap (prognozė)600
Š 14 Lap (prognozė)800
S 15 Lap (prognozė)1.300

Andrew Wyeth: greiti atsakymai

Kuri Andrew Wyeth kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

Tai Andrew Newell Wyeth Ankstyvas gyvenimas ir šeimos įtakos Gimimo vieta ir pagrindinė informacija: Andrew Newell Wyeth gimė 1917 m. liepos 12 d. Čads Forde, Pensilvanijoje, dailininko N.C. Wyeth ir Carolyn Bockius Wyeth sūnus. Šeimos menininkai: Jis augo: 7.100 apsilankymų, tai 51% peržiūrų iš viso Andrew Wyeth peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 10 vietą.

Kiek lankytojų lankosi Andrew Wyeth puslapį?

14.400 per past twelve months, iš kurių 4.900 – menedžerio puslapyje ir 9.500 – individualiuose darbuose.

Ar žmonės žiūri į Andrew Wyeth telefonu ar kompiuteriu?

Abiemur: lankytojų pasiskirstymas: kompiuteriai (47%),telefonai (44%) ir planšetės (9%); lyderia kompiuteriai su 47%.

Ar žmonės skaito apie Andrew Wyeth keliais kalbos?

Taip: Japonų (38%),Ispanų (18%) ir Anglų (15%). Japonų yra pirmoji su 38% dalimi.

Ar yra Andrew Wyeth kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?

Taip, Nostagiška aura (Nuotaika): 84% lankytų lankytų katalogo 25% dalies.