André Derain Auditorija ir populiarumumas svetrenėje ArtsDot.com

1880 – 1954

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi André Derain puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

André Derain: skaičiai keliose eilutėse

Čaringo Kryžius, Londonas yra žvaigždė: 5.700 apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių, tai sudaro 16% visų André Derain peržiūrų. Toliau yra Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) ir Drying the Sails. Daugybė menininko puslapio lankytojų (7.700 lankytojų) ir kūrinių lankytojų (32.400 lankytojų) kartu sudaro 40.100 lankytojų. Susidomėjimas auga: tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026 lankytojų skaičius padidėjo 91%. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (19.200 lankytojų). Auditorijos pagrindinės kalbos: Anglų (41%),Prancūzų (14%) ir Serbų (6%). Auditorijos pagrindinės šalys: Prancūzija (25%),Jungtinės Amerikos Valstijos (16%) ir Jungtinė Karalystė (8%). Pagal įrenginius: kompiuteriai (67%),telefonai (29%) ir planšetės (3%). Lankytojai renkasi Vividūs (Spalvų intensyvumas) – tai sudaro 73% lankytojų, palygdinti su 36% katalogo dalimi.

André Derain: 10 kūrinių, kuriuos žmonės stebi pirmiausia

Kiekvienas žemiau pateiktas kūrinys buvo atidarytas realių lankytojų ArtsDot.com per pastarąsias dvylika mėnesių. 1 vieta yra dažniausiai lankomas André Derain kūrinys.

  1. Čaringo Kryžius, Londonas 1 Čaringo Kryžius, Londonas 5.700 lankytojų · 16,0%
  2. Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) 2 Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure), 1905 1.800 lankytojų · 5,0%
  3. Drying the Sails 3 Drying the Sails, 1905 1.000 lankytojų · 2,8%
  4. Charing Cross Bridge 4 Charing Cross Bridge, 1906 900 lankytojų · 2,5%
  5. Cypresses 5 Cypresses, 1907 900 lankytojų · 2,5%
  6. Harlequinas ir Pierrotas 6 Harlequinas ir Pierrotas, 1924 800 lankytojų · 2,2%
  7. Woman in a Chemise 7 Woman in a Chemise, 1906 800 lankytojų · 2,2%
  8. The Lighthouse at Collioure 8 The Lighthouse at Collioure, 1905 800 lankytojų · 2,2%
  9. Landscape by the Sea: The Côte d'Azur near Agay 9 Landscape by the Sea: The Côte d'Azur near Agay, 1905 700 lankytojų · 2,0%
  10. Effect of Sun on the Water, London 10 Effect of Sun on the Water, London, 1906 700 lankytojų · 2,0%

Kada žmonės lankia André Derain puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duombų lentelė
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20260800
Lie 20261.50017.700
Rugp 20261.4005.500
Rugs 20264.8008.400

Kada žiūrimos André Derain darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kokie yra pagrindiniai André Derain darbai, mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duombų lentelė
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Landscape at Collioure (als…0000000003001001.100
Fishing Boats, Colioure0000000003000200
bathers00000000010000
Fishing Boats, Collioure00000000030000
Charing Cross from sw000000000100100300
The beautiful model00000000001000
London Bridge00000000020000
Drying the Sails000000000400300300
Mountains at Collioure0000000002002000
Houses of Parliament at Nig…0000000004000100

Kokie įrenginiai naudojami André Derain auditorijos?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duombų lentelė
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai27.00067,3%
telefonai11.80029,4%
planšetės1.3003,2%

Kurisomis kalbomis kalba André Derain auditorija?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duombų lentelė
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų4.40040,7%
Prancūzų1.50013,9%
Serbų6005,6%
Ispanų5004,6%
Olandų5004,6%
Rusų5004,6%
Slovakų5004,6%
Ukrainiečių4003,7%
Danų3002,8%
Chinese3002,8%

Kiek kasdienių apsilankymų turi André Derain ir kiek jų bus artimiausiu trimis trimenėmis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duombų lentelė
DienaPeržiūros
S 27 Rugs600
Pr 28 Rugs500
A 29 Rugs900
T 30 Rugs2.100
K 1 Spa1.700
P 2 Spa1.100
Š 3 Spa600
S 4 Spa1.000
Pr 5 Spa2.000
A 6 Spa1.200
T 7 Spa2.300
K 8 Spa700
P 9 Spa1.000
Š 10 Spa400
S 11 Spa1.400
Pr 12 Spa800
A 13 Spa1.800
T 14 Spa1.000
K 15 Spa800
P 16 Spa1.300
Š 17 Spa900
S 18 Spa (prognozė)1.000
Pr 19 Spa (prognozė)1.100
A 20 Spa (prognozė)1.300
T 21 Spa (prognozė)1.800
K 22 Spa (prognozė)1.100
P 23 Spa (prognozė)1.200
Š 24 Spa (prognozė)600
S 25 Spa (prognozė)1.000
Pr 26 Spa (prognozė)1.100
A 27 Spa (prognozė)1.400
T 28 Spa (prognozė)1.900
K 29 Spa (prognozė)1.100
P 30 Spa (prognozė)1.200
Š 31 Spa (prognozė)700
S 1 Lap (prognozė)1.100
Pr 2 Lap (prognozė)1.200
A 3 Lap (prognozė)1.400
T 4 Lap (prognozė)1.900
K 5 Lap (prognozė)1.100
P 6 Lap (prognozė)1.200
Š 7 Lap (prognozė)700

Ką žmonės klausia apie André Derain

Kurių André Derain kūrinių žmonės žiūri dažniausiai?

Čaringo Kryžius, Londonas pirmiausia, su 5.700 apsilankymų arba 16% žiūrovų dalimi. Viršuje yra 10 darbai.

Kokia André Derain auditorija ArtsDot.com?

40.100 lankytojų per dvylika mėnesių: 7.700 lankytojų lankė meno kūrėjo puslapį ir 32.400 lankytojų – jo kūrinius.

Iš kurių įrenginių ateina André Derain auditorija?

Auditorija renkasi iš kompiuteriai (67%),telefonai (29%) ir planšetės (3%); kompiuteriai generuoja 67% apsilankymų.

Kuriomis kalbomis dominuoja André Derain auditorija?

Anglų (41%),Prancūzų (14%) ir Serbų (6%). Pagrindinė kalba – Anglų, ja naudojasi 41% lankytojų.

Kurios André Derain darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, pažymėti žanru Vividūs (Spalvų intensyvumas), užima 73% lankytojų, nors sudaro tik 36% katalogo.