André DerainAuditorija ir populiarumumas svetrenėje ArtsDot.com
1880
–
1954
Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi André Derain puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
!
Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.
André Derain: skaičiai keliose eilutėse
Čaringo Kryžius, Londonas yra žvaigždė: 5.700 apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių, tai sudaro 16% visų André Derain peržiūrų. Toliau yra Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) ir Drying the Sails. Daugybė menininko puslapio lankytojų (7.700 lankytojų) ir kūrinių lankytojų (32.400 lankytojų) kartu sudaro 40.100 lankytojų. Susidomėjimas auga: tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026 lankytojų skaičius padidėjo 91%. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (19.200 lankytojų). Auditorijos pagrindinės kalbos: Anglų (41%),Prancūzų (14%) ir Serbų (6%). Auditorijos pagrindinės šalys: Prancūzija (25%),Jungtinės Amerikos Valstijos (16%) ir Jungtinė Karalystė (8%). Pagal įrenginius: kompiuteriai (67%),telefonai (29%) ir planšetės (3%). Lankytojai renkasi Vividūs (Spalvų intensyvumas) – tai sudaro 73% lankytojų, palygdinti su 36% katalogo dalimi.
André Derain: 10 kūrinių, kuriuos žmonės stebi pirmiausia
Kiekvienas žemiau pateiktas kūrinys buvo atidarytas realių lankytojų ArtsDot.com per pastarąsias dvylika mėnesių. 1 vieta yra dažniausiai lankomas André Derain kūrinys.
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duombų lentelė
Mėnuo
Daugelio lankytojų puslapis
Darbų puslapiai
Spa 2025
0
0
Lap 2025
0
0
Grd 2025
0
0
Sau 2026
0
0
Vas 2026
0
0
Kov 2026
0
0
Bal 2026
0
0
Geg 2026
0
0
Bir 2026
0
800
Lie 2026
1.500
17.700
Rugp 2026
1.400
5.500
Rugs 2026
4.800
8.400
Kada žiūrimos André Derain darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi André Derain lankytojai, lyginant su tuo, ką sukūrė pats menininkas?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duombų lentelė
Nuotaika
Nuotaika
Darbai
Peržiūros
Aktyvus
50,0%
53,4%
Raminanti
35,7%
14,2%
Ramybė
7,1%
13,4%
Žemiškos
0,0%
7,7%
Dramatiškumas
0,0%
3,2%
Romantiška
0,0%
3,2%
Elegantiška
0,0%
2,4%
Klasika
0,0%
1,2%
Emocinis tonas
Emocinis tonas
Darbai
Peržiūros
Energiškas
50,0%
51,2%
Refleksyvus
7,1%
14,8%
Raminantis
28,6%
10,4%
Raminantis
14,3%
6,8%
Nostalgiška
0,0%
7,2%
Melancholiškas
0,0%
5,2%
Džiugus
0,0%
2,4%
Dramatiškas
0,0%
1,2%
Švytėjimas
Švytėjimas
Darbai
Peržiūros
Tamsus
28,0%
9,0%
Švelnus šešėlis
30,0%
21,3%
Švelni apšvietimo intensyvumas
22,0%
48,2%
Šviesos intensyvumas: ryški
12,0%
18,5%
Šviesus
8,0%
3,1%
Spalvų nasyginimas
Spalvų nasyginimas
Darbai
Peržiūros
Blėskios
18,0%
5,6%
Subtili spalva
20,0%
10,1%
Subtilus ir subalansuotas
26,0%
19,6%
Ryški spalvų išraiška
36,0%
43,7%
Ryški spalva
0,0%
21,0%
Spalvų paletė
Spalvų paletė
Darbai
Peržiūros
Tamsūs tonai
41,0%
53,0%
Žemiški tonai
33,3%
30,2%
Neutralios spalvos
12,8%
9,2%
Pastelinės spalvos
10,3%
3,2%
Gamta
0,0%
2,5%
Šiltos spalvos
0,0%
1,4%
Monochrominis
2,6%
0,4%
Spalvų intensyvumas
Spalvų intensyvumas
Darbai
Peržiūros
Monochrominis
20,0%
7,6%
Subalansuota
44,0%
19,6%
Vividūs
36,0%
72,8%
Kontrastas
Kontrastas
Darbai
Peržiūros
Raminanti
16,0%
3,1%
Švelnus
18,0%
15,1%
Subalansuotas
16,0%
8,4%
Ryški
16,0%
27,5%
Pareiškimas
34,0%
45,9%
Spalvų harmonija
Spalvų harmonija
Darbai
Peržiūros
Nesuderintinga paletė
30,0%
56,6%
Švelniai suderinta paletė
16,0%
14,3%
Subalansuota harmonija
6,0%
13,7%
Stiprus spalvų vientisumas
36,0%
10,1%
Suvarta paletė
12,0%
5,3%
Kokie yra pagrindiniai André Derain darbai, mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duombų lentelė
Darbai
Spa 2025
Lap 2025
Grd 2025
Sau 2026
Vas 2026
Kov 2026
Bal 2026
Geg 2026
Bir 2026
Lie 2026
Rugp 2026
Rugs 2026
Landscape at Collioure (als…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
1.100
Fishing Boats, Colioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Fishing Boats, Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Charing Cross from sw
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
300
The beautiful model
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
London Bridge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Drying the Sails
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
300
Mountains at Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Houses of Parliament at Nig…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
Kokie įrenginiai naudojami André Derain auditorijos?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Duombų lentelė
Įrenginys
Peržiūros
Dalintis
kompiuteriai
27.000
67,3%
telefonai
11.800
29,4%
planšetės
1.300
3,2%
Kurisomis kalbomis kalba André Derain auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Duombų lentelė
Kalba
Peržiūros
Dalintis
Anglų
4.400
40,7%
Prancūzų
1.500
13,9%
Serbų
600
5,6%
Ispanų
500
4,6%
Olandų
500
4,6%
Rusų
500
4,6%
Slovakų
500
4,6%
Ukrainiečių
400
3,7%
Danų
300
2,8%
Chinese
300
2,8%
Kiek kasdienių apsilankymų turi André Derain ir kiek jų bus artimiausiu trimis trimenėmis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duombų lentelė
Diena
Peržiūros
S 27 Rugs
600
Pr 28 Rugs
500
A 29 Rugs
900
T 30 Rugs
2.100
K 1 Spa
1.700
P 2 Spa
1.100
Š 3 Spa
600
S 4 Spa
1.000
Pr 5 Spa
2.000
A 6 Spa
1.200
T 7 Spa
2.300
K 8 Spa
700
P 9 Spa
1.000
Š 10 Spa
400
S 11 Spa
1.400
Pr 12 Spa
800
A 13 Spa
1.800
T 14 Spa
1.000
K 15 Spa
800
P 16 Spa
1.300
Š 17 Spa
900
S 18 Spa (prognozė)
1.000
Pr 19 Spa (prognozė)
1.100
A 20 Spa (prognozė)
1.300
T 21 Spa (prognozė)
1.800
K 22 Spa (prognozė)
1.100
P 23 Spa (prognozė)
1.200
Š 24 Spa (prognozė)
600
S 25 Spa (prognozė)
1.000
Pr 26 Spa (prognozė)
1.100
A 27 Spa (prognozė)
1.400
T 28 Spa (prognozė)
1.900
K 29 Spa (prognozė)
1.100
P 30 Spa (prognozė)
1.200
Š 31 Spa (prognozė)
700
S 1 Lap (prognozė)
1.100
Pr 2 Lap (prognozė)
1.200
A 3 Lap (prognozė)
1.400
T 4 Lap (prognozė)
1.900
K 5 Lap (prognozė)
1.100
P 6 Lap (prognozė)
1.200
Š 7 Lap (prognozė)
700
Ką žmonės klausia apie André Derain
Kurių André Derain kūrinių žmonės žiūri dažniausiai?
Čaringo Kryžius, Londonas pirmiausia, su 5.700 apsilankymų arba 16% žiūrovų dalimi. Viršuje yra 10 darbai.
Kokia André Derain auditorija ArtsDot.com?
40.100 lankytojų per dvylika mėnesių: 7.700 lankytojų lankė meno kūrėjo puslapį ir 32.400 lankytojų – jo kūrinius.
Iš kurių įrenginių ateina André Derain auditorija?
Auditorija renkasi iš kompiuteriai (67%),telefonai (29%) ir planšetės (3%); kompiuteriai generuoja 67% apsilankymų.
Kuriomis kalbomis dominuoja André Derain auditorija?
Anglų (41%),Prancūzų (14%) ir Serbų (6%). Pagrindinė kalba – Anglų, ja naudojasi 41% lankytojų.
Kurios André Derain darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?
Darbai, pažymėti žanru Vividūs (Spalvų intensyvumas), užima 73% lankytojų, nors sudaro tik 36% katalogo.