Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Ambroise Louis Garneray puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Ambroise Louis Garneray apžauksme
Per pastaruosius dvylika mėnesių Ambroise Louis Garneray darbas COMBAT NAVAL buvo dažniausiai peržiūrintis ArtsDot.com platformoje: 600 peržiūrų, užėjęs 14% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra Pirate Ship ir Confiance Kent Fight. Iš viso Ambroise Louis Garneray lankė 5.700 kartų: 2.200 kartų lankyta pagrindinėje Ambroise Louis Garneray pusėje ir 3.500 kartų – individualių kūrinių pusėse. Susidomėjimas auga: lankytojų skaičius išliko 200%, nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukiamiausias mėnuo buvo Lie 2026, aplankytų kartų – 4.100. Žmonės naršo naudojami kompiuteriai (81%) ir telefonai (19%). Lankytojai skliaidžia į Subalansuota (Spalvų intensyvumas): tokios darbai, sudarantys 50% meno kūrinio katalogo, sulaukia 70% apsilankymų.
10 dažniausiai peržiūrimiausi Ambroise Louis Garneray darbai
Štai 10 darbų autoriaus Ambroise Louis Garneray, kuriuos per pastaruosius dvylika mėnesių dažniausiai peržiūrėjo „ArtsDot.com“ svetainėje; darbai išrikiuoti pagal žiūrovų skaičių, nuo populiariausių.
-
1
COMBAT NAVAL
600 lankytojų · 13,6%
-
2
Pirate Ship
600 lankytojų · 13,6%
-
3
Confiance Kent Fight
500 lankytojų · 11,4%
-
4
Peche De La Baleine
500 lankytojų · 11,4%
-
5
Naval Battle Of Navarino
300 lankytojų · 6,8%
-
6
La pêche à la morue
200 lankytojų · 4,5%
-
7
The Taking Of The 'kent' By Robert Surcouf In The Gulf Of Bengal, 7th October, 1800
200 lankytojų · 4,5%
-
8
Naval Battle Of Augusta
200 lankytojų · 4,5%
-
9
Episode of the Battle of Navarino, 20th October
200 lankytojų · 4,5%
-
10
Attacking a 'Right' Whale and Cutting In
200 lankytojų · 4,5%
Kiek žmonių lanko Ambroise Louis Garneray puslapį kas mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 1.300 | 2.800 |
| Rugp 2026 | 200 | 200 |
| Rugs 2026 | 700 | 500 |
Kiek dažnai žiūrimi Ambroise Louis Garneray darbus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokių kūrinių renkasi Ambroise Louis Garneray lankytojai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 8,0% | 4,5% |
| Švelnus šešėlis | 18,0% | 9,1% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 32,0% | 31,8% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 30,0% | 43,2% |
| Šviesus | 12,0% | 11,4% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 46,0% | 29,5% |
| Subtili spalva | 32,0% | 36,4% |
| Subtilus ir subalansuotas | 16,0% | 34,1% |
| Ryški spalvų išraiška | 6,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 45,5% | 60,0% |
| Žemiški tonai | 45,5% | 40,0% |
| Tamsūs tonai | 4,5% | 0,0% |
| Pastelinės spalvos | 4,5% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 40,0% | 15,9% |
| Subalansuota | 50,0% | 70,5% |
| Vividūs | 10,0% | 13,6% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 8,0% | 4,5% |
| Švelnus | 16,0% | 4,5% |
| Subalansuotas | 10,0% | 2,3% |
| Ryški | 22,0% | 36,4% |
| Pareiškimas | 44,0% | 52,3% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 34,0% | 27,3% |
| Švelniai suderinta paletė | 8,0% | 11,4% |
| Subalansuota harmonija | 12,0% | 4,5% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 28,0% | 22,7% |
| Suvarta paletė | 18,0% | 34,1% |
Kurios Ambroise Louis Garneray darbai yra dažniausiai peržiūrimi mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bataille navale nocturne, P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La pêche à la morue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Turet, Cutter Of The St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Episode of the Battle of Na… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Combat naval devant Agosta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Confiance Kent Fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Shad Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherbourg Took The Roule Mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Napoleon elbe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean de Bethencourt , Norma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokius įrenginius naudoja Ambroise Louis Garneray lankytojai?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Peržiūrėti skaičius
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 4.600 | 80,7% |
| telefonai | 1.100 | 19,3% |
Kuriomis kalbomis dominuoja Ambroise Louis Garneray lankytojai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti skaičius
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Prancūzų | 400 | 44,4% |
| Ispanų | 200 | 22,2% |
| Korėjiečių | 200 | 22,2% |
| Anglų | 100 | 11,1% |
Kiek lankytojų kasdien aplanko Ambroise Louis Garneray ir kas laukia toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 200 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 100 |
| Pr 5 Spa | 100 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 200 |
| P 9 Spa | 100 |
| Š 10 Spa | 100 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 200 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 100 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 100 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 100 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 100 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 100 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 100 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 100 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 100 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
Klausimai apie Ambroise Louis Garneray platformoje ArtsDot.com
Kurios Ambroise Louis Garneray kūriniai yra populiariausi?
- COMBAT NAVAL yra populiariausias darbas: jį aplankė 600 kartų (14% visų Ambroise Louis Garneray peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardyti 10 dažniausiai peržiūromos dalys.
Kiek žmonių žiūri Ambroise Louis Garneray svetainėje ArtsDot.com?
- Per pastaruosius dvylika mėnesių Ambroise Louis Garneray gavo 5.700 apsilankymų: 2.200 pusėje autoriaus ir 3.500 individualių kūrinių puselėse.
Per kuriais įrenginiais lankytojai naršo Ambroise Louis Garneray turinio?
- Daugiausia – kompiuteriai (81%) ir telefonai (19%): 81% apsilankymų atvyksta iš kompiuteriai.
Kurių kūrinių domisi Ambroise Louis Garneray lankytojai?
- Jie teikia pirmenybę Subalansuota (Spalvų intensyvumas): tai sudaro 70% lankytojų, kol meno katalogo dalis yra 50%.