Aleksejus Fon Javlenskis Auditorija ir populiarumumas svetrenėje ArtsDot.com

1864 – 1941

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Aleksejus Fon Javlenskis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Aleksejus Fon Javlenskis: skaičiai keliose eilutėse

Misterijus Galva: Meditacija yra žvaigždė: 1.900 apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių, tai sudaro 5% visų Aleksejus Fon Javlenskis peržiūrų. Toliau yra Dark Trees over Green Slope ir Landšaftas mažomis žydėsmėmis. Daugybė menininko puslapio lankytojų (5.400 lankytojų) ir kūrinių lankytojų (34.200 lankytojų) kartu sudaro 39.600 lankytojų. Susidomėjimas auga: tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026 lankytojų skaičius padidėjo 6%. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (28.300 lankytojų). Pagal įrenginius: kompiuteriai (86%),telefonai (8%) ir planšetės (6%). Lankytojai renkasi Ryški spalvų išraiška (Spalvų nasyginimas) – tai sudaro 64% lankytojų, palygdinti su 50% katalogo dalimi.

Aleksejus Fon Javlenskis: 10 kūrinių, kuriuos žmonės stebi pirmiausia

Kiekvienas žemiau pateiktas kūrinys buvo atidarytas realių lankytojų ArtsDot.com per pastarąsias dvylika mėnesių. 1 vieta yra dažniausiai lankomas Aleksejus Fon Javlenskis kūrinys.

  1. Misterijus Galva: Meditacija 1 Misterijus Galva: Meditacija, 1918 1.900 lankytojų · 5,1%
  2. Dark Trees over Green Slope 2 Dark Trees over Green Slope, 1910 900 lankytojų · 2,4%
  3. Landšaftas mažomis žydėsmėmis 3 Landšaftas mažomis žydėsmėmis, 1905 600 lankytojų · 1,6%
  4. Girl with Green Face 4 Girl with Green Face, 1910 500 lankytojų · 1,3%
  5. The Dancer Sacharoff 5 The Dancer Sacharoff, 1909 500 lankytojų · 1,3%
  6. Hyacinth Pots (also known as Hyacinths in Orange) 6 Hyacinth Pots (also known as Hyacinths in Orange), 1902 500 lankytojų · 1,3%
  7. Still LIfe with Begonia 7 Still LIfe with Begonia, 1911 500 lankytojų · 1,3%
  8. Princess with White Flower 8 Princess with White Flower, 1913 500 lankytojų · 1,3%
  9. Self-Portrait 9 Self-Portrait, 1914 500 lankytojų · 1,3%
  10. Manola 10 Manola, 1913 400 lankytojų · 1,1%

Kada žmonės lankia Aleksejus Fon Javlenskis puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duombų lentelė
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 202601.000
Lie 20262.20026.100
Rugp 20261.5003.500
Rugs 20261.7003.600

Kada žiūrimos Aleksejus Fon Javlenskis darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kokie yra pagrindiniai Aleksejus Fon Javlenskis darbai, mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duombų lentelė
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Misterijus Galva: Meditacija000000000900100400
Portrait of a Man (also kno…0000000002000100
Still LIfe with Begonia00000000040000
View of Murnau000000000000
Landing Place near Prerow000000000000
On the Baltic00000000010000
Young Girl with Green Eyes000000000000
Princess Torandot00000000001000
Oberstdorf (also known as M…00000000010000
The Blue Mantilla0000000001000100

Kokie įrenginiai naudojami Aleksejus Fon Javlenskis auditorijos?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duombų lentelė
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai34.10086,1%
telefonai3.3008,3%
planšetės2.2005,6%

Kurisomis kalbomis kalba Aleksejus Fon Javlenskis auditorija?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duombų lentelė
KalbaPeržiūrosDalintis
Italų1.30068,4%
Vokiečių1005,3%
Anglų1005,3%
Japonų1005,3%
Korėjiečių1005,3%
Lenkų1005,3%
Švedų1005,3%

Kiek kasdienių apsilankymų turi Aleksejus Fon Javlenskis ir kiek jų bus artimiausiu trimis trimenėmis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duombų lentelė
DienaPeržiūros
K 24 Rugs200
P 25 Rugs500
Š 26 Rugs100
S 27 Rugs300
Pr 28 Rugs500
A 29 Rugs300
T 30 Rugs300
K 1 Spa500
P 2 Spa100
Š 3 Spa300
S 4 Spa0
Pr 5 Spa0
A 6 Spa0
T 7 Spa200
K 8 Spa0
P 9 Spa100
Š 10 Spa300
S 11 Spa300
Pr 12 Spa300
A 13 Spa200
T 14 Spa400
K 15 Spa (prognozė)200
P 16 Spa (prognozė)200
Š 17 Spa (prognozė)200
S 18 Spa (prognozė)200
Pr 19 Spa (prognozė)200
A 20 Spa (prognozė)100
T 21 Spa (prognozė)200
K 22 Spa (prognozė)200
P 23 Spa (prognozė)200
Š 24 Spa (prognozė)200
S 25 Spa (prognozė)100
Pr 26 Spa (prognozė)200
A 27 Spa (prognozė)100
T 28 Spa (prognozė)200
K 29 Spa (prognozė)100
P 30 Spa (prognozė)100
Š 31 Spa (prognozė)100
S 1 Lap (prognozė)100
Pr 2 Lap (prognozė)200
A 3 Lap (prognozė)100
T 4 Lap (prognozė)200

Ką žmonės klausia apie Aleksejus Fon Javlenskis

Kurių Aleksejus Fon Javlenskis kūrinių žmonės žiūri dažniausiai?

Misterijus Galva: Meditacija pirmiausia, su 1.900 apsilankymų arba 5% žiūrovų dalimi. Viršuje yra 10 darbai.

Kokia Aleksejus Fon Javlenskis auditorija ArtsDot.com?

39.600 lankytojų per dvylika mėnesių: 5.400 lankytojų lankė meno kūrėjo puslapį ir 34.200 lankytojų – jo kūrinius.

Iš kurių įrenginių ateina Aleksejus Fon Javlenskis auditorija?

Auditorija renkasi iš kompiuteriai (86%),telefonai (8%) ir planšetės (6%); kompiuteriai generuoja 86% apsilankymų.

Kurios Aleksejus Fon Javlenskis darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, pažymėti žanru Ryški spalvų išraiška (Spalvų nasyginimas), užima 64% lankytojų, nors sudaro tik 50% katalogo.