Valdemar Irminger — 3D virtualusis muziejus
Pasivaikščiokite virtualia galerija, kurioje iškabinę 27 Valdemar Irminger kūrybiniais darbais.
- Dameportræt – meno spaudas
- Valdemar Irminger: Over midnat
- En ung dame på en altan – meno spaudas, kūrėjas Valdemar Irminger
- Valdemar Irminger: Hyrdedrengen læser ABC
- Valdemar Irminger kūrinys „The Children Saying Good Night to their Stars“
- Valdemar Irminger: En tilgivelse
- Cupids pestering an old lion, Valdemar Irminger
- The girl and the kitten.
- Portrait of a young man. – meno spaudas, kūrėjas Valdemar Irminger
- The model tries to keep warm. – meno spaudas, kūrėjas Valdemar Irminger
- All Saints' Day. A widower in a cemetary for the poor in Rome.
- Selbstporträt, Valdemar Irminger
- Interior with Helga and Hans Tegner. – meno spaudas, kūrėjas Valdemar Irminger
- Old friends.
- Valdemar Irminger kūrinys „A horse trader with his pack in the Sabine Mountains.“
- Forest with firs and mushrooms. – meno spaudas, kūrėjas Valdemar Irminger
- Landscape with a red deer stag and two hinds. – meno spaudas, kūrėjas Valdemar Irminger
- My wife at work – meno spaudas, kūrėjas Valdemar Irminger
- From the Old Colosseum – meno spaudas, kūrėjas Valdemar Irminger
- Valdemar Irminger: Sleeping Italian woman.
- Scene from Kipling's The Jungle Book.
- Valdemar Irminger: Portrait of a young woman reading.
- Landscape with dark clouds. – meno spaudas, kūrėjas Valdemar Irminger
- A wild bunch. A winter day with snow at Ledhuset in Fændrikvangen, near Hillerød.
- Valdemar Irminger: Trying to catch a runaway horse.
- Landscape with hills near Jyderup. – meno spaudas, kūrėjas Valdemar Irminger
- A horse startled by a rooster.
Valdemar Irminger
3D virtualusis muziejus
⚠
Nepavyko įkelti muziejaus



