Luca Della Robbia — 3D virtualusis muziejus
Pasivaikščiokite virtualia galerija, kurioje iškabinę 32 Luca Della Robbia kūrybiniais darbais.
- Labours of the Months: June – meno spaudas, kūrėjas Luca Della Robbia
- Ceiling decoration
- Tondo Portrait of a Lady – meno spaudas, kūrėjas Luca Della Robbia
- Cantoria – meno spaudas, kūrėjas Luca Della Robbia
- Visitation, Luca Della Robbia
- Luca Della Robbia kūrinys „Madonna and Child“
- Labours of the Months: January – meno spaudas
- Luca Della Robbia kūrinys „Deliverance of St Peter from Prison“
- Crucifixion of St Peter
- Bronze Doors of the New Sacristy – meno spaudas, kūrėjas Luca Della Robbia
- Madonna and Child – meno spaudas, kūrėjas Luca Della Robbia
- Madonna of the Apple, Luca Della Robbia
- Monument to Bishop Benozzo Federighi, Luca Della Robbia
- Cantoria: fourth bottom relief
- North Sacristy Doors with the Resurrection, Luca Della Robbia
- Grammar – meno spaudas, kūrėjas Luca Della Robbia
- Ascension of Christ
- Cantoria: left side relief – meno spaudas, kūrėjas Luca Della Robbia
- Cantoria: right side relief – meno spaudas, kūrėjas Luca Della Robbia
- Cantoria: second top relief – meno spaudas, kūrėjas Luca Della Robbia
- Madonna and Child between Two Angels – meno spaudas, kūrėjas Luca Della Robbia
- Cantoria: first bottom relief, Luca Della Robbia
- Madonna and Child (11) – meno spaudas, kūrėjas Luca Della Robbia
- Cantoria: second bottom relief – meno spaudas, kūrėjas Luca Della Robbia
- Cantoria: fourth top relief – meno spaudas, kūrėjas Luca Della Robbia
- Cantoria: second top relief, Luca Della Robbia
- Cantoria: fourth top relief
- Luca Della Robbia: Cantoria: third bottom relief
- Luca Della Robbia kūrinys „Cantoria“
- Christ and Thomas – meno spaudas, kūrėjas Luca Della Robbia
- Resurrection – meno spaudas, kūrėjas Luca Della Robbia
- Cantoria: first top relief – meno spaudas, kūrėjas Luca Della Robbia
Luca Della Robbia
3D virtualusis muziejus
⚠
Nepavyko įkelti muziejaus



