Joakim Skovgaard — 3D virtualusis muziejus
Pasivaikščiokite virtualia galerija, kurioje iškabinę 32 Joakim Skovgaard kūrybiniais darbais.
- Kunstnerens hustru med to børn, Joakim Skovgaard
- Agnete Skovgaard, f. Lange, kunstnerens hustru – meno spaudas, kūrėjas Joakim Skovgaard
- Christ in the Realm of the Dead. Study, Joakim Skovgaard
- Marie gets some food. – meno spaudas, kūrėjas Joakim Skovgaard
- Christ in the Realm of the Dead – meno spaudas, kūrėjas Joakim Skovgaard
- Eva in the Paradise or The Serpent Speaks
- Joakim Skovgaard: Adam drawing up Thistles
- Signora Domenica Cerroni, Joakim Skovgaard
- Portrait of Erik Henningsen – meno spaudas, kūrėjas Joakim Skovgaard
- The Good Shepherd – meno spaudas, kūrėjas Joakim Skovgaard
- Kunstnerens søn, Peter
- Skitse til Dragespringvandet
- Landskab med træer på en skrænt – meno spaudas
- Swedish Country Girl
- Jomfru i fugleham – meno spaudas
- Market in Sora, Joakim Skovgaard
- Christ leads the thief into paradise, Joakim Skovgaard
- Hvile i engen. Kunstnerens hustru og børn – meno spaudas, kūrėjas Joakim Skovgaard
- Efterårsdag ved Lirifloden, Joakim Skovgaard
- Joakim Skovgaard: Den gode hyrde
- Den barmhjertige samaritan, Joakim Skovgaard
- Joakim Skovgaard: Woodscape. Autumn
- En hyrdedreng med sine får ved Cività d'Antino – meno spaudas, kūrėjas Joakim Skovgaard
- A lying cow, Joakim Skovgaard
- Ulver and Vænelil. – meno spaudas, kūrėjas Joakim Skovgaard
- Italian Landscape with Olive Trees. Sora., Joakim Skovgaard
- Landscape with a peasant girl in the garden, in the background clothesline with laundry
- Joakim Skovgaard kūrinys „Forest workers in Sweden.“
- Dommedagsscene, Joakim Skovgaard
- Painting – meno spaudas, kūrėjas Joakim Skovgaard
- Knight disguised as a hart – meno spaudas, kūrėjas Joakim Skovgaard
- Walnut Trees. Sora. – meno spaudas, kūrėjas Joakim Skovgaard
Joakim Skovgaard
3D virtualusis muziejus
⚠
Nepavyko įkelti muziejaus



