Andries Cornelis Lens — 3D virtualusis muziejus
Pasivaikščiokite virtualia galerija, kurioje iškabinę 15 Andries Cornelis Lens kūrybiniais darbais.
- Regulus Returning to Carthage – meno spaudas, kūrėjas Andries Cornelis Lens
- Mars, Minerva and Venus, Andries Cornelis Lens
- Hercules Protects Painting from Ignorance and Envy – meno spaudas, kūrėjas Andries Cornelis Lens
- Annunciation
- Offerings to Bacchus, Andries Cornelis Lens
- The Engraver Pieter Franciscus Martenasie, Andries Cornelis Lens
- Adoration of the Magi
- Diana and Actaeon – meno spaudas
- Zeus And Hera On Mount Ida – meno spaudas, kūrėjas Andries Cornelis Lens
- Madeleine Convertie Ecoutant Notre Seigneur Chez Marthe – meno spaudas, kūrėjas Andries Cornelis Lens
- Madeleine Penitente Aux Pieds De Jesus Chez Le Pharisien – meno spaudas, kūrėjas Andries Cornelis Lens
- Andries Cornelis Lens: Dance of the Maenad
- Madeleine Consolee Par La Vue De Notre Seigneur Apres Sa Resurrection – meno spaudas, kūrėjas Andries Cornelis Lens
- Portrait Of Artist A. C. Lens – meno spaudas, kūrėjas Andries Cornelis Lens
- Buste D'andre Lens Par Gilles-lambert Godecharle – meno spaudas, kūrėjas Andries Cornelis Lens
Andries Cornelis Lens
3D virtualusis muziejus
⚠
Nepavyko įkelti muziejaus



