რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის უილიამ დაისი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
უილიამ დაისი: რამდენიმე ხაზის ციფრები
James chalmers არის ვარსკვლავი: 300 ნახვა ბოლო თვეს God, რაც უილიამ დაისი-ის ყველა ნახვის 9% შეადგენს. შემდეგ მოდიან Saint john leading home his adopted mother და Pegwell Bay, Kent - a Recollection of October 5th 1858. ხელပاتარების ( 3 000 ნახვა) და ხელပატარის გვერდის (1 000 ნახვა) ჯამური მაჩვენებელია 4 000. ინტერესი იზრდება: სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე ვიზიტების რაოდენობა 60%-ით გაიზর্দা. საუკეთესო თვე: ივლ 2026 (2 400 ნახვა). მოწყობილობის მიხედვით: კომპიუტერები (92%) და სმარტფონები (8%). ვიზიტების უპირატესობა აქვს მშვიდი და სულიერი (ატმოსფერო)-ს, რაც შეადგენს ვიზიტების 50%-ს, კატალოგის 18%-ის წინააღმდეგ.
უილიამ დაისი: 10 ნამუშწევრი, რომელსაც პირველად ათვალიერებენ
ქვემოთ მოცემული თითოეული ნამუშწარები გახსნილა რეალურმა ვიზიტორებმა ArtsDot.com-ზე ბოლო თვედ განმავლობაში. პირველი ადგილი ეკუთვნის უილიამ დაისი-ის ყველაზე პოპულარულ ნამუშწარეს.
-
1
James chalmers
300 ნახვა · 8.6%
-
2
Saint john leading home his adopted mother
300 ნახვა · 8.6%
-
3
Pegwell Bay, Kent - a Recollection of October 5th 1858, 1858
200 ნახვა · 5.7%
-
4
Scene in Arran, 1859
200 ნახვა · 5.7%
-
5
Amongst the Trees
200 ნახვა · 5.7%
-
6
King Lear and the Fool in the Storm
200 ნახვა · 5.7%
-
7
The infant hercules
200 ნახვა · 5.7%
-
8
Portrait of a Lady
200 ნახვა · 5.7%
-
9
Henry VI at Towton, North Yorkshire
200 ნახვა · 5.7%
-
10
The Garden of Gethsemane
200 ნახვა · 5.7%
როდის სტუმრობენ ადამიანები უილიამ დაისი-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემთა ცხრილი
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 200 | 0 |
| ივლ 2026 | 200 | 2 200 |
| აგვ 2026 | 0 | 100 |
| სექ 2026 | 400 | 100 |
| ოქტ 2026 | 200 | 600 |
როდის ნახულობენ უილიამ დაისი-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ უილიამ დაისი-ის பார்வையელები, artist-ის შემოქმედებასთან შედარებით?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემთა ცხრილი
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და სულიერი | 18.2% | 50.0% |
| მისტიკური | 9.1% | 30.0% |
| მშვიდი და რბილი | 18.2% | 10.0% |
| კლასიკური სტილი | 27.3% | 0.0% |
| დრამატული | 18.2% | 0.0% |
| ელეგანტური | 9.1% | 10.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 20.0% | 40.0% |
| სულიერი | 10.0% | 40.0% |
| დაფიქრებითი | 30.0% | 10.0% |
| მშვიდი | 20.0% | 10.0% |
| რომანტიკული | 10.0% | 0.0% |
| მძიმე და სევდიანი | 10.0% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 30.0% | 11.4% |
| რბილი ჩრდილი | 26.0% | 20.0% |
| რბილი განათება | 28.0% | 51.4% |
| ნათელი ბალანსი | 16.0% | 17.1% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 18.0% | 0.0% |
| ნაზი ფერები | 42.0% | 28.6% |
| რბილი ბალანსირებული | 34.0% | 42.9% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 6.0% | 28.6% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 70.0% | 35.5% |
| ნეიტრალური ტონები | 25.0% | 38.7% |
| მუქი | 5.0% | 25.8% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 26.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 66.0% | 71.4% |
| ფერადი და მკვეთრი | 8.0% | 28.6% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 8.0% | 0.0% |
| რბილი | 14.0% | 8.6% |
| ბალანსირებული | 10.0% | 0.0% |
| მკვეთრი | 10.0% | 25.7% |
| განცხადება | 58.0% | 65.7% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 12.0% | 2.9% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 12.0% | 11.4% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 14.0% | 2.9% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 40.0% | 45.7% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 22.0% | 37.1% |
რა არის უილიამ დაისი-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშწევრები თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემთა ცხრილი
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piety: The Knights of the R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| James Hamilton, 1749 - 1835… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The meeting of Jacob and Ra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eliezer of Damascus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Lady (The Art… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Design For A Stained Glass… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scene in Arran | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Virgin and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Saint john leading home his… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| David in the Wilderness | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
რა მოწყობილობებით სარგებლობს უილიამ დაისი-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემთა ცხრილი
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 3 700 | 92.5% |
| სმარტფონები | 300 | 7.5% |
რა ენებზე საუბრობს უილიამ დაისი-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემთა ცხრილი
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 300 | 60.0% |
| იაპონური | 100 | 20.0% |
| უკრაინული | 100 | 20.0% |
რა არის უილიამ დაისი-ის ყოველდღიური ნახვები და პროგნოზი მომდევნო სამი კვირისთვის?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემთა ცხრილი
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 200 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 100 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 200 |
| ორშ 26 ოქტ | 200 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 100 |
| ხუთ 29 ოქტ | 100 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 100 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 200 |
| ოთხ 4 ნოე | 100 |
| ხუთ 5 ნოე | 0 |
| პარ 6 ნოე | 100 |
| შაბ 7 ნოე | 100 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 27 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 28 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
რას კითხულობენ უილიამ დაისი-ის შესახებ
უილიამ დაისი-ის რომელ ნამუშევრებს ხედავენ ადამიანები ყველაზე ხშირად?
- James chalmers პირველ ადგილზეა, 300 ნახვით ან ნახვების 9% წილით. მასზე 10 ნამუშgareვია მაღლა.
რამდენად დიდია უილიამ დაისი-ის აუდიტორია ArtsDot.com-ზე?
- 4 000 ნახვა თორმეტ თვეში: 1 000 ხელოვანის გვერდზე და 3 000 მის ნამუშევრებზე.
რომელი მოწყობილობები მოაქვს უილიამ დაისი-ის აუდიტორია?
- აუდიტორია მოდის კომპიუტერები (92%) და სმარტფონები (8%) მოწყობილობებიდან; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 92%-ს.
უილიამ დაისი-ის რომელ ნამუშევრებს ესტესტებს სტუმრების გემო ყველაზე მეტად?
- ტეგით მშვიდი და სულიერი (ატმოსფერო) მონიშნული ნამუშწაროები, რომლებიც კატალოგის 18% ნაწილს შეადგენენ, ვიზიტების 50% ნაწილს იკავებენ.