რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ვალტერ უფერი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
მოკლე ვერსია ვალტერ უფერი-ისთვის
Callers უფრო ხშირად ნახავენ, ვიდრე ნებისმიერ სხვა ნამუშევარს ვალტერ უფერი-ისგან: 200 ნახვა თორმეტ თვეში, ან ნახვების 12% საერთო რაოდენობიდან. At Rest და Cornfield In Taos ასრულებენ პოდიუმს. ვალტერ უფერი-მა სულ 2 000 ნახვას მიიღო, მათგან 300 -ი ხელოვანის გვერდზე, ხოლო 1 700 -ი -ი კი ნამუშევრებზე. ივლ 2026 იყო პიკური პერიოდი, 1 500 ნახვით. ერთი გემო გამოირჩევა: ნოსტალგიური (ემოციური ტონი) ვიზიტების 40%-ს შეადგენს, მაშინ როდესაც კატალოგის მხოლოდ 7%-ს წარმოადგენს.
ტოპ 10: ვალტერ უფერი-ის ყველაზე ხშირად ნახულობენ
რეალური ნახვების მიხედვით შედგენილი რეიტინგი და არა კატალოგის ქულებით: ვალტერ უფერი-ის 10 ნამუშწარwerksი ყველაზე ხშირად ArtsDot.com-ზე ბოლო თვringებში ნახეს.
-
1
Callers, 1926
200 ნახვა · 11.8%
-
2
At Rest
200 ნახვა · 11.8%
-
3
Cornfield In Taos
200 ნახვა · 11.8%
-
4
Her Daughter -
200 ნახვა · 11.8%
-
5
Making Ready
200 ნახვა · 11.8%
-
6
The Red Cistern
200 ნახვა · 11.8%
-
7
Pab Shlee, 1930
100 ნახვა · 5.9%
-
8
The Red Moccasins
100 ნახვა · 5.9%
-
9
The Watcher
100 ნახვა · 5.9%
-
10
The Gateway
100 ნახვა · 5.9%
რამდენად პოპულარულია ვალტერ უფერი-ის გვერდი, თვეから თვე?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 100 |
| ივლ 2026 | 100 | 1 400 |
| აგვ 2026 | 0 | 200 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
| ოქტ 2026 | 200 | 0 |
რამდენად დიდ ყურადღებას იპყრობს ვალტერ უფერი-ის ნამუშევრები მთლიანობაში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
ვალტერ უფერი-ის ნამუშევრების რომელ სტილებს ანიჭებს უპირატესობას სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 14.3% | 40.0% |
| მშვიდი და სულიერი | 14.3% | 40.0% |
| კლასიკური სტილი | 14.3% | 20.0% |
| მიწისფეროვანი | 21.4% | 0.0% |
| დრამატული | 14.3% | 0.0% |
| ნოსტალგიური | 14.3% | 0.0% |
| რომანტიკული | 7.1% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაფიქრებითი | 35.7% | 20.0% |
| მშვიდი | 21.4% | 40.0% |
| ნოსტალგიური | 7.1% | 40.0% |
| მძიმე და სევდიანი | 21.4% | 0.0% |
| მელანქოლიური | 7.1% | 0.0% |
| რომანტიკული | 7.1% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 12.2% | 11.8% |
| რბილი განათება | 56.1% | 52.9% |
| ნათელი ბალანსი | 29.3% | 35.3% |
| ნათელი | 2.4% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 2.4% | 0.0% |
| ნაზი ფერები | 31.7% | 17.6% |
| რბილი ბალანსირებული | 39.0% | 52.9% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 26.8% | 29.4% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 39.4% | 30.8% |
| მიწისფეროვანი | 33.3% | 30.8% |
| მუქი | 21.2% | 7.7% |
| ბუნება | 6.1% | 30.8% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 2.4% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 58.5% | 58.8% |
| ფერადი და მკვეთრი | 39.0% | 41.2% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 7.3% | 0.0% |
| რბილი | 17.1% | 5.9% |
| ბალანსირებული | 4.9% | 17.6% |
| მკვეთრი | 29.3% | 29.4% |
| განცხადება | 41.5% | 47.1% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 21.9% | 11.8% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 21.9% | 29.4% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 17.1% | 23.5% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 36.6% | 29.4% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 2.4% | 5.9% |
როგორ ეხিতება ერთმანეთს ვალტერ უფერი-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშევრები წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| El Cacique del Pueblo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man with a Pu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Listeners | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frank Archuleta (Taos India… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bob Abbott and His Assistant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Solemn Pledge, Taos Ind… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cornfield In Taos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე კითხულობენ ვალტერ უფერი-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| გერმანული | 100 | 50.0% |
| იტალიური | 100 | 50.0% |
როგორ გამოიყურება ვალტერ უფერი-ის ყოველდღიური ვიზიტები და როგორი პროგნოზი Untis-ს აქვს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 100 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
ვალტერ უფერი: სწრაფი პასუხები
რა არის ვალტერ უფერი-ის ყველაზე ნახვადი ნამუშწარებიდან?
- ეს არის Callers: 200 ნახვა, რაც ვალტერ უფერი-ის ნახვების 12%-ს შეადგენს. ზემოთ მოცემული სია მოიცავს 10-ე ადგილამდე.
რამდენ ნახვას ნახვევს ვალტერ უფერი?
- 2 000 ბოლო თვედის განმავლობაში, მათგან 300 — ხელოვანის გვერდზე და 1 700 — ცალკეულ ნამუშევრებზე.
არსებობს თუ არა ვალტერ უფერი-ის ტიპის ნამუშწევრეები, რომლებსაც ადამიანები განსაკუთრებით ანიჭებენ უპირატესობას?
- დიახ, ნოსტალგიური (ემოციური ტონი): 40% ვიზიტებისგან 7%-ის კატალოგში.