რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ვალტერ ლაუნტ პალმერი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ვალტერ ლაუნტ პალმერი ერთი შეხედვით
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, ვალტერ ლაუნტ პალმერი-ის ყველაზე ნახვადი ნამუშწარები ArtsDot.com-ზე იყო Woodland Pool: 300 ნახვა, რაც ხელოვანის ყველა ნამუშწარების საერთო რაოდენობის 8% შეადგენს. მას მოსდევს Winter Forest და Connecticut Hills. სულამ 3 900 ნახشვა ჰქონდა ვალტერ ლაუნტ პალმერი-ს: 400 - ხელოვანის გვერდზე და 3 500 - ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე. ყურადღება ოდნავ შემცირდა: ვიზიტების რაოდენობა 67%-ით შემცირდა აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 3 400 ვიზიტი დაფიქსირდა. მომხმარებლები browsing-ს ახდენენ კომპიუტერები (100%)-ით. ვიზიტორები უპირატესობას ანიჭებენ ნაზი ფერები (ფერების გაჯერებულობა)-ს: visits-ის 54% ეთმობა ასეთ ნამუშევრებს, რომლებიც ხელოვანის კატალოგის 36%-ს შეადგენენ.
10 ყველაზე ნახვადი ვალტერ ლაუნტ პალმერი ნამუშევარი
ეს არის ვალტერ ლაუნტ პალმერი-ის 10 ნამუშწაროსი, რომლებიც ბოლო თვეს ArtsDot.com-ზე ყველაზე ხშირად ნახეს; სი 목록ი დალაგებულია ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
-
1
Woodland Pool
300 ნახვა · 8.1%
-
2
Winter Forest
300 ნახვა · 8.1%
-
3
Connecticut Hills
300 ნახვა · 8.1%
-
4
Dining Room at Appledale, 1877
200 ნახვა · 5.4%
-
5
Snowy Landscape with Brook, 1915
200 ნახვა · 5.4%
-
6
Upland Stream, Mohawk Valley, 1910
200 ნახვა · 5.4%
-
7
Slumbering Brook
200 ნახვა · 5.4%
-
8
Winter Landscape
200 ნახვა · 5.4%
-
9
Cloud Shadows
200 ნახვა · 5.4%
-
10
Sunshine after Snowstorm, 1909
200 ნახვა · 5.4%
ყოველთვიურად ვალტერ ლაუნტ პალმერი-ის გვერდს რამდენი ადამიანი სტუმრობს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 0 |
| ივლ 2026 | 300 | 3 100 |
| აგვ 2026 | 0 | 300 |
| სექ 2026 | 0 | 100 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ ვალტერ ლაუნტ პალმერი-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ ვალტერ ლაუნტ პალმერი-ის სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 8.0% | 5.4% |
| რბილი ჩრდილი | 4.0% | 2.7% |
| რბილი განათება | 30.0% | 32.4% |
| ნათელი ბალანსი | 46.0% | 37.8% |
| ნათელი | 12.0% | 21.6% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 32.0% | 29.7% |
| ნაზი ფერები | 36.0% | 54.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 26.0% | 13.5% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 6.0% | 2.7% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 76.1% | 72.7% |
| მიწისფეროვანი | 13.0% | 9.1% |
| პასტელური ფერები | 4.3% | 15.2% |
| მუქი | 6.5% | 3.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 20.0% | 21.6% |
| ბალანსირებული | 74.0% | 75.7% |
| ფერადი და მკვეთრი | 6.0% | 2.7% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 16.0% | 18.9% |
| რბილი | 18.0% | 27.0% |
| ბალანსირებული | 10.0% | 8.1% |
| მკვეთრი | 18.0% | 16.2% |
| განცხადება | 38.0% | 29.7% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 26.0% | 18.9% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 20.0% | 13.5% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 16.0% | 29.7% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 28.0% | 27.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 10.0% | 10.8% |
რომელი ვალტერ ლაუნტ პალმერი ნამუშწევრები ნახულდება ყველაზე ხშირად, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dwarf Sunflower | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Library at Arbour Hill (Olc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hallway at Arbour Hill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior at 6 Elk Street Al… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stanway Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dining Room at Appledale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Pine Coppice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Japanese Azaleas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| San Marco | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Catskill Mounta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა მოწყობილობებს იყენებენ ვალტერ ლაუნტ პალმერი-ის სტუმრები?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ სტატისტიკა
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 3 900 | 100.0% |
რა ენებზე იყენებენ ვალტერ ლაუნტ პალმერი-ის სტუმრები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რამდენად ხშირად სტუმრობენ ვალტერ ლაუნტ პალმერი-ს დღეში და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ოთხ 23 სექ | 0 |
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 100 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
კითხვები ვალტერ ლაუნტ პალმერი-ის შესახებ ArtsDot.com-ზე
ვალტერ ლაუნტ პალმერი-ის რომელი ნამუშევრებია ყველაზე პოპულარული?
- Woodland Pool ყველაზე პოპულარული ნამუშწაროა 300 ნახვით (8% ვალტერ ლაუნტ პალმერი-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახულ ნამუშწაროს.
რამდენიმე ადამიანი ნახულობს ვალტერ ლაუნტ პალმერი-ს ArtsDot.com-ზე?
- ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში ვალტერ ლაუნტ პალმერი-ს ჰქონდა 3 900 ნახმაგი: 400 ხელოვანის გვერდზე და 3 500 ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე.
რა მოწყობილობებით სარგებლობენ ვალტერ ლაუნტ პალმერი-ის பார்வையელები?
- ძირითადად კომპიუტერები (100%)-იდან: ვიზიტების 100% მოდის კომპიუტერები-დან.
რა ტიპის ნამუშწევრებს ანიჭებენ უპირატესობას ვალტერ ლაუნტ პალმერი-ის სტუმრები?
- მათთვის უპირატესობა ენიჭება ნაზი ფერები (ფერების გაჯერებულობა): ვიზიტების 54%, ხელოვანის კატალოგის 36% წილის წინააღმდეგ.