რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Stephen Chaplin გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
Stephen Chaplin ერთი შეხედვით
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, Stephen Chaplin-ის ყველაზე ნახვადი ნამუშწარები ArtsDot.com-ზე იყო Canadian Corner, My Grandfather Machine Gunned by Low Level Intruder, 1940: 200 ნახვა, რაც ხელოვანის ყველა ნამუშწარების საერთო რაოდენობის 6% შეადგენს. მას მოსდევს The Farnborough Whistling Bombs, Early 1940 და Gas Mask Testing Van, War Memorial, 1939. სულამ 4 400 ნახشვა ჰქონდა Stephen Chaplin-ს: 1 900 - ხელოვანის გვერდზე და 2 500 - ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 3 500 ვიზიტი დაფიქსირდა. მომხმარებლები browsing-ს ახდენენ კომპიუტერები (84%) და სმარტფონები (16%)-ით. ვიზიტორები უპირატესობას ანიჭებენ ფერების მკაფიო გამოკვეთილება (ფერების გაჯერებულობა)-ს: visits-ის 45% ეთმობა ასეთ ნამუშევრებს, რომლებიც ხელოვანის კატალოგის 22%-ს შეადგენენ.
10 ყველაზე ნახვადი Stephen Chaplin ნამუშევარი
ეს არის Stephen Chaplin-ის 10 ნამუშწაროსი, რომლებიც ბოლო თვეს ArtsDot.com-ზე ყველაზე ხშირად ნახეს; სი 목록ი დალაგებულია ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
-
1
Canadian Corner, My Grandfather Machine Gunned by Low Level Intruder, 1940, 2004
200 ნახვა · 6.1%
-
2
The Farnborough Whistling Bombs, Early 1940, 2006
200 ნახვა · 6.1%
-
3
Gas Mask Testing Van, War Memorial, 1939, 2004
200 ნახვა · 6.1%
-
4
Enterprise Way and Causeway, SW18, 2002
200 ნახვა · 6.1%
-
5
Hunterian Images (panel 1 of 4)
200 ნახვა · 6.1%
-
6
In Memoriam The Instant Death Of Three Aviators, 1940–1941, 2006
100 ნახვა · 3.0%
-
7
They're Turning Back, 2005
100 ნახვა · 3.0%
-
8
Peter Hammetts Trench A V1 Falls Nearby, Summer 1944, 2006
100 ნახვა · 3.0%
-
9
Treatment in Minors, 2003 (detail) (a set of 7 progress paintings, panel 1 of 7), 2003
100 ნახვა · 3.0%
-
10
1930s Houses and Orpington Bypass, 2003
100 ნახვა · 3.0%
ყოველთვიურად Stephen Chaplin-ის გვერდს რამდენი ადამიანი სტუმრობს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 100 |
| ივლ 2026 | 1 200 | 2 300 |
| აგვ 2026 | 100 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
| ოქტ 2026 | 600 | 100 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ Stephen Chaplin-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ Stephen Chaplin-ის სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 6.0% | 6.1% |
| რბილი ჩრდილი | 32.0% | 36.4% |
| რბილი განათება | 30.0% | 21.2% |
| ნათელი ბალანსი | 26.0% | 36.4% |
| ნათელი | 6.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 34.0% | 21.2% |
| ნაზი ფერები | 16.0% | 15.2% |
| რბილი ბალანსირებული | 28.0% | 18.2% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 22.0% | 45.5% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 44.2% | 28.6% |
| მუქი | 27.9% | 42.9% |
| მიწისფეროვანი | 27.9% | 28.6% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 34.0% | 27.3% |
| ბალანსირებული | 48.0% | 36.4% |
| ფერადი და მკვეთრი | 18.0% | 36.4% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 10.0% | 6.1% |
| რბილი | 14.0% | 18.2% |
| ბალანსირებული | 12.0% | 6.1% |
| მკვეთრი | 24.0% | 15.2% |
| განცხადება | 40.0% | 54.5% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 44.0% | 30.3% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 12.0% | 12.1% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 4.0% | 6.1% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 20.0% | 21.2% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 20.0% | 30.3% |
რომელი Stephen Chaplin ნამუშწევრები ნახულდება ყველაზე ხშირად, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Crofton Entrance to Orp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Treatment in Minors, Depart… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Treatment in Minors, Arriva… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Declaration of War, 3 Septe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peter Hammetts Trench A V1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| In Memoriam The Instant Dea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hunterian Images (panel 2 o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St Mary Cray from Sevenoaks… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Edge of Orpington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| College of Further Education | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა მოწყობილობებს იყენებენ Stephen Chaplin-ის სტუმრები?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ სტატისტიკა
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 3 700 | 84.1% |
| სმარტფონები | 700 | 15.9% |
რა ენებზე იყენებენ Stephen Chaplin-ის სტუმრები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 500 | 71.4% |
| ჩეხური | 100 | 14.3% |
| ჰოლანდიური | 100 | 14.3% |
რამდენად ხშირად სტუმრობენ Stephen Chaplin-ს დღეში და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 100 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 100 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 700 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 100 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 800 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 1 000 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 1 200 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
კითხვები Stephen Chaplin-ის შესახებ ArtsDot.com-ზე
Stephen Chaplin-ის რომელი ნამუშევრებია ყველაზე პოპულარული?
- Canadian Corner, My Grandfather Machine Gunned by Low Level Intruder, 1940 ყველაზე პოპულარული ნამუშწაროა 200 ნახვით (6% Stephen Chaplin-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახულ ნამუშწაროს.
რამდენიმე ადამიანი ნახულობს Stephen Chaplin-ს ArtsDot.com-ზე?
- ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში Stephen Chaplin-ს ჰქონდა 4 400 ნახმაგი: 1 900 ხელოვანის გვერდზე და 2 500 ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე.
რა მოწყობილობებით სარგებლობენ Stephen Chaplin-ის பார்வையელები?
- ძირითადად კომპიუტერები (84%) და სმარტფონები (16%)-იდან: ვიზიტების 84% მოდის კომპიუტერები-დან.
რა ტიპის ნამუშწევრებს ანიჭებენ უპირატესობას Stephen Chaplin-ის სტუმრები?
- მათთვის უპირატესობა ენიჭება ფერების მკაფიო გამოკვეთილება (ფერების გაჯერებულობა): ვიზიტების 45%, ხელოვანის კატალოგის 22% წილის წინააღმდეგ.