რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Stephen Buckley გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
Stephen Buckley: რამდენიმე ხაზის ციფრები
Curemount არის ვარსკვლავი: 300 ნახვა ბოლო თვეს God, რაც Stephen Buckley-ის ყველა ნახვის 33% შეადგენს. შემდეგ მოდიან Topeko და Lud. ხელပاتარების ( 600 ნახვა) და ხელပატარის გვერდის (400 ნახვა) ჯამური მაჩვენებელია 1 000. ინტერესი 100%-ით შემცირდა სექ 2026-სა და ოქტ 2026-ს შორის. საუკეთესო თვე: ივლ 2026 (400 ნახვა). ვიზიტების უპირატესობა აქვს ფერების ძლიერი ერთიანობა (ფერების ჰარმონია)-ს, რაც შეადგენს ვიზიტების 67%-ს, კატალოგის 40%-ის წინააღმდეგ.
Stephen Buckley: 5 ნამუშწევრი, რომელსაც პირველად ათვალიერებენ
ქვემოთ მოცემული თითოეული ნამუშწარები გახსნილა რეალურმა ვიზიტორებმა ArtsDot.com-ზე ბოლო თვედ განმავლობაში. პირველი ადგილი ეკუთვნის Stephen Buckley-ის ყველაზე პოპულარულ ნამუშწარეს.
როდის სტუმრობენ ადამიანები Stephen Buckley-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემთა ცხრილი
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 0 |
| ივლ 2026 | 100 | 300 |
| აგვ 2026 | 100 | 300 |
| სექ 2026 | 100 | 0 |
| ოქტ 2026 | 0 | 0 |
როდის ნახულობენ Stephen Buckley-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ Stephen Buckley-ის பார்வையელები, artist-ის შემოქმედებასთან შედარებით?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემთა ცხრილი
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 10.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი განათება | 60.0% | 55.6% |
| ნათელი ბალანსი | 30.0% | 44.4% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 30.0% | 22.2% |
| ნაზი ფერები | 30.0% | 55.6% |
| რბილი ბალანსირებული | 10.0% | 0.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 20.0% | 22.2% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 10.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 33.3% | 57.1% |
| მიწისფეროვანი | 44.4% | 14.3% |
| მუქი | 22.2% | 28.6% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 30.0% | 33.3% |
| ბალანსირებული | 40.0% | 44.4% |
| ფერადი და მკვეთრი | 30.0% | 22.2% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 40.0% | 33.3% |
| რბილი | 10.0% | 22.2% |
| ბალანსირებული | 0.0% | 0.0% |
| მკვეთრი | 20.0% | 0.0% |
| განცხადება | 30.0% | 44.4% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 20.0% | 22.2% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 10.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 20.0% | 11.1% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 40.0% | 66.7% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 10.0% | 0.0% |
რა არის Stephen Buckley-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშწევრები თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემთა ცხრილი
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Curemount | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Topeko | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Arch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dosover | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Two Step | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Horizon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harmony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled VII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled VII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე საუბრობს Stephen Buckley-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რა არის Stephen Buckley-ის ყოველდღიური ნახვები და პროგნოზი მომდევნო სამი კვირისთვის?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემთა ცხრილი
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე | 0 |
| პარ 6 ნოე | 0 |
| შაბ 7 ნოე | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 27 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 28 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
რას კითხულობენ Stephen Buckley-ის შესახებ
Stephen Buckley-ის რომელ ნამუშევრებს ხედავენ ადამიანები ყველაზე ხშირად?
- Curemount პირველ ადგილზეა, 300 ნახვით ან ნახვების 33% წილით. მასზე 5 ნამუშgareვია მაღლა.
რამდენად დიდია Stephen Buckley-ის აუდიტორია ArtsDot.com-ზე?
- 1 000 ნახვა თორმეტ თვეში: 400 ხელოვანის გვერდზე და 600 მის ნამუშევრებზე.
Stephen Buckley-ის რომელ ნამუშევრებს ესტესტებს სტუმრების გემო ყველაზე მეტად?
- ტეგით ფერების ძლიერი ერთიანობა (ფერების ჰარმონია) მონიშნული ნამუშწაროები, რომლებიც კატალოგის 40% ნაწილს შეადგენენ, ვიზიტების 67% ნაწილს იკავებენ.