რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის სტэнლი სპენსერი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
სტэнლი სპენსერი ერთი შეხედვით
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, სტэнლი სპენსერი-ის ყველაზე ნახვადი ნამუშწარები ArtsDot.com-ზე იყო Soldiers Washing: 500 ნახვა, რაც ხელოვანის ყველა ნამუშწარების საერთო რაოდენობის 5% შეადგენს. მას მოსდევს ღმერთი აღსული, კუკჰემის სალოცავში (Gmerti Aghsuli, Kukhems Misaloxtshi) და Saturday Afternoon. სულამ 8 600 ნახشვა ჰქონდა სტэнლი სპენსერი-ს: 1 400 - ხელოვანის გვერდზე და 7 200 - ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 6 400 ვიზიტი დაფიქსირდა. მომხმარებლები browsing-ს ახდენენ კომპიუტერები (93%), სმარტფონები (5%) და ტაბლეტები (2%)-ით. ვიზიტორები უპირატესობას ანიჭებენ სულიერი (ემოციური ტონი)-ს: visits-ის 38% ეთმობა ასეთ ნამუშევრებს, რომლებიც ხელოვანის კატალოგის 0%-ს შეადგენენ.
10 ყველაზე ნახვადი სტэнლი სპენსერი ნამუშევარი
ეს არის სტэнლი სპენსერი-ის 10 ნამუშწაროსი, რომლებიც ბოლო თვეს ArtsDot.com-ზე ყველაზე ხშირად ნახეს; სი 목록ი დალაგებულია ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
-
1
Soldiers Washing
500 ნახვა · 4.9%
-
2
ღმერთი აღსული, კუკჰემის სალოცავში (Gmerti Aghsuli, Kukhems Misaloxtshi)
400 ნახვა · 3.9%
-
3
Saturday Afternoon, 1927
300 ნახვა · 2.9%
-
4
Christ's entry into Jerusalem
300 ნახვა · 2.9%
-
5
Bellrope Meadow
300 ნახვა · 2.9%
-
6
Study for Double Nude Portrait. the Artist and his Second Wife
300 ნახვა · 2.9%
-
7
Sarajevo, Bosnia, 1922
200 ნახვა · 2.0%
-
8
Bourne End Looking towards Marlow, 1921
200 ნახვა · 2.0%
-
9
Merville Garden Village near Belfast
200 ნახვა · 2.0%
-
10
The Blacksmith's Yard. Cookham
200 ნახვა · 2.0%
ყოველთვიურად სტэнლი სპენსერი-ის გვერდს რამდენი ადამიანი სტუმრობს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 200 |
| ივლ 2026 | 600 | 5 800 |
| აგვ 2026 | 300 | 700 |
| სექ 2026 | 500 | 500 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ სტэнლი სპენსერი-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ სტэнლი სპენსერი-ის სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და სულიერი | 33.3% | 37.5% |
| მისტიკური | 0.0% | 25.0% |
| ნოსტალგიური | 66.7% | 12.5% |
| მშვიდი და რბილი | 0.0% | 12.5% |
| დრამატული | 0.0% | 6.2% |
| რომანტიკული | 0.0% | 6.2% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 33.3% | 37.5% |
| სულიერი | 0.0% | 37.5% |
| მელანქოლიური | 33.3% | 6.2% |
| მძიმე და სევდიანი | 33.3% | 6.2% |
| დრამატული | 0.0% | 6.2% |
| ნოსტალგიური | 0.0% | 6.2% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 22.0% | 11.8% |
| რბილი ჩრდილი | 48.0% | 53.9% |
| რბილი განათება | 16.0% | 17.6% |
| ნათელი ბალანსი | 8.0% | 8.8% |
| ნათელი | 6.0% | 7.8% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 20.0% | 19.6% |
| ნაზი ფერები | 20.0% | 15.7% |
| რბილი ბალანსირებული | 36.0% | 38.2% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 24.0% | 26.5% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 50.0% | 57.5% |
| მუქი | 31.8% | 25.5% |
| ნეიტრალური ტონები | 11.4% | 14.9% |
| მონოქრომული | 4.5% | 2.1% |
| პასტელური ფერები | 2.3% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 26.0% | 20.6% |
| ბალანსირებული | 56.0% | 49.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 18.0% | 30.4% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 18.0% | 9.8% |
| რბილი | 14.0% | 8.8% |
| ბალანსირებული | 10.0% | 14.7% |
| მკვეთრი | 22.0% | 10.8% |
| განცხადება | 36.0% | 55.9% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 8.0% | 7.8% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 14.0% | 6.9% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 12.0% | 4.9% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 36.0% | 52.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 30.0% | 28.4% |
რომელი სტэнლი სპენსერი ნამუშწევრები ნახულდება ყველაზე ხშირად, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ღმერთი აღსული, კუკჰემის სალ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Saturday Afternoon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Cows at Cookham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Soldiers Washing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ქრისტი უდაბნოში. მელხაზები | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sarajevo, Bosnia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Violinist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Love among the Nations | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cookham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა მოწყობილობებს იყენებენ სტэнლი სპენსერი-ის სტუმრები?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ სტატისტიკა
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 8 000 | 93.0% |
| სმარტფონები | 400 | 4.7% |
| ტაბლეტები | 200 | 2.3% |
რა ენებზე იყენებენ სტэнლი სპენსერი-ის სტუმრები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| გერმანული | 200 | 40.0% |
| ესპანური | 200 | 40.0% |
| კორეული | 100 | 20.0% |
რამდენად ხშირად სტუმრობენ სტэнლი სპენსერი-ს დღეში და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ორშ 21 სექ | 100 |
| სამ 22 სექ | 0 |
| ოთხ 23 სექ | 100 |
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 100 |
| შაბ 26 სექ | 100 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 100 |
| სამ 29 სექ | 100 |
| ოთხ 30 სექ | 600 |
| ხუთ 1 ოქტ | 100 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 100 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 100 |
| ხუთ 8 ოქტ | 200 |
| პარ 9 ოქტ | 200 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 100 |
| ორშ 12 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 13 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
კითხვები სტэнლი სპენსერი-ის შესახებ ArtsDot.com-ზე
სტэнლი სპენსერი-ის რომელი ნამუშევრებია ყველაზე პოპულარული?
- Soldiers Washing ყველაზე პოპულარული ნამუშწაროა 500 ნახვით (5% სტэнლი სპენსერი-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახულ ნამუშწაროს.
რამდენიმე ადამიანი ნახულობს სტэнლი სპენსერი-ს ArtsDot.com-ზე?
- ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში სტэнლი სპენსერი-ს ჰქონდა 8 600 ნახმაგი: 1 400 ხელოვანის გვერდზე და 7 200 ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე.
რა მოწყობილობებით სარგებლობენ სტэнლი სპენსერი-ის பார்வையელები?
- ძირითადად კომპიუტერები (93%), სმარტფონები (5%) და ტაბლეტები (2%)-იდან: ვიზიტების 93% მოდის კომპიუტერები-დან.
რა ტიპის ნამუშწევრებს ანიჭებენ უპირატესობას სტэнლი სპენსერი-ის სტუმრები?
- მათთვის უპირატესობა ენიჭება სულიერი (ემოციური ტონი): ვიზიტების 38%, ხელოვანის კატალოგის 0% წილის წინააღმდეგ.