რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის პეტერ ტილემანსი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
მოკლე ვერსია პეტერ ტილემანსი-ისთვის
Chester and the Roodee უფრო ხშირად ნახავენ, ვიდრე ნებისმიერ სხვა ნამუშევარს პეტერ ტილემანსი-ისგან: 300 ნახვა თორმეტ თვეში, ან ნახვების 18% საერთო რაოდენობიდან. Little haugh hall, suffolk და The House of Commons in Session ასრულებენ პოდიუმს. პეტერ ტილემანსი-მა სულ 1 600 ნახვას მიიღო, მათგან 400 -ი ხელოვანის გვერდზე, ხოლო 1 200 -ი -ი კი ნამუშევრებზე. ივლ 2026 იყო პიკური პერიოდი, 1 400 ნახვით. ერთი გემო გამოირჩევა: მშვიდი (ემოციური ტონი) ვიზიტების 100%-ს შეადგენს, მაშინ როდესაც კატალოგის მხოლოდ 11%-ს წარმოადგენს.
ტოპ 10: პეტერ ტილემანსი-ის ყველაზე ხშირად ნახულობენ
რეალური ნახვების მიხედვით შედგენილი რეიტინგი და არა კატალოგის ქულებით: პეტერ ტილემანსი-ის 10 ნამუშწარwerksი ყველაზე ხშირად ArtsDot.com-ზე ბოლო თვringებში ნახეს.
-
1
Chester and the Roodee
300 ნახვა · 17.6%
-
2
Little haugh hall, suffolk
300 ნახვა · 17.6%
-
3
The House of Commons in Session
200 ნახვა · 11.8%
-
4
Chirk Castle from the South
200 ნახვა · 11.8%
-
5
Two Racehorses with Grooms and Hounds in the Park at Newstead Abbey, Nottinghamshire
100 ნახვა · 5.9%
-
6
The Artist's Studio
100 ნახვა · 5.9%
-
7
Portrait of an Unknown Lady Holding a Rose
100 ნახვა · 5.9%
-
8
Portrait Of Master Edward And Miss Mary Macro
100 ნახვა · 5.9%
-
9
A Member of the Parrott Family
100 ნახვა · 5.9%
-
10
Isola bella, lago maggiore, italy
100 ნახვა · 5.9%
რამდენად პოპულარულია პეტერ ტილემანსი-ის გვერდი, თვეから თვე?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 100 |
| ივლ 2026 | 400 | 1 000 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
| ოქტ 2026 | 0 | 100 |
რამდენად დიდ ყურადღებას იპყრობს პეტერ ტილემანსი-ის ნამუშევრები მთლიანობაში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
პეტერ ტილემანსი-ის ნამუშევრების რომელ სტილებს ანიჭებს უპირატესობას სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და სულიერი | 22.2% | 100.0% |
| კლასიკური სტილი | 22.2% | 0.0% |
| დრამატული | 22.2% | 0.0% |
| დახვეწილი და მდიდრული | 22.2% | 0.0% |
| ნოსტალგიური | 11.1% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი | 11.1% | 100.0% |
| ენერგიული და დინამიკური | 22.2% | 0.0% |
| მძლავრი | 22.2% | 0.0% |
| დრამატული | 11.1% | 0.0% |
| იდუმდენი | 11.1% | 0.0% |
| ნოსტალგიური | 11.1% | 0.0% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 11.1% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 26.3% | 11.8% |
| რბილი ჩრდილი | 31.6% | 23.5% |
| რბილი განათება | 26.3% | 52.9% |
| ნათელი ბალანსი | 15.8% | 11.8% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 44.7% | 52.9% |
| ნაზი ფერები | 34.2% | 29.4% |
| რბილი ბალანსირებული | 15.8% | 11.8% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 5.3% | 5.9% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 63.3% | 50.0% |
| ნეიტრალური ტონები | 30.0% | 40.0% |
| მუქი | 6.7% | 10.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 47.4% | 64.7% |
| ბალანსირებული | 50.0% | 35.3% |
| ფერადი და მკვეთრი | 2.6% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 2.6% | 0.0% |
| რბილი | 18.4% | 5.9% |
| ბალანსირებული | 10.5% | 0.0% |
| მკვეთრი | 26.3% | 35.3% |
| განცხადება | 42.1% | 58.8% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 18.4% | 23.5% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 10.5% | 5.9% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 15.8% | 29.4% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 42.1% | 23.5% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 13.2% | 17.6% |
როგორ ეხিতება ერთმანეთს პეტერ ტილემანსი-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშევრები წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Queen Anne (1665-1714) in t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary Liddell, Mrs John Mydd… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Reverend Jemmet Browne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chester and the Roodee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle of Glenshiel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of a town | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chirk Castle from the North | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle of Belgrade, 16… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Round Course at Newmark… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little haugh hall, suffolk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე კითხულობენ პეტერ ტილემანსი-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
როგორ გამოიყურება პეტერ ტილემანსი-ის ყოველდღიური ვიზიტები და როგორი პროგნოზი Untis-ს აქვს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე | 0 |
| პარ 6 ნოე | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 27 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
პეტერ ტილემანსი: სწრაფი პასუხები
რა არის პეტერ ტილემანსი-ის ყველაზე ნახვადი ნამუშწარებიდან?
- ეს არის Chester and the Roodee: 300 ნახვა, რაც პეტერ ტილემანსი-ის ნახვების 18%-ს შეადგენს. ზემოთ მოცემული სია მოიცავს 10-ე ადგილამდე.
რამდენ ნახვას ნახვევს პეტერ ტილემანსი?
- 1 600 ბოლო თვედის განმავლობაში, მათგან 400 — ხელოვანის გვერდზე და 1 200 — ცალკეულ ნამუშევრებზე.
არსებობს თუ არა პეტერ ტილემანსი-ის ტიპის ნამუშწევრეები, რომლებსაც ადამიანები განსაკუთრებით ანიჭებენ უპირატესობას?
- დიახ, მშვიდი (ემოციური ტონი): 100% ვიზიტებისგან 11%-ის კატალოგში.