რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის სელის პერესი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
მოკლე ვერსია სელის პერესი-ისთვის
Abriendo caminos უფრო ხშირად ნახავენ, ვიდრე ნებისმიერ სხვა ნამუშევარს სელის პერესი-ისგან: 600 ნახვა თორმეტ თვეში, ან ნახვების 25% საერთო რაოდენობიდან. Resurección და Misión propria Contruccion -Transformación ასრულებენ პოდიუმს. სელის პერესი-მა სულ 2 300 ნახვას მიიღო, მათგან 500 -ი ხელოვანის გვერდზე, ხოლო 1 800 -ი -ი კი ნამუშევრებზე. ტენდენცია მცირედით დაღმ down: ოქტ 2026-ში სექ 2026-თან შედარებით 100%-ით ნაკლები ვიზიტი იყო. ივლ 2026 იყო პიკური პერიოდი, 1 800 ნახვით. ერთი გემო გამოირჩევა: ენერგიული და დინამიკური (ემოციური ტონი) ვიზიტების 100%-ს შეადგენს, მაშინ როდესაც კატალოგის მხოლოდ 29%-ს წარმოადგენს.
ტოპ 10: სელის პერესი-ის ყველაზე ხშირად ნახულობენ
რეალური ნახვების მიხედვით შედგენილი რეიტინგი და არა კატალოგის ქულებით: სელის პერესი-ის 10 ნამუშწარwerksი ყველაზე ხშირად ArtsDot.com-ზე ბოლო თვringებში ნახეს.
-
1
Abriendo caminos, 1981
600 ნახვა · 25.0%
-
2
Resurección, 1979
300 ნახვა · 12.5%
-
3
Misión propria Contruccion -Transformación, 1970
300 ნახვა · 12.5%
-
4
El pez mágico, 1960
100 ნახვა · 4.2%
-
5
Todo es posible, todo existe, 1973
100 ნახვა · 4.2%
-
6
Espacio roto, 1981
100 ნახვა · 4.2%
-
7
Bird in the space Gold, 2006
100 ნახვა · 4.2%
-
8
La presencia, 1985
100 ნახვა · 4.2%
-
9
The endless column, 2006
100 ნახვა · 4.2%
-
10
Movimiento percutor, 1993
100 ნახვა · 4.2%
რამდენად პოპულარულია სელის პერესი-ის გვერდი, თვეから თვე?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 300 |
| ივლ 2026 | 500 | 1 300 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 200 |
| ოქტ 2026 | 0 | 0 |
რამდენად დიდ ყურადღებას იპყრობს სელის პერესი-ის ნამუშევრები მთლიანობაში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
სელის პერესი-ის ნამუშევრების რომელ სტილებს ანიჭებს უპირატესობას სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ენერგიული და დინამიკური | 28.6% | 100.0% |
| აღმაბამედელი | 28.6% | 0.0% |
| მშვიდი | 14.3% | 0.0% |
| მელანქოლიური | 14.3% | 0.0% |
| ვნებიანი | 14.3% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 22.0% | 16.7% |
| რბილი ჩრდილი | 32.0% | 25.0% |
| რბილი განათება | 34.0% | 8.3% |
| ნათელი ბალანსი | 4.0% | 33.3% |
| ნათელი | 8.0% | 16.7% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 22.0% | 29.2% |
| ნაზი ფერები | 16.0% | 12.5% |
| რბილი ბალანსირებული | 24.0% | 20.8% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 28.0% | 37.5% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 10.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 46.0% | 11.8% |
| მიწისფეროვანი | 27.0% | 47.1% |
| ნეიტრალური ტონები | 24.3% | 35.3% |
| პასტელური ფერები | 0.0% | 5.9% |
| თბილი | 2.7% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 22.0% | 20.8% |
| ბალანსირებული | 50.0% | 45.8% |
| ფერადი და მკვეთრი | 28.0% | 33.3% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 6.0% | 12.5% |
| რბილი | 14.0% | 8.3% |
| ბალანსირებული | 12.0% | 12.5% |
| მკვეთრი | 16.0% | 12.5% |
| განცხადება | 52.0% | 54.2% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 38.0% | 20.8% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 12.0% | 33.3% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 6.0% | 20.8% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 36.0% | 20.8% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 8.0% | 4.2% |
როგორ ეხিতება ერთმანეთს სელის პერესი-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშევრები წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Todo es posible, todo existe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Montevideo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| De Natura Rerum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self portrait to observe th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| El pez mágico | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The head First step | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Endless | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paisaje Ideal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Místico | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Músico | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე კითხულობენ სელის პერესი-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
როგორ გამოიყურება სელის პერესი-ის ყოველდღიური ვიზიტები და როგორი პროგნოზი Untis-ს აქვს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 100 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
სელის პერესი: სწრაფი პასუხები
რა არის სელის პერესი-ის ყველაზე ნახვადი ნამუშწარებიდან?
- ეს არის Abriendo caminos: 600 ნახვა, რაც სელის პერესი-ის ნახვების 25%-ს შეადგენს. ზემოთ მოცემული სია მოიცავს 10-ე ადგილამდე.
რამდენ ნახვას ნახვევს სელის პერესი?
- 2 300 ბოლო თვედის განმავლობაში, მათგან 500 — ხელოვანის გვერდზე და 1 800 — ცალკეულ ნამუშევრებზე.
არსებობს თუ არა სელის პერესი-ის ტიპის ნამუშწევრეები, რომლებსაც ადამიანები განსაკუთრებით ანიჭებენ უპირატესობას?
- დიახ, ენერგიული და დინამიკური (ემოციური ტონი): 100% ვიზიტებისგან 29%-ის კატალოგში.