რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის პაულა რეგო გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
მოკლე ვერსია პაულა რეგო-ისთვის
The Dance უფრო ხშირად ნახავენ, ვიდრე ნებისმიერ სხვა ნამუშევარს პაულა რეგო-ისგან: 1 000 ნახვა თორმეტ თვეში, ან ნახვების 29% საერთო რაოდენობიდან. The Familly და Untitled (388) ასრულებენ პოდიუმს. პაულა რეგო-მა სულ 2 600 ნახვას მიიღო, მათგან 800 -ი ხელოვანის გვერდზე, ხოლო 1 800 -ი -ი კი ნამუშევრებზე. ტენდენცია მცირედით დაღმ down: სექ 2026-ში აგვ 2026-თან შედარებით 88%-ით ნაკლები ვიზიტი იყო. აგვ 2026 იყო პიკური პერიოდი, 1 700 ნახვით. ერთი გემო გამოირჩევა: დაბალღიანი (ფერების გაჯერებულობა) ვიზიტების 60%-ს შეადგენს, მაშინ როდესაც კატალოგის მხოლოდ 14%-ს წარმოადგენს.
ტოპ 10: პაულა რეგო-ის ყველაზე ხშირად ნახულობენ
რეალური ნახვების მიხედვით შედგენილი რეიტინგი და არა კატალოგის ქულებით: პაულა რეგო-ის 10 ნამუშწარwerksი ყველაზე ხშირად ArtsDot.com-ზე ბოლო თვringებში ნახეს.
-
1
The Dance, 1988
1 000 ნახვა · 28.6%
-
2
The Familly
1 000 ნახვა · 28.6%
-
3
Untitled (388)
400 ნახვა · 11.4%
-
4
Self-portrait in red, 1962
300 ნახვა · 8.6%
-
5
Untitled (532)
200 ნახვა · 5.7%
-
6
Sleeping, 1986
100 ნახვა · 2.9%
-
7
The Princess and the Pea, 1978
100 ნახვა · 2.9%
-
8
Nanny, Small Bears and Bogeyman, 1982
100 ნახვა · 2.9%
-
9
Untitled (755)
100 ნახვა · 2.9%
-
10
Untitled (221)
100 ნახვა · 2.9%
რამდენად პოპულარულია პაულა რეგო-ის გვერდი, თვეから თვე?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 0 |
| ივლ 2026 | 200 | 400 |
| აგვ 2026 | 400 | 1 300 |
| სექ 2026 | 100 | 100 |
რამდენად დიდ ყურადღებას იპყრობს პაულა რეგო-ის ნამუშევრები მთლიანობაში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
პაულა რეგო-ის ნამუშევრების რომელ სტილებს ანიჭებს უპირატესობას სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 10.2% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 40.8% | 68.6% |
| რბილი განათება | 30.6% | 20.0% |
| ნათელი ბალანსი | 12.2% | 5.7% |
| ნათელი | 6.1% | 5.7% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 14.3% | 60.0% |
| ნაზი ფერები | 49.0% | 5.7% |
| რბილი ბალანსირებული | 30.6% | 20.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 6.1% | 14.3% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 51.6% | 10.0% |
| ნეიტრალური ტონები | 38.7% | 40.0% |
| მუქი | 9.7% | 50.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 16.3% | 60.0% |
| ბალანსირებული | 79.6% | 31.4% |
| ფერადი და მკვეთრი | 4.1% | 8.6% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი | 6.1% | 11.4% |
| ბალანსირებული | 8.2% | 31.4% |
| მკვეთრი | 20.4% | 28.6% |
| განცხადება | 65.3% | 28.6% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 28.6% | 42.9% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 26.5% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 12.2% | 14.3% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 32.6% | 42.9% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 0.0% | 0.0% |
როგორ ეხিতება ერთმანეთს პაულა რეგო-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშევრები წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sleeping | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait in red | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (388) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Untitled (532) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (223) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (236) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 100 |
| Untitled (342) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for 'Crivelli's Garde… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (659) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე კითხულობენ პაულა რეგო-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ფრანგული | 900 | 52.9% |
| იტალიური | 500 | 29.4% |
| ინგლისური | 200 | 11.8% |
| ესპანური | 100 | 5.9% |
როგორ გამოიყურება პაულა რეგო-ის ყოველდღიური ვიზიტები და როგორი პროგნოზი Untis-ს აქვს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 400 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 100 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 400 |
| ოთხ 7 ოქტ | 200 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 900 |
| ორშ 12 ოქტ | 400 |
| სამ 13 ოქტ | 300 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 100 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 100 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 800 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 1 000 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 1 100 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 800 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
პაულა რეგო: სწრაფი პასუხები
რა არის პაულა რეგო-ის ყველაზე ნახვადი ნამუშწარებიდან?
- ეს არის The Dance: 1 000 ნახვა, რაც პაულა რეგო-ის ნახვების 29%-ს შეადგენს. ზემოთ მოცემული სია მოიცავს 10-ე ადგილამდე.
რამდენ ნახვას ნახვევს პაულა რეგო?
- 2 600 ბოლო თვედის განმავლობაში, მათგან 800 — ხელოვანის გვერდზე და 1 800 — ცალკეულ ნამუშევრებზე.
არსებობს თუ არა პაულა რეგო-ის ტიპის ნამუშწევრეები, რომლებსაც ადამიანები განსაკუთრებით ანიჭებენ უპირატესობას?
- დიახ, დაბალღიანი (ფერების გაჯერებულობა): 60% ვიზიტებისგან 14%-ის კატალოგში.