რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის პოლ სერიზიე გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
პოლ სერიზიე: რამდენიმე ხაზის ციფრები
Still Life with Corn and Tomatoes არის ვარსკვლავი: 500 ნახვა ბოლო თვეს God, რაც პოლ სერიზიე-ის ყველა ნახვის 4% შეადგენს. შემდეგ მოდიან Avenue de Neuilly და Susanna and the Elders. ხელပاتარების ( 10 600 ნახვა) და ხელပატარის გვერდის (2 300 ნახვა) ჯამური მაჩვენებელია 12 900. ინტერესი 25%-ით შემცირდა აგვ 2026-სა და სექ 2026-ს შორის. საუკეთესო თვე: ივლ 2026 (11 200 ნახვა). მოწყობილობის მიხედვით: კომპიუტერები (91%) და სმარტფონები (9%). ვიზიტების უპირატესობა აქვს გამბედავი და მკვეთრი (ატმოსფერო)-ს, რაც შეადგენს ვიზიტების 18%-ს, კატალოგის 0%-ის წინააღმდეგ.
პოლ სერიზიე: 10 ნამუშწევრი, რომელსაც პირველად ათვალიერებენ
ქვემოთ მოცემული თითოეული ნამუშწარები გახსნილა რეალურმა ვიზიტორებმა ArtsDot.com-ზე ბოლო თვედ განმავლობაში. პირველი ადგილი ეკუთვნის პოლ სერიზიე-ის ყველაზე პოპულარულ ნამუშწარეს.
-
1
Still Life with Corn and Tomatoes, 1921
500 ნახვა · 4.4%
-
2
Avenue de Neuilly
400 ნახვა · 3.5%
-
3
Susanna and the Elders
400 ნახვა · 3.5%
-
4
End of the day, 1893
300 ნახვა · 2.7%
-
5
Fisherman on the Laita, 1890
300 ნახვა · 2.7%
-
6
The Talisman, 1888
300 ნახვა · 2.7%
-
7
La colline aux platanes, 1907
300 ნახვა · 2.7%
-
8
Apple Harvest, 1891
300 ნახვა · 2.7%
-
9
La Guirlande de roses, 1898
300 ნახვა · 2.7%
-
10
Celtic Tale, 1894
200 ნახვა · 1.8%
როდის სტუმრობენ ადამიანები პოლ სერიზიე-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემთა ცხრილი
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 200 |
| ივლ 2026 | 1 900 | 9 300 |
| აგვ 2026 | 100 | 700 |
| სექ 2026 | 200 | 400 |
როდის ნახულობენ პოლ სერიზიე-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ პოლ სერიზიე-ის பார்வையელები, artist-ის შემოქმედებასთან შედარებით?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემთა ცხრილი
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და სულიერი | 53.8% | 57.1% |
| გამბედავი და მკვეთრი | 0.0% | 18.4% |
| მშვიდი და რბილი | 15.4% | 10.2% |
| ნოსტალგიური | 7.7% | 10.2% |
| მისტიკური | 7.7% | 4.1% |
| ბუნებრივი | 7.7% | 0.0% |
| მოგზაურობა ზღაპრულ სამყაროში | 7.7% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაფიქრებითი | 38.5% | 28.6% |
| მშვიდი | 30.8% | 22.4% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 23.1% | 16.3% |
| აღმაბამედელი | 0.0% | 16.3% |
| ენერგიული და დინამიკური | 0.0% | 8.2% |
| მელანქოლიური | 0.0% | 6.1% |
| ეფერიული და ამაღლებული | 7.7% | 0.0% |
| იდუმდენი | 0.0% | 2.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 20.0% | 12.4% |
| რბილი ჩრდილი | 42.0% | 51.3% |
| რბილი განათება | 32.0% | 29.2% |
| ნათელი ბალანსი | 2.0% | 3.5% |
| ნათელი | 4.0% | 3.5% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 10.0% | 1.8% |
| ნაზი ფერები | 14.0% | 24.8% |
| რბილი ბალანსირებული | 38.0% | 26.6% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 36.0% | 39.8% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 2.0% | 7.1% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 48.8% | 57.6% |
| მიწისფეროვანი | 39.0% | 32.6% |
| ნეიტრალური ტონები | 7.3% | 6.5% |
| ფერადი და მკვეთრი | 2.4% | 3.3% |
| ბუნება | 2.4% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 10.0% | 2.6% |
| ბალანსირებული | 46.0% | 51.3% |
| ფერადი და მკვეთრი | 44.0% | 46.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 24.0% | 19.5% |
| რბილი | 24.0% | 31.0% |
| ბალანსირებული | 16.0% | 18.6% |
| მკვეთრი | 20.0% | 23.9% |
| განცხადება | 16.0% | 7.1% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 20.0% | 15.9% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 14.0% | 14.2% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 4.0% | 11.5% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 52.0% | 50.4% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 10.0% | 8.0% |
რა არის პოლ სერიზიე-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშწევრები თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემთა ცხრილი
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roof Tops in Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Talisman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Portrait of Paul Ranson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| La lutte bretonne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape at Le Pouldu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La barrière fleurie, Le Pou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Colour Wheel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Celtic Tale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Laundresses at the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snake-Eaters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა მოწყობილობებით სარგებლობს პოლ სერიზიე-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემთა ცხრილი
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 11 800 | 91.5% |
| სმარტფონები | 1 100 | 8.5% |
რა ენებზე საუბრობს პოლ სერიზიე-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემთა ცხრილი
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ჩეხური | 100 | 16.7% |
| ინგლისური | 100 | 16.7% |
| ფრანგული | 100 | 16.7% |
| იტალიური | 100 | 16.7% |
| იაპონური | 100 | 16.7% |
| ჰოლანდიური | 100 | 16.7% |
რა არის პოლ სერიზიე-ის ყოველდღიური ნახვები და პროგნოზი მომდევნო სამი კვირისთვის?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემთა ცხრილი
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 25 სექ | 100 |
| შაბ 26 სექ | 100 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 200 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 800 |
| შაბ 3 ოქტ | 200 |
| კვრ 4 ოქტ | 400 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 100 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 400 |
| პარ 9 ოქტ | 700 |
| შაბ 10 ოქტ | 800 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 300 |
| სამ 13 ოქტ | 500 |
| ოთხ 14 ოქტ | 300 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 1 200 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 800 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 1 400 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 1 000 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 1 600 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 1 100 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
რას კითხულობენ პოლ სერიზიე-ის შესახებ
პოლ სერიზიე-ის რომელ ნამუშევრებს ხედავენ ადამიანები ყველაზე ხშირად?
- Still Life with Corn and Tomatoes პირველ ადგილზეა, 500 ნახვით ან ნახვების 4% წილით. მასზე 10 ნამუშgareვია მაღლა.
რამდენად დიდია პოლ სერიზიე-ის აუდიტორია ArtsDot.com-ზე?
- 12 900 ნახვა თორმეტ თვეში: 2 300 ხელოვანის გვერდზე და 10 600 მის ნამუშევრებზე.
რომელი მოწყობილობები მოაქვს პოლ სერიზიე-ის აუდიტორია?
- აუდიტორია მოდის კომპიუტერები (91%) და სმარტფონები (9%) მოწყობილობებიდან; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 91%-ს.
პოლ სერიზიე-ის რომელ ნამუშევრებს ესტესტებს სტუმრების გემო ყველაზე მეტად?
- ტეგით გამბედავი და მკვეთრი (ატმოსფერო) მონიშნული ნამუშწაროები, რომლებიც კატალოგის 0% ნაწილს შეადგენენ, ვიზიტების 18% ნაწილს იკავებენ.