რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის პოლ დელვო გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
პოლ დელვო: რამდენიმე ხაზის ციფრები
A SirenIn Full Moonlight არის ვარსკვლავი: 4 800 ნახვა ბოლო თვეს God, რაც პოლ დელვო-ის ყველა ნახვის 13% შეადგენს. შემდეგ მოდიან ძინთილი ვენუსი და მთვარეული მატარებელი. ხელပاتარების ( 22 800 ნახვა) და ხელပატარის გვერდის (6 300 ნახვა) ჯამური მაჩვენებელია 29 100. ინტერესი 12%-ით შემცირდა აგვ 2026-სა და სექ 2026-ს შორის. საუკეთესო თვე: ივლ 2026 (17 000 ნახვა). აუდიტორიის ძირითადი ენები: ფრანგული (51%), ინგლისური (11%) და ჰოლანდიური (9%). აუდიტორიის წამყვანი ქვეყნები: ბელგია (77%), სამხრეთ კორეა (6%) და ავსტრია (3%). მოწყობილობის მიხედვით: კომპიუტერები (76%), სმარტფონები (21%) და ტაბლეტები (4%). ვიზიტების უპირატესობა აქვს მელანქოლიური (ემოციური ტონი)-ს, რაც შეადგენს ვიზიტების 35%-ს, კატალოგის 0%-ის წინააღმდეგ.
პოლ დელვო: 10 ნამუშწევრი, რომელსაც პირველად ათვალიერებენ
ქვემოთ მოცემული თითოეული ნამუშწარები გახსნილა რეალურმა ვიზიტორებმა ArtsDot.com-ზე ბოლო თვედ განმავლობაში. პირველი ადგილი ეკუთვნის პოლ დელვო-ის ყველაზე პოპულარულ ნამუშწარეს.
-
1
A SirenIn Full Moonlight
4 800 ნახვა · 12.9%
-
2
ძინთილი ვენუსი, 1944
3 200 ნახვა · 8.6%
-
3
მთვარეული მატარებელი, 1947
2 500 ნახვა · 6.7%
-
4
ძინთადი ვენუსი, 1943
1 600 ნახვა · 4.3%
-
5
Chrysis, 1967
900 ნახვა · 2.4%
-
6
Skeletons in an office, 1944
900 ნახვა · 2.4%
-
7
Nodes Rose, 1937
700 ნახვა · 1.9%
-
8
The Blue Curtain
700 ნახვა · 1.9%
-
9
Tribute to Jules Verne, 1971
600 ნახვა · 1.6%
-
10
Lamp, 1945
600 ნახვა · 1.6%
როდის სტუმრობენ ადამიანები პოლ დელვო-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემთა ცხრილი
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 700 |
| ივლ 2026 | 1 800 | 15 200 |
| აგვ 2026 | 600 | 5 400 |
| სექ 2026 | 3 800 | 1 500 |
როდის ნახულობენ პოლ დელვო-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ პოლ დელვო-ის பார்வையელები, artist-ის შემოქმედებასთან შედარებით?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემთა ცხრილი
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ეთერული | 40.0% | 45.0% |
| მისტიკური | 60.0% | 43.9% |
| დრამატული | 0.0% | 7.2% |
| რომანტიკული | 0.0% | 2.8% |
| ელეგანტური | 0.0% | 1.1% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| იდუმდენი | 100.0% | 63.7% |
| მელანქოლიური | 0.0% | 35.2% |
| დაფიქრებითი | 0.0% | 1.1% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 28.0% | 52.5% |
| რბილი ჩრდილი | 20.0% | 23.9% |
| რბილი განათება | 32.0% | 16.9% |
| ნათელი ბალანსი | 10.0% | 6.4% |
| ნათელი | 10.0% | 0.3% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 38.0% | 49.9% |
| ნაზი ფერები | 34.0% | 23.6% |
| რბილი ბალანსირებული | 18.0% | 18.2% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 8.0% | 7.8% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 2.0% | 0.5% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 47.2% | 70.0% |
| ნეიტრალური ტონები | 36.1% | 17.1% |
| მუქი | 11.1% | 12.9% |
| მონოქრომული | 2.8% | 0.0% |
| პასტელური ფერები | 2.8% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 48.0% | 62.5% |
| ბალანსირებული | 42.0% | 26.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 10.0% | 11.5% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 12.0% | 0.8% |
| რბილი | 8.0% | 15.3% |
| ბალანსირებული | 6.0% | 18.0% |
| მკვეთრი | 28.0% | 10.2% |
| განცხადება | 46.0% | 55.8% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 26.0% | 33.5% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 10.0% | 12.1% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 10.0% | 16.6% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 34.0% | 28.9% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 20.0% | 8.8% |
რა არის პოლ დელვო-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშწევრები თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემთა ცხრილი
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ძინთილი ვენუსი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 400 | 0 | 0 |
| მთვარეული მატარებელი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 400 | 0 |
| ძინთადი ვენუსი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Nodes Rose | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 0 |
| Pygmallion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Awakening of the forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Dawn of the Town | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Canape Vert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| For the Brussels Luxembourg… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა მოწყობილობებით სარგებლობს პოლ დელვო-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემთა ცხრილი
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 22 000 | 75.6% |
| სმარტფონები | 6 000 | 20.6% |
| ტაბლეტები | 1 100 | 3.8% |
რა ენებზე საუბრობს პოლ დელვო-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემთა ცხრილი
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ფრანგული | 2 900 | 50.9% |
| ინგლისური | 600 | 10.5% |
| ჰოლანდიური | 500 | 8.8% |
| კორეული | 400 | 7.0% |
| შვედური | 400 | 7.0% |
| ესპანური | 300 | 5.3% |
| იტალიური | 200 | 3.5% |
| რუსული | 200 | 3.5% |
| გერმანული | 100 | 1.8% |
| პორტუგალიური | 100 | 1.8% |
რა არის პოლ დელვო-ის ყოველდღიური ნახვები და პროგნოზი მომდევნო სამი კვირისთვის?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემთა ცხრილი
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| კვრ 27 სექ | 1 600 |
| ორშ 28 სექ | 1 500 |
| სამ 29 სექ | 700 |
| ოთხ 30 სექ | 900 |
| ხუთ 1 ოქტ | 100 |
| პარ 2 ოქტ | 500 |
| შაბ 3 ოქტ | 300 |
| კვრ 4 ოქტ | 900 |
| ორშ 5 ოქტ | 400 |
| სამ 6 ოქტ | 100 |
| ოთხ 7 ოქტ | 300 |
| ხუთ 8 ოქტ | 400 |
| პარ 9 ოქტ | 400 |
| შაბ 10 ოქტ | 700 |
| კვრ 11 ოქტ | 1 100 |
| ორშ 12 ოქტ | 700 |
| სამ 13 ოქტ | 3 900 |
| ოთხ 14 ოქტ | 1 200 |
| ხუთ 15 ოქტ | 600 |
| პარ 16 ოქტ | 500 |
| შაბ 17 ოქტ | 200 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 2 000 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 1 400 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 2 600 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 1 300 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 800 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 2 200 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 1 600 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 2 800 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 1 400 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 800 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 2 300 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 1 700 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 3 100 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 1 600 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 700 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 900 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 800 |
რას კითხულობენ პოლ დელვო-ის შესახებ
პოლ დელვო-ის რომელ ნამუშევრებს ხედავენ ადამიანები ყველაზე ხშირად?
- A SirenIn Full Moonlight პირველ ადგილზეა, 4 800 ნახვით ან ნახვების 13% წილით. მასზე 10 ნამუშgareვია მაღლა.
რამდენად დიდია პოლ დელვო-ის აუდიტორია ArtsDot.com-ზე?
- 29 100 ნახვა თორმეტ თვეში: 6 300 ხელოვანის გვერდზე და 22 800 მის ნამუშევრებზე.
რომელი მოწყობილობები მოაქვს პოლ დელვო-ის აუდიტორია?
- აუდიტორია მოდის კომპიუტერები (76%), სმარტფონები (21%) და ტაბლეტები (4%) მოწყობილობებიდან; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 76%-ს.
რა ენებზე იყენებს პოლ დელვო-ის აუდიტორია?
- ფრანგული (51%), ინგლისური (11%) და ჰოლანდიური (9%). პირველი ენა, ფრანგული, ვიზიტორთა 51%-ს შეადგენს.
პოლ დელვო-ის რომელ ნამუშევრებს ესტესტებს სტუმრების გემო ყველაზე მეტად?
- ტეგით მელანქოლიური (ემოციური ტონი) მონიშნული ნამუშწაროები, რომლებიც კატალოგის 0% ნაწილს შეადგენენ, ვიზიტების 35% ნაწილს იკავებენ.