რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ნიკოლაი როერიხი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ნიკოლაი როერიხი ერთი შეხედვით
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, ნიკოლაი როერიხი-ის ყველაზე ნახვადი ნამუშწარები ArtsDot.com-ზე იყო Mother of the World: 4 500 ნახვა, რაც ხელოვანის ყველა ნამუშწარების საერთო რაოდენობის 2% შეადგენს. მას მოსდევს Agni Yoga და Remember. სულამ 210 600 ნახشვა ჰქონდა ნიკოლაი როერიხი-ს: 11 600 - ხელოვანის გვერდზე და 199 000 - ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე. ყურადღება იზრდება: ვიზიტების რაოდენობა 48%-ით გაიზর্দা აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 170 500 ვიზიტი დაფიქსირდა. ნიკოლაი როერიხი-ის შესახებ ინგლისური (28%), იტალიური (21%) და რუსული (16%) ენებზე კითხულობენ. მომხმარებლები browsing-ს ახდენენ კომპიუტერები (92%), სმარტფონები (8%) და ტაბლეტები (1%)-ით. ვიზიტორები უპირატესობას ანიჭებენ ერთგვაროვანი პალიტრა (ფერების ჰარმონია)-ს: visits-ის 28% ეთმობა ასეთ ნამუშევრებს, რომლებიც ხელოვანის კატალოგის 14%-ს შეადგენენ.
10 ყველაზე ნახვადი ნიკოლაი როერიხი ნამუშევარი
ეს არის ნიკოლაი როერიხი-ის 10 ნამუშწაროსი, რომლებიც ბოლო თვეს ArtsDot.com-ზე ყველაზე ხშირად ნახეს; სი 목록ი დალაგებულია ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
-
1
Mother of the World, 1937
4 500 ნახვა · 2.1%
-
2
Agni Yoga, 1929
3 500 ნახვა · 1.7%
-
3
Remember, 1924
2 500 ნახვა · 1.2%
-
4
კრიშნა (გაზაფხული კულუში)
1 900 ნახვა · 0.9%
-
5
Чინტამანი სამყără სხეპება და ცეცხლის სხეპება
1 500 ნახვა · 0.7%
-
6
ადამიანები, 1914
1 300 ნახვა · 0.6%
-
7
მზერა მატლი (სარწმუნლო მატლი), 1912
1 200 ნახვა · 0.6%
-
8
Song of Shambhala, 1943
1 100 ნახვა · 0.5%
-
9
მონასტერში, 1914
1 100 ნახვა · 0.5%
-
10
კესლების კინგი გეზარი, 1929
1 100 ნახვა · 0.5%
ყოველთვიურად ნიკოლაი როერიხი-ის გვერდს რამდენი ადამიანი სტუმრობს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 10 700 |
| ივლ 2026 | 4 700 | 165 800 |
| აგვ 2026 | 1 600 | 10 200 |
| სექ 2026 | 5 200 | 12 300 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ ნიკოლაი როერიხი-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ ნიკოლაი როერიხი-ის სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მისტიკური | 22.2% | 33.5% |
| მშვიდი და სულიერი | 16.7% | 24.9% |
| ეთერული | 22.2% | 19.2% |
| მშვიდი და რბილი | 11.1% | 13.2% |
| რომანტიკული | 16.7% | 2.9% |
| დრამატული | 5.6% | 2.6% |
| მიწისფეროვანი | 0.0% | 1.1% |
| ნოსტალგიური | 5.6% | 1.1% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| სულიერი | 16.7% | 27.9% |
| იდუმდენი | 22.2% | 23.2% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 27.8% | 23.2% |
| დაფიქრებითი | 11.1% | 10.3% |
| მშვიდი | 0.0% | 3.9% |
| ნოსტალგიური | 5.6% | 2.9% |
| მელანქოლიური | 5.6% | 2.7% |
| დრამატული | 5.6% | 2.5% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 6.0% | 10.0% |
| რბილი ჩრდილი | 28.0% | 18.2% |
| რბილი განათება | 26.0% | 29.1% |
| ნათელი ბალანსი | 28.0% | 23.5% |
| ნათელი | 12.0% | 19.1% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 30.0% | 26.6% |
| ნაზი ფერები | 30.0% | 18.8% |
| რბილი ბალანსირებული | 22.0% | 30.8% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 16.0% | 20.9% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 2.0% | 2.9% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 45.7% | 41.9% |
| მუქი | 20.0% | 25.8% |
| მიწისფეროვანი | 11.4% | 15.0% |
| მონოქრომული | 11.4% | 11.3% |
| პასტელური ფერები | 8.6% | 4.8% |
| ბუნება | 2.9% | 0.7% |
| ფერადი და მკვეთრი | 0.0% | 0.4% |
| თბილი | 0.0% | 0.1% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 24.0% | 21.6% |
| ბალანსირებული | 50.0% | 47.4% |
| ფერადი და მკვეთრი | 26.0% | 31.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 30.0% | 27.7% |
| რბილი | 30.0% | 25.2% |
| ბალანსირებული | 12.0% | 9.5% |
| მკვეთრი | 12.0% | 15.6% |
| განცხადება | 16.0% | 22.1% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 34.0% | 19.5% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 12.0% | 9.1% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 22.0% | 14.3% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 18.0% | 29.4% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 14.0% | 27.6% |
რომელი ნიკოლაი როერიხი ნამუშწევრები ნახულდება ყველაზე ხშირად, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Чინტამანი სამყără სხეპება დ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 700 |
| Bhagavan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 0 | 0 |
| Great rider. Rigden Jyepo -… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 200 |
| Agni Yoga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 000 | 500 | 1 600 |
| Sonf of the Waterfall 1937 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 100 |
| კრიშნა (გაზაფხული კულუში) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 600 | 100 | 1 000 |
| Fairest City - the anger fo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 300 | 100 | 100 |
| კულუტა | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Chintamani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 300 | 100 |
| Costume design for Rimsky-K… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
რა მოწყობილობებს იყენებენ ნიკოლაი როერიხი-ის სტუმრები?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ სტატისტიკა
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 193 400 | 91.8% |
| სმარტფონები | 16 000 | 7.6% |
| ტაბლეტები | 1 200 | 0.6% |
რა ენებზე იყენებენ ნიკოლაი როერიხი-ის სტუმრები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 1 900 | 27.9% |
| იტალიური | 1 400 | 20.6% |
| რუსული | 1 100 | 16.2% |
| სლოვაკური | 800 | 11.8% |
| ესპანური | 400 | 5.9% |
| ფინური | 200 | 2.9% |
| არაბული | 100 | 1.5% |
| ბულგარული | 100 | 1.5% |
| გერმანული | 100 | 1.5% |
| ფრანგული | 100 | 1.5% |
რამდენად ხშირად სტუმრობენ ნიკოლაი როერიხი-ს დღეში და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ოთხ 23 სექ | 800 |
| ხუთ 24 სექ | 2 300 |
| პარ 25 სექ | 1 500 |
| შაბ 26 სექ | 400 |
| კვრ 27 სექ | 1 300 |
| ორშ 28 სექ | 600 |
| სამ 29 სექ | 300 |
| ოთხ 30 სექ | 600 |
| ხუთ 1 ოქტ | 3 500 |
| პარ 2 ოქტ | 1 400 |
| შაბ 3 ოქტ | 1 200 |
| კვრ 4 ოქტ | 1 200 |
| ორშ 5 ოქტ | 400 |
| სამ 6 ოქტ | 1 800 |
| ოთხ 7 ოქტ | 2 000 |
| ხუთ 8 ოქტ | 900 |
| პარ 9 ოქტ | 1 200 |
| შაბ 10 ოქტ | 1 500 |
| კვრ 11 ოქტ | 1 600 |
| ორშ 12 ოქტ | 200 |
| სამ 13 ოქტ | 1 100 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 1 200 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 2 400 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 1 400 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 1 100 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 1 400 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 1 100 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 1 300 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 2 500 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 1 500 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 1 100 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 1 500 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 1 200 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 1 300 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 2 600 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 1 600 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 1 200 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 1 600 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 1 200 |
კითხვები ნიკოლაი როერიხი-ის შესახებ ArtsDot.com-ზე
ნიკოლაი როერიხი-ის რომელი ნამუშევრებია ყველაზე პოპულარული?
- Mother of the World ყველაზე პოპულარული ნამუშწაროა 4 500 ნახვით (2% ნიკოლაი როერიხი-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახულ ნამუშწაროს.
რამდენიმე ადამიანი ნახულობს ნიკოლაი როერიხი-ს ArtsDot.com-ზე?
- ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში ნიკოლაი როერიხი-ს ჰქონდა 210 600 ნახმაგი: 11 600 ხელოვანის გვერდზე და 199 000 ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე.
რა მოწყობილობებით სარგებლობენ ნიკოლაი როერიხი-ის பார்வையელები?
- ძირითადად კომპიუტერები (92%), სმარტფონები (8%) და ტაბლეტები (1%)-იდან: ვიზიტების 92% მოდის კომპიუტერები-დან.
რა ენებზე კითხულობენ ნიკოლაი როერიხი-ის შესახებ?
- ყველაზე გავრცელებული ენებია ინგლისური (28%), იტალიური (21%) და რუსული (16%). ლიდერობს ინგლისური, რაც ვიზიტორთა 28% წილიზე შეადგენს.
რა ტიპის ნამუშწევრებს ანიჭებენ უპირატესობას ნიკოლაი როერიხი-ის სტუმრები?
- მათთვის უპირატესობა ენიჭება ერთგვაროვანი პალიტრა (ფერების ჰარმონია): ვიზიტების 28%, ხელოვანის კატალოგის 14% წილის წინააღმდეგ.