რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის მორისი უილიამ გრიფენჰაგანენი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
მორისი უილიამ გრიფენჰაგანენი ერთი შეხედვით
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, მორისი უილიამ გრიფენჰაგანენი-ის ყველაზე ნახვადი ნამუშწარები ArtsDot.com-ზე იყო Artemis: 300 ნახვა, რაც ხელოვანის ყველა ნამუშწარების საერთო რაოდენობის 23% შეადგენს. მას მოსდევს Sir John Struthers და Sir John Harvard Biles. სულამ 1 200 ნახشვა ჰქონდა მორისი უილიამ გრიფენჰაგანენი-ს: 100 - ხელოვანის გვერდზე და 1 100 - ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 1 100 ვიზიტი დაფიქსირდა. ვიზიტორები უპირატესობას ანიჭებენ რბილი განათება (განათების ინტენსივობა)-ს: visits-ის 38% ეთმობა ასეთ ნამუშევრებს, რომლებიც ხელოვანის კატალოგის 12%-ს შეადგენენ.
9 ყველაზე ნახვადი მორისი უილიამ გრიფენჰაგანენი ნამუშევარი
ეს არის მორისი უილიამ გრიფენჰაგანენი-ის 9 ნამუშწაროსი, რომლებიც ბოლო თვეს ArtsDot.com-ზე ყველაზე ხშირად ნახეს; სი 목록ი დალაგებულია ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
-
1
Artemis
300 ნახვა · 23.1%
-
2
Sir John Struthers
200 ნახვა · 15.4%
-
3
Sir John Harvard Biles
200 ნახვა · 15.4%
-
4
A Cornish Ferry
100 ნახვა · 7.7%
-
5
Carlisle
100 ნახვა · 7.7%
-
6
Rodney Greiffenhagen
100 ნახვა · 7.7%
-
7
Standing Nude
100 ნახვა · 7.7%
-
8
Fra Newbery
100 ნახვა · 7.7%
-
9
Huguenots Spinning, Weaving And Dyeing
100 ნახვა · 7.7%
ყოველთვიურად მორისი უილიამ გრიფენჰაგანენი-ის გვერდს რამდენი ადამიანი სტუმრობს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 100 |
| ივლ 2026 | 100 | 1 000 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ მორისი უილიამ გრიფენჰაგანენი-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ მორისი უილიამ გრიფენჰაგანენი-ის სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 42.0% | 46.2% |
| რბილი ჩრდილი | 22.0% | 7.7% |
| რბილი განათება | 12.0% | 38.5% |
| ნათელი ბალანსი | 20.0% | 7.7% |
| ნათელი | 4.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 32.0% | 46.2% |
| ნაზი ფერები | 38.0% | 23.1% |
| რბილი ბალანსირებული | 22.0% | 7.7% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 8.0% | 23.1% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 57.1% | 58.3% |
| ნეიტრალური ტონები | 30.9% | 16.7% |
| მუქი | 9.5% | 25.0% |
| მონოქრომული | 2.4% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 38.0% | 46.2% |
| ბალანსირებული | 48.0% | 30.8% |
| ფერადი და მკვეთრი | 14.0% | 23.1% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 18.0% | 30.8% |
| რბილი | 18.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 14.0% | 15.4% |
| მკვეთრი | 20.0% | 7.7% |
| განცხადება | 30.0% | 46.2% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 22.0% | 0.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 8.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 16.0% | 30.8% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 40.0% | 38.5% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 14.0% | 30.8% |
რომელი მორისი უილიამ გრიფენჰაგანენი ნამუშწევრები ნახულდება ყველაზე ხშირად, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Sons Of William Parkins… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Walberswick | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Hector Clare Cameron - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mermaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir John Struthers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| London - Piccadilly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Robert Inigo Tasker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reginald Walter Macan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Swinnerton Phillimore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Welsford Ward | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე იყენებენ მორისი უილიამ გრიფენჰაგანენი-ის სტუმრები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რამდენად ხშირად სტუმრობენ მორისი უილიამ გრიფენჰაგანენი-ს დღეში და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
კითხვები მორისი უილიამ გრიფენჰაგანენი-ის შესახებ ArtsDot.com-ზე
მორისი უილიამ გრიფენჰაგანენი-ის რომელი ნამუშევრებია ყველაზე პოპულარული?
- Artemis ყველაზე პოპულარული ნამუშწაროა 300 ნახვით (23% მორისი უილიამ გრიფენჰაგანენი-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს 9 ყველაზე ბევრჯერ ნახულ ნამუშწაროს.
რამდენიმე ადამიანი ნახულობს მორისი უილიამ გრიფენჰაგანენი-ს ArtsDot.com-ზე?
- ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში მორისი უილიამ გრიფენჰაგანენი-ს ჰქონდა 1 200 ნახმაგი: 100 ხელოვანის გვერდზე და 1 100 ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე.
რა ტიპის ნამუშწევრებს ანიჭებენ უპირატესობას მორისი უილიამ გრიფენჰაგანენი-ის სტუმრები?
- მათთვის უპირატესობა ენიჭება რბილი განათება (განათების ინტენსივობა): ვიზიტების 38%, ხელოვანის კატალოგის 12% წილის წინააღმდეგ.