რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის მელ რამოსი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
მელ რამოსი: რამდენიმე ხაზის ციფრები
Miss kiss არის ვარსკვლავი: 400 ნახვა ბოლო თვეს God, რაც მელ რამოსი-ის ყველა ნახვის 10% შეადგენს. შემდეგ მოდიან AC Delco Spark Plug Pin Up Girl Decal და Monterey jackie. ხელပاتარების ( 1 800 ნახვა) და ხელပატარის გვერდის (1 500 ნახვა) ჯამური მაჩვენებელია 3 300. ინტერესი იზრდება: სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე ვიზიტების რაოდენობა 800%-ით გაიზর্দা. საუკეთესო თვე: ივლ 2026 (2 000 ნახვა). მოწყობილობის მიხედვით: კომპიუტერები (73%), სმარტფონები (21%) და ტაბლეტები (6%). ვიზიტების უპირატესობა აქვს რბილად შერეული პალიტრა (ფერების ჰარმონია)-ს, რაც შეადგენს ვიზიტების 29%-ს, კატალოგის 18%-ის წინააღმდეგ.
მელ რამოსი: 10 ნამუშწევრი, რომელსაც პირველად ათვალიერებენ
ქვემოთ მოცემული თითოეული ნამუშწარები გახსნილა რეალურმა ვიზიტორებმა ArtsDot.com-ზე ბოლო თვედ განმავლობაში. პირველი ადგილი ეკუთვნის მელ რამოსი-ის ყველაზე პოპულარულ ნამუშწარეს.
-
1
Miss kiss
400 ნახვა · 9.8%
-
2
AC Delco Spark Plug Pin Up Girl Decal
400 ნახვა · 9.8%
-
3
Monterey jackie
300 ნახვა · 7.3%
-
4
Davidoff - Hav A Havana IV
200 ნახვა · 4.9%
-
5
Hav-a-havana -1
200 ნახვა · 4.9%
-
6
Camilla
200 ნახვა · 4.9%
-
7
Haveahavana
200 ნახვა · 4.9%
-
8
Have a Havana - (11)
200 ნახვა · 4.9%
-
9
Vintage peek-a-boo portfolio
200 ნახვა · 4.9%
-
10
Artwork large
200 ნახვა · 4.9%
როდის სტუმრობენ ადამიანები მელ რამოსი-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემთა ცხრილი
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 700 | 1 300 |
| აგვ 2026 | 0 | 300 |
| სექ 2026 | 100 | 0 |
| ოქტ 2026 | 700 | 200 |
როდის ნახულობენ მელ რამოსი-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ მელ რამოსი-ის பார்வையელები, artist-ის შემოქმედებასთან შედარებით?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემთა ცხრილი
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 4.0% | 9.8% |
| რბილი განათება | 14.0% | 12.2% |
| ნათელი ბალანსი | 44.0% | 39.0% |
| ნათელი | 38.0% | 39.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 24.0% | 19.5% |
| ნაზი ფერები | 14.0% | 17.1% |
| რბილი ბალანსირებული | 30.0% | 26.8% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 24.0% | 19.5% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 8.0% | 17.1% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 60.9% | 51.3% |
| მიწისფეროვანი | 15.2% | 10.8% |
| პასტელური ფერები | 13.0% | 8.1% |
| მუქი | 6.5% | 8.1% |
| მეტალისფერი ტონები | 2.2% | 10.8% |
| ფერადი და მკვეთრი | 2.2% | 10.8% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 8.0% | 9.8% |
| ბალანსირებული | 48.0% | 43.9% |
| ფერადი და მკვეთრი | 44.0% | 46.3% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 10.0% | 17.1% |
| რბილი | 40.0% | 31.7% |
| ბალანსირებული | 14.0% | 12.2% |
| მკვეთრი | 14.0% | 24.4% |
| განცხადება | 22.0% | 14.6% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 18.0% | 7.3% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 18.0% | 29.3% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 18.0% | 4.9% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 38.0% | 46.3% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 8.0% | 12.2% |
რა არის მელ რამოსი-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშწევრები თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემთა ცხრილი
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Virnaburger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| AC Delco Spark Plug Pin Up… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Monterey jackie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Barbiburger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lola cola | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vintage peek-a-boo portfolio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lola cola -4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Candy II box | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Velveeta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Miss martini | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა მოწყობილობებით სარგებლობს მელ რამოსი-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემთა ცხრილი
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 2 400 | 72.7% |
| სმარტფონები | 700 | 21.2% |
| ტაბლეტები | 200 | 6.1% |
რა ენებზე საუბრობს მელ რამოსი-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემთა ცხრილი
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 100 | 25.0% |
| ესპანური | 100 | 25.0% |
| იტალიური | 100 | 25.0% |
| პორტუგალიური | 100 | 25.0% |
რა არის მელ რამოსი-ის ყოველდღიური ნახვები და პროგნოზი მომდევნო სამი კვირისთვის?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემთა ცხრილი
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 300 |
| სამ 20 ოქტ | 200 |
| ოთხ 21 ოქტ | 100 |
| ხუთ 22 ოქტ | 100 |
| პარ 23 ოქტ | 100 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 100 |
| კვრ 1 ნოე | 100 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 100 |
| ოთხ 4 ნოე | 100 |
| ხუთ 5 ნოე | 100 |
| პარ 6 ნოე | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 27 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
რას კითხულობენ მელ რამოსი-ის შესახებ
მელ რამოსი-ის რომელ ნამუშევრებს ხედავენ ადამიანები ყველაზე ხშირად?
- Miss kiss პირველ ადგილზეა, 400 ნახვით ან ნახვების 10% წილით. მასზე 10 ნამუშgareვია მაღლა.
რამდენად დიდია მელ რამოსი-ის აუდიტორია ArtsDot.com-ზე?
- 3 300 ნახვა თორმეტ თვეში: 1 500 ხელოვანის გვერდზე და 1 800 მის ნამუშევრებზე.
რომელი მოწყობილობები მოაქვს მელ რამოსი-ის აუდიტორია?
- აუდიტორია მოდის კომპიუტერები (73%), სმარტფონები (21%) და ტაბლეტები (6%) მოწყობილობებიდან; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 73%-ს.
მელ რამოსი-ის რომელ ნამუშევრებს ესტესტებს სტუმრების გემო ყველაზე მეტად?
- ტეგით რბილად შერეული პალიტრა (ფერების ჰარმონია) მონიშნული ნამუშწაროები, რომლებიც კატალოგის 18% ნაწილს შეადგენენ, ვიზიტების 29% ნაწილს იკავებენ.