რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის მაქს ერნსტი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
მოკლე ვერსია მაქს ერნსტი-ისთვის
ევროპა წვიმის შემდეგ II უფრო ხშირად ნახავენ, ვიდრე ნებისმიერ სხვა ნამუშევარს მაქს ერნსტი-ისგან: 8 100 ნახვა თორმეტ თვეში, ან ნახვების 6% საერთო რაოდენობიდან. დუმილის თვალი და სურრეალიზმი და ფერწერა ასრულებენ პოდიუმს. მაქს ერნსტი-მა სულ 123 400 ნახვას მიიღო, მათგან 41 300 -ი ხელოვანის გვერდზე, ხოლო 82 100 -ი -ი კი ნამუშევრებზე. ტენდენცია მცირედით დაღმ down: სექ 2026-ში აგვ 2026-თან შედარებით 8%-ით ნაკლები ვიზიტი იყო. ივლ 2026 იყო პიკური პერიოდი, 72 700 ნახვით. საიტი წაიკითხა ინგლისური (26%), ფრანგული (24%) და გერმანული (12%) ენებზე. აუდიტორია ამერიკის შეერთებული შტატები (20%), შვედეთი (10%) და გერმანია (7%)-ში არის გაფანტული. ვიზიტების განაწილება კომპიუტერები (66%), სმარტფონები (28%) და ტაბლეტები (5%)-ს მიხედვით. ერთი გემო გამოირჩევა: მიწისფეროვანი (ფერების პალიტრა) ვიზიტების 47%-ს შეადგენს, მაშინ როდესაც კატალოგის მხოლოდ 26%-ს წარმოადგენს.
ტოპ 10: მაქს ერნსტი-ის ყველაზე ხშირად ნახულობენ
რეალური ნახვების მიხედვით შედგენილი რეიტინგი და არა კატალოგის ქულებით: მაქს ერნსტი-ის 10 ნამუშწარwerksი ყველაზე ხშირად ArtsDot.com-ზე ბოლო თვringებში ნახეს.
-
1
ევროპა წვიმის შემდეგ II, 1942
8 100 ნახვა · 5.8%
-
2
დუმილის თვალი, 1943
6 100 ნახვა · 4.3%
-
3
სურრეალიზმი და ფერწერა, 1942
6 100 ნახვა · 4.3%
-
4
ელიფანტის სელესები, 1921
6 000 ნახვა · 4.3%
-
5
The Angel of the home or the Triumph of Surrealism, 1937
5 200 ნახვა · 3.7%
-
6
წმინდა ანტონის প্রბედა
4 700 ნახვა · 3.3%
-
7
ამისი შესახებ მამაკაცებს არ ეცოდებათ, 1923
3 300 ნახვა · 2.4%
-
8
აფეთქება ტაძარში
3 200 ნახვა · 2.3%
-
9
The Entire City
2 600 ნახვა · 1.9%
-
10
ქორწილის გამოღება, 1940
2 100 ნახვა · 1.5%
რამდენად პოპულარულია მაქს ერნსტი-ის გვერდი, თვეから თვე?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 1 700 |
| ივლ 2026 | 11 800 | 60 900 |
| აგვ 2026 | 9 300 | 16 200 |
| სექ 2026 | 20 200 | 3 300 |
რამდენად დიდ ყურადღებას იპყრობს მაქს ერნსტი-ის ნამუშევრები მთლიანობაში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
მაქს ერნსტი-ის ნამუშევრების რომელ სტილებს ანიჭებს უპირატესობას სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მისტიკური | 30.4% | 49.3% |
| დრამატული | 19.6% | 21.8% |
| მშვიდი და რბილი | 6.5% | 12.2% |
| ეთერული | 17.4% | 4.9% |
| მშვიდი და სულიერი | 6.5% | 3.9% |
| რომანტიკული | 4.3% | 2.7% |
| ელეგანტური | 4.3% | 2.3% |
| მიწისფეროვანი | 8.7% | 0.8% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| იდუმდენი | 59.2% | 62.2% |
| მელანქოლიური | 8.2% | 12.6% |
| დაფიქრებითი | 12.2% | 9.2% |
| დაძაბული | 2.0% | 4.9% |
| დრამატული | 8.2% | 3.5% |
| რომანტიკული | 2.0% | 1.7% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 0.0% | 1.8% |
| მშვიდი | 2.0% | 1.5% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 12.0% | 13.4% |
| რბილი ჩრდილი | 24.0% | 37.5% |
| რბილი განათება | 34.0% | 32.5% |
| ნათელი ბალანსი | 16.0% | 10.7% |
| ნათელი | 14.0% | 5.9% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 36.0% | 22.9% |
| ნაზი ფერები | 10.0% | 22.1% |
| რბილი ბალანსირებული | 26.0% | 37.3% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 24.0% | 15.5% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 4.0% | 2.2% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 26.3% | 46.9% |
| მუქი | 28.9% | 27.3% |
| ნეიტრალური ტონები | 28.9% | 20.2% |
| პასტელური ფერები | 10.5% | 4.0% |
| მონოქრომული | 2.6% | 0.8% |
| ბუნება | 2.6% | 0.7% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 32.0% | 31.7% |
| ბალანსირებული | 36.0% | 45.2% |
| ფერადი და მკვეთრი | 32.0% | 23.2% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 14.0% | 5.8% |
| რბილი | 20.0% | 15.8% |
| ბალანსირებული | 8.0% | 12.5% |
| მკვეთრი | 8.0% | 9.3% |
| განცხადება | 50.0% | 56.6% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 28.0% | 36.1% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 14.0% | 18.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 12.0% | 13.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 30.0% | 24.8% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 16.0% | 8.1% |
როგორ ეხিতება ერთმანეთს მაქს ერნსტი-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშევრები წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ელიფანტის სელესები | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 1 000 | 1 200 | 300 |
| ევროპა წვიმის შემდეგ II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 3 200 | 1 200 | 200 |
| ამისი შესახებ მამაკაცებს არ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 600 | 100 | 0 |
| მთელი ქალაქი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 100 | 0 |
| Célèbes or Elephant Célèbes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| ნაპოლეონი უდაბნოში | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 0 | 0 |
| ქორწილის გამოღება | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 000 | 100 | 0 |
| ბრიდის ჩაცხურობა | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
| Oedipus Rex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 0 |
| ბნელი ღმერთები (Les dieux o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 100 | 0 |
ტელეფონები, ტაბლეტები თუ კომპიუტერები: როგორ ნახულობენ მაქს ერნსტი-ს?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 81 800 | 66.3% |
| სმარტფონები | 35 000 | 28.4% |
| ტაბლეტები | 6 600 | 5.3% |
რა ენებზე კითხულობენ მაქს ერნსტი-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 5 300 | 26.0% |
| ფრანგული | 4 800 | 23.5% |
| გერმანული | 2 400 | 11.8% |
| ესპანური | 1 600 | 7.8% |
| კორეული | 900 | 4.4% |
| რუსული | 900 | 4.4% |
| პორტუგალიური | 800 | 3.9% |
| სლოვაკური | 700 | 3.4% |
| შვედური | 600 | 2.9% |
| ჩეხური | 500 | 2.5% |
როგორ გამოიყურება მაქს ერნსტი-ის ყოველდღიური ვიზიტები და როგორი პროგნოზი Untis-ს აქვს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| შაბ 26 სექ | 3 900 |
| კვრ 27 სექ | 3 100 |
| ორშ 28 სექ | 6 000 |
| სამ 29 სექ | 2 400 |
| ოთხ 30 სექ | 2 500 |
| ხუთ 1 ოქტ | 3 600 |
| პარ 2 ოქტ | 3 300 |
| შაბ 3 ოქტ | 2 500 |
| კვრ 4 ოქტ | 3 200 |
| ორშ 5 ოქტ | 3 900 |
| სამ 6 ოქტ | 4 600 |
| ოთხ 7 ოქტ | 4 100 |
| ხუთ 8 ოქტ | 5 700 |
| პარ 9 ოქტ | 5 200 |
| შაბ 10 ოქტ | 4 000 |
| კვრ 11 ოქტ | 3 700 |
| ორშ 12 ოქტ | 4 600 |
| სამ 13 ოქტ | 4 400 |
| ოთხ 14 ოქტ | 4 000 |
| ხუთ 15 ოქტ | 4 300 |
| პარ 16 ოქტ | 3 400 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 3 800 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 3 600 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 5 300 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 4 100 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 3 900 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 4 900 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 4 300 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 3 900 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 3 800 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 5 500 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 4 300 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 4 000 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 5 200 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 4 500 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 4 100 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 3 900 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 5 700 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 4 500 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 4 200 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 5 300 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 4 700 |
მაქს ერნსტი: სწრაფი პასუხები
რა არის მაქს ერნსტი-ის ყველაზე ნახვადი ნამუშწარებიდან?
- ეს არის ევროპა წვიმის შემდეგ II: 8 100 ნახვა, რაც მაქს ერნსტი-ის ნახვების 6%-ს შეადგენს. ზემოთ მოცემული სია მოიცავს 10-ე ადგილამდე.
რამდენ ნახვას ნახვევს მაქს ერნსტი?
- 123 400 ბოლო თვედის განმავლობაში, მათგან 41 300 — ხელოვანის გვერდზე და 82 100 — ცალკეულ ნამუშევრებზე.
მაქს ერნსტი-ს ტელეფონით თუ კომპიუტერით უყურებენ?
- ორივე: ვიზიტების გადანაწილება კომპიუტერები (66%), სმარტფონები (28%) და ტაბლეტები (5%); ლიდერიობს კომპიუტერები 66%-ით.
კითხულობენ თუ არა მაქს ერნსტი-ის შესახებ სხვადასხვა ენაზე?
- დიახ: ინგლისური (26%), ფრანგული (24%) და გერმანული (12%). ინგლისური პირველია 26%-ით.
არსებობს თუ არა მაქს ერნსტი-ის ტიპის ნამუშწევრეები, რომლებსაც ადამიანები განსაკუთრებით ანიჭებენ უპირატესობას?
- დიახ, მიწისფეროვანი (ფერების პალიტრა): 47% ვიზიტებისგან 26%-ის კატალოგში.