რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის მორის უტრილო გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
მორის უტრილო: რამდენიმე ხაზის ციფრები
Pontoise, Rue De L'éperon and Rue De La Coutellerie არის ვარსკვლავი: 700 ნახვა ბოლო თვეს God, რაც მორის უტრილო-ის ყველა ნახვის 2% შეადგენს. შემდეგ მოდიან The pink house in Montmartre და Sacre-Coeur. ხელပاتარების ( 26 000 ნახვა) და ხელပატარის გვერდის (4 800 ნახვა) ჯამური მაჩვენებელია 30 800. ინტერესი იზრდება: აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე ვიზიტების რაოდენობა 52%-ით გაიზর্দা. საუკეთესო თვე: ივლ 2026 (23 700 ნახვა). მოწყობილობის მიხედვით: კომპიუტერები (83%), სმარტფონები (15%) და ტაბლეტები (2%). ვიზიტების უპირატესობა აქვს მელანქოლიური (ემოციური ტონი)-ს, რაც შეადგენს ვიზიტების 37%-ს, კატალოგის 0%-ის წინააღმდეგ.
მორის უტრილო: 10 ნამუშწევრი, რომელსაც პირველად ათვალიერებენ
ქვემოთ მოცემული თითოეული ნამუშწარები გახსნილა რეალურმა ვიზიტორებმა ArtsDot.com-ზე ბოლო თვედ განმავლობაში. პირველი ადგილი ეკუთვნის მორის უტრილო-ის ყველაზე პოპულარულ ნამუშწარეს.
-
1
Pontoise, Rue De L'éperon and Rue De La Coutellerie
700 ნახვა · 2.5%
-
2
The pink house in Montmartre
600 ნახვა · 2.1%
-
3
Sacre-Coeur
500 ნახვა · 1.8%
-
4
The Lapin Agile [Le Lapin Agile], 1913
400 ნახვა · 1.4%
-
5
Windmills of Montmartre
400 ნახვა · 1.4%
-
6
A Street in a Suburb of Paris, 1912
400 ნახვა · 1.4%
-
7
montmartre, 1930
400 ნახვა · 1.4%
-
8
le Maquis de Montmartre Sous la Neige
400 ნახვა · 1.4%
-
9
Rue du Chevalier de la Barre, Les coupoles du Sacré-Cœur et le clocher de Saint-Pierre de Montmartre
400 ნახვა · 1.4%
-
10
The House of Mimi Pinson in Montmartre
300 ნახვა · 1.1%
როდის სტუმრობენ ადამიანები მორის უტრილო-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემთა ცხრილი
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 200 | 1 100 |
| ივლ 2026 | 3 000 | 20 700 |
| აგვ 2026 | 500 | 1 800 |
| სექ 2026 | 1 100 | 2 400 |
როდის ნახულობენ მორის უტრილო-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ მორის უტრილო-ის பார்வையელები, artist-ის შემოქმედებასთან შედარებით?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემთა ცხრილი
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნოსტალგიური | 100.0% | 60.0% |
| ეთერული | 0.0% | 23.3% |
| მშვიდი და სულიერი | 0.0% | 16.7% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მელანქოლიური | 0.0% | 36.7% |
| ნოსტალგიური | 100.0% | 30.0% |
| დაფიქრებითი | 0.0% | 26.7% |
| მშვიდი | 0.0% | 6.7% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 6.0% | 8.2% |
| რბილი ჩრდილი | 14.0% | 18.6% |
| რბილი განათება | 36.0% | 36.4% |
| ნათელი ბალანსი | 40.0% | 30.4% |
| ნათელი | 4.0% | 6.4% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 32.0% | 38.9% |
| ნაზი ფერები | 48.0% | 36.4% |
| რბილი ბალანსირებული | 16.0% | 19.6% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 4.0% | 5.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 56.8% | 60.4% |
| მიწისფეროვანი | 37.8% | 35.3% |
| ბუნება | 2.7% | 2.1% |
| პასტელური ფერები | 2.7% | 1.1% |
| მუქი | 0.0% | 1.1% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 24.0% | 30.0% |
| ბალანსირებული | 64.0% | 56.1% |
| ფერადი და მკვეთრი | 12.0% | 13.9% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 2.0% | 3.2% |
| რბილი | 24.0% | 17.9% |
| ბალანსირებული | 14.0% | 13.6% |
| მკვეთრი | 24.0% | 32.9% |
| განცხადება | 36.0% | 32.5% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 32.0% | 26.1% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 10.0% | 11.4% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 24.0% | 15.4% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 26.0% | 38.9% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 8.0% | 8.2% |
რა არის მორის უტრილო-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშწევრები თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემთა ცხრილი
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Lapin Agile [Le Lapin A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| La Butte Pinson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| place pigalle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Windmills of Montmartre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
| Custine street near Montmar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The Bridges of Toulouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Montmartre (Le Moulin De La… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rue du Chevalier de la Barr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 |
| Near Montmagny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pontoise, Rue De L'éperon a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 200 | 0 |
რა მოწყობილობებით სარგებლობს მორის უტრილო-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემთა ცხრილი
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 25 500 | 82.8% |
| სმარტფონები | 4 600 | 14.9% |
| ტაბლეტები | 700 | 2.3% |
რა ენებზე საუბრობს მორის უტრილო-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემთა ცხრილი
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ფრანგული | 900 | 32.1% |
| გერმანული | 400 | 14.3% |
| ბულგარული | 300 | 10.7% |
| ქართული | 200 | 7.1% |
| რუსული | 200 | 7.1% |
| უკრაინული | 200 | 7.1% |
| ჩეხური | 100 | 3.6% |
| იტალიური | 100 | 3.6% |
| იაპონური | 100 | 3.6% |
| პოლონური | 100 | 3.6% |
რა არის მორის უტრილო-ის ყოველდღიური ნახვები და პროგნოზი მომდევნო სამი კვირისთვის?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემთა ცხრილი
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ხუთ 24 სექ | 300 |
| პარ 25 სექ | 400 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 300 |
| ორშ 28 სექ | 100 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 400 |
| შაბ 3 ოქტ | 100 |
| კვრ 4 ოქტ | 300 |
| ორშ 5 ოქტ | 100 |
| სამ 6 ოქტ | 700 |
| ოთხ 7 ოქტ | 300 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 200 |
| შაბ 10 ოქტ | 600 |
| კვრ 11 ოქტ | 300 |
| ორშ 12 ოქტ | 300 |
| სამ 13 ოქტ | 200 |
| ოთხ 14 ოქტ | 700 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 700 |
რას კითხულობენ მორის უტრილო-ის შესახებ
მორის უტრილო-ის რომელ ნამუშევრებს ხედავენ ადამიანები ყველაზე ხშირად?
- Pontoise, Rue De L'éperon and Rue De La Coutellerie პირველ ადგილზეა, 700 ნახვით ან ნახვების 2% წილით. მასზე 10 ნამუშgareვია მაღლა.
რამდენად დიდია მორის უტრილო-ის აუდიტორია ArtsDot.com-ზე?
- 30 800 ნახვა თორმეტ თვეში: 4 800 ხელოვანის გვერდზე და 26 000 მის ნამუშევრებზე.
რომელი მოწყობილობები მოაქვს მორის უტრილო-ის აუდიტორია?
- აუდიტორია მოდის კომპიუტერები (83%), სმარტფონები (15%) და ტაბლეტები (2%) მოწყობილობებიდან; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 83%-ს.
მორის უტრილო-ის რომელ ნამუშევრებს ესტესტებს სტუმრების გემო ყველაზე მეტად?
- ტეგით მელანქოლიური (ემოციური ტონი) მონიშნული ნამუშწაროები, რომლებიც კატალოგის 0% ნაწილს შეადგენენ, ვიზიტების 37% ნაწილს იკავებენ.