რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის მარი ლორენსენი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
მარი ლორენსენი: რამდენიმე ხაზის ციფრები
Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) არის ვარსკვლავი: 1 000 ნახვა ბოლო თვეს God, რაც მარი ლორენსენი-ის ყველა ნახვის 12% შეადგენს. შემდეგ მოდიან L'éventail (1911) და La Barque (1920). ხელပاتარების ( 7 300 ნახვა) და ხელပატარის გვერდის (3 200 ნახვა) ჯამური მაჩვენებელია 10 500. ინტერესი 7%-ით შემცირდა აგვ 2026-სა და სექ 2026-ს შორის. საუკეთესო თვე: ივლ 2026 (5 200 ნახვა). მოწყობილობის მიხედვით: კომპიუტერები (58%), სმარტფონები (36%) და ტაბლეტები (6%). ვიზიტების უპირატესობა აქვს მონოქრომატული (ფერების ინტენსივობა)-ს, რაც შეადგენს ვიზიტების 60%-ს, კატალოგის 44%-ის წინააღმდეგ.
მარი ლორენსენი: 10 ნამუშწევრი, რომელსაც პირველად ათვალიერებენ
ქვემოთ მოცემული თითოეული ნამუშწარები გახსნილა რეალურმა ვიზიტორებმა ArtsDot.com-ზე ბოლო თვედ განმავლობაში. პირველი ადგილი ეკუთვნის მარი ლორენსენი-ის ყველაზე პოპულარულ ნამუშწარეს.
-
1
Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913)
1 000 ნახვა · 11.8%
-
2
L'éventail (1911)
400 ნახვა · 4.7%
-
3
La Barque (1920)
400 ნახვა · 4.7%
-
4
La femme-cheval (1918)
400 ნახვა · 4.7%
-
5
La vie au château (1925)
400 ნახვა · 4.7%
-
6
La jeune fille au palmier (1915)
300 ნახვა · 3.5%
-
7
Mme André Groult née Nicole Poiret (1937)
300 ნახვა · 3.5%
-
8
Autoportrait au chapeau (1927)
300 ნახვა · 3.5%
-
9
Fillette au chapeau bleu et noir (1914)
300 ნახვა · 3.5%
-
10
La Liseuse (1913)
300 ნახვა · 3.5%
როდის სტუმრობენ ადამიანები მარი ლორენსენი-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემთა ცხრილი
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 100 |
| ივლ 2026 | 900 | 4 300 |
| აგვ 2026 | 1 300 | 1 400 |
| სექ 2026 | 1 000 | 1 500 |
როდის ნახულობენ მარი ლორენსენი-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ მარი ლორენსენი-ის பார்வையელები, artist-ის შემოქმედებასთან შედარებით?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემთა ცხრილი
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 2.0% | 1.2% |
| რბილი ჩრდილი | 22.0% | 15.3% |
| რბილი განათება | 28.0% | 40.0% |
| ნათელი ბალანსი | 44.0% | 43.5% |
| ნათელი | 4.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 64.0% | 67.1% |
| ნაზი ფერები | 26.0% | 27.1% |
| რბილი ბალანსირებული | 10.0% | 5.9% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 0.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 76.7% | 88.0% |
| მიწისფეროვანი | 16.7% | 12.0% |
| მონოქრომული | 6.7% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 44.0% | 60.0% |
| ბალანსირებული | 52.0% | 34.1% |
| ფერადი და მკვეთრი | 4.0% | 5.9% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 18.0% | 11.8% |
| რბილი | 36.0% | 24.7% |
| ბალანსირებული | 14.0% | 16.5% |
| მკვეთრი | 16.0% | 24.7% |
| განცხადება | 16.0% | 22.4% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 30.0% | 43.5% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 26.0% | 20.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 12.0% | 9.4% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 16.0% | 20.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 16.0% | 7.1% |
რა არის მარი ლორენსენი-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშწევრები თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემთა ცხრილი
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La jeune fille au palmier (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Corbeille de Fruits (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Femme au turban (1922) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autoportrait (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le cheval noir ou La promen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paysage (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean royère (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Amazon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Femme au chapeau à plume… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tête de Jeune Fille (1909) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა მოწყობილობებით სარგებლობს მარი ლორენსენი-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემთა ცხრილი
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 6 100 | 58.1% |
| სმარტფონები | 3 800 | 36.2% |
| ტაბლეტები | 600 | 5.7% |
რა ენებზე საუბრობს მარი ლორენსენი-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემთა ცხრილი
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ფრანგული | 800 | 61.5% |
| ესპანური | 200 | 15.4% |
| დანიური | 100 | 7.7% |
| კორეული | 100 | 7.7% |
| Chinese | 100 | 7.7% |
რა არის მარი ლორენსენი-ის ყოველდღიური ნახვები და პროგნოზი მომდევნო სამი კვირისთვის?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემთა ცხრილი
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ოთხ 23 სექ | 200 |
| ხუთ 24 სექ | 300 |
| პარ 25 სექ | 100 |
| შაბ 26 სექ | 200 |
| კვრ 27 სექ | 200 |
| ორშ 28 სექ | 400 |
| სამ 29 სექ | 100 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 1 000 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 300 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 400 |
| ხუთ 8 ოქტ | 200 |
| პარ 9 ოქტ | 400 |
| შაბ 10 ოქტ | 700 |
| კვრ 11 ოქტ | 100 |
| ორშ 12 ოქტ | 300 |
| სამ 13 ოქტ | 100 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 800 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 900 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
რას კითხულობენ მარი ლორენსენი-ის შესახებ
მარი ლორენსენი-ის რომელ ნამუშევრებს ხედავენ ადამიანები ყველაზე ხშირად?
- Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) პირველ ადგილზეა, 1 000 ნახვით ან ნახვების 12% წილით. მასზე 10 ნამუშgareვია მაღლა.
რამდენად დიდია მარი ლორენსენი-ის აუდიტორია ArtsDot.com-ზე?
- 10 500 ნახვა თორმეტ თვეში: 3 200 ხელოვანის გვერდზე და 7 300 მის ნამუშევრებზე.
რომელი მოწყობილობები მოაქვს მარი ლორენსენი-ის აუდიტორია?
- აუდიტორია მოდის კომპიუტერები (58%), სმარტფონები (36%) და ტაბლეტები (6%) მოწყობილობებიდან; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 58%-ს.
მარი ლორენსენი-ის რომელ ნამუშევრებს ესტესტებს სტუმრების გემო ყველაზე მეტად?
- ტეგით მონოქრომატული (ფერების ინტენსივობა) მონიშნული ნამუშწაროები, რომლებიც კატალოგის 44% ნაწილს შეადგენენ, ვიზიტების 60% ნაწილს იკავებენ.