რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ლიონელ ფაინინგერი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ლიონელ ფაინინგერი ერთი შეხედვით
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, ლიონელ ფაინინგერი-ის ყველაზე ნახვადი ნამუშწარები ArtsDot.com-ზე იყო The honeymooners: 1 100 ნახვა, რაც ხელოვანის ყველა ნამუშწარების საერთო რაოდენობის 13% შეადგენს. მას მოსდევს Jesuits III და Gelmeroda IX. სულამ 12 100 ნახشვა ჰქონდა ლიონელ ფაინინგერი-ს: 4 800 - ხელოვანის გვერდზე და 7 300 - ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე. ყურადღება იზრდება: ვიზიტების რაოდენობა 26%-ით გაიზর্দা აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 6 800 ვიზიტი დაფიქსირდა. მომხმარებლები browsing-ს ახდენენ კომპიუტერები (59%), სმარტფონები (31%) და ტაბლეტები (10%)-ით. ვიზიტორები უპირატესობას ანიჭებენ მუქი (ფერების პალიტრა)-ს: visits-ის 40% ეთმობა ასეთ ნამუშევრებს, რომლებიც ხელოვანის კატალოგის 9%-ს შეადგენენ.
10 ყველაზე ნახვადი ლიონელ ფაინინგერი ნამუშევარი
ეს არის ლიონელ ფაინინგერი-ის 10 ნამუშწაროსი, რომლებიც ბოლო თვეს ArtsDot.com-ზე ყველაზე ხშირად ნახეს; სი 목록ი დალაგებულია ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
-
1
The honeymooners
1 100 ნახვა · 13.1%
-
2
Jesuits III, 1915
600 ნახვა · 7.1%
-
3
Gelmeroda IX
600 ნახვა · 7.1%
-
4
Blue Coast
400 ნახვა · 4.8%
-
5
Gelmeroda, VIII
300 ნახვა · 3.6%
-
6
Carnival
300 ნახვა · 3.6%
-
7
Architecture II (Man of Potin)
300 ნახვა · 3.6%
-
8
Boats, 1917
200 ნახვა · 2.4%
-
9
Carnival in Arcueil, 1911
200 ნახვა · 2.4%
-
10
Gaberndorf II
200 ნახვა · 2.4%
ყოველთვიურად ლიონელ ფაინინგერი-ის გვერდს რამდენი ადამიანი სტუმრობს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 100 |
| ივლ 2026 | 2 100 | 4 700 |
| აგვ 2026 | 900 | 1 400 |
| სექ 2026 | 1 800 | 1 100 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ ლიონელ ფაინინგერი-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ ლიონელ ფაინინგერი-ის სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 2.0% | 1.2% |
| რბილი ჩრდილი | 4.0% | 10.7% |
| რბილი განათება | 36.0% | 53.6% |
| ნათელი ბალანსი | 44.0% | 20.2% |
| ნათელი | 14.0% | 14.3% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 54.0% | 21.4% |
| ნაზი ფერები | 14.0% | 27.4% |
| რბილი ბალანსირებული | 18.0% | 25.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 12.0% | 25.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 2.0% | 1.2% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 71.1% | 49.3% |
| მუქი | 8.9% | 40.0% |
| მონოქრომული | 8.9% | 4.0% |
| მიწისფეროვანი | 6.7% | 2.7% |
| პასტელური ფერები | 4.4% | 4.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 38.0% | 19.1% |
| ბალანსირებული | 40.0% | 47.6% |
| ფერადი და მკვეთრი | 22.0% | 33.3% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 18.0% | 17.9% |
| რბილი | 20.0% | 7.1% |
| ბალანსირებული | 6.0% | 7.1% |
| მკვეთრი | 14.0% | 30.9% |
| განცხადება | 42.0% | 36.9% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 14.0% | 38.1% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 10.0% | 13.1% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 0.0% | 9.5% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 22.0% | 20.2% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 54.0% | 19.1% |
რომელი ლიონელ ფაინინგერი ნამუშწევრები ნახულდება ყველაზე ხშირად, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carnival in Arcueil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Carnival | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 |
| Blue Coast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Gelmeroda IX | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 200 |
| The honeymooners | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 200 |
| Werder I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jesuits III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 200 |
| On the Bridge (Ober-Weimar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Gelmeroda, VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Architecture II (Man of Pot… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
რა მოწყობილობებს იყენებენ ლიონელ ფაინინგერი-ის სტუმრები?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ სტატისტიკა
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 7 100 | 58.7% |
| სმარტფონები | 3 800 | 31.4% |
| ტაბლეტები | 1 200 | 9.9% |
რა ენებზე იყენებენ ლიონელ ფაინინგერი-ის სტუმრები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| გერმანული | 2 000 | 74.1% |
| ჩეხური | 100 | 3.7% |
| ინგლისური | 100 | 3.7% |
| ესპანური | 100 | 3.7% |
| იტალიური | 100 | 3.7% |
| კორეული | 100 | 3.7% |
| პოლონური | 100 | 3.7% |
| პორტუგალიური | 100 | 3.7% |
რამდენად ხშირად სტუმრობენ ლიონელ ფაინინგერი-ს დღეში და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ოთხ 23 სექ | 100 |
| ხუთ 24 სექ | 400 |
| პარ 25 სექ | 100 |
| შაბ 26 სექ | 100 |
| კვრ 27 სექ | 100 |
| ორშ 28 სექ | 500 |
| სამ 29 სექ | 100 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 300 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 200 |
| ორშ 5 ოქტ | 300 |
| სამ 6 ოქტ | 200 |
| ოთხ 7 ოქტ | 100 |
| ხუთ 8 ოქტ | 400 |
| პარ 9 ოქტ | 300 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 1 100 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 100 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 800 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 800 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
კითხვები ლიონელ ფაინინგერი-ის შესახებ ArtsDot.com-ზე
ლიონელ ფაინინგერი-ის რომელი ნამუშევრებია ყველაზე პოპულარული?
- The honeymooners ყველაზე პოპულარული ნამუშწაროა 1 100 ნახვით (13% ლიონელ ფაინინგერი-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახულ ნამუშწაროს.
რამდენიმე ადამიანი ნახულობს ლიონელ ფაინინგერი-ს ArtsDot.com-ზე?
- ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში ლიონელ ფაინინგერი-ს ჰქონდა 12 100 ნახმაგი: 4 800 ხელოვანის გვერდზე და 7 300 ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე.
რა მოწყობილობებით სარგებლობენ ლიონელ ფაინინგერი-ის பார்வையელები?
- ძირითადად კომპიუტერები (59%), სმარტფონები (31%) და ტაბლეტები (10%)-იდან: ვიზიტების 59% მოდის კომპიუტერები-დან.
რა ტიპის ნამუშწევრებს ანიჭებენ უპირატესობას ლიონელ ფაინინგერი-ის სტუმრები?
- მათთვის უპირატესობა ენიჭება მუქი (ფერების პალიტრა): ვიზიტების 40%, ხელოვანის კატალოგის 9% წილის წინააღმდეგ.