რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ლუიზიენ პისარო გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
მოკლე ვერსია ლუიზიენ პისარო-ისთვის
View of Leintwardine უფრო ხშირად ნახავენ, ვიდრე ნებისმიერ სხვა ნამუშევარს ლუიზიენ პისარო-ისგან: 300 ნახვა თორმეტ თვეში, ან ნახვების 14% საერთო რაოდენობიდან. Effet de brouillard à Herblay და Colchester from Sheepen Hill ასრულებენ პოდიუმს. ლუიზიენ პისარო-მა სულ 2 400 ნახვას მიიღო, მათგან 700 -ი ხელოვანის გვერდზე, ხოლო 1 700 -ი -ი კი ნამუშევრებზე. ივლ 2026 იყო პიკური პერიოდი, 2 000 ნახვით. ერთი გემო გამოირჩევა: ერთგვაროვანი პალიტრა (ფერების ჰარმონია) ვიზიტების 41%-ს შეადგენს, მაშინ როდესაც კატალოგის მხოლოდ 18%-ს წარმოადგენს.
ტოპ 10: ლუიზიენ პისარო-ის ყველაზე ხშირად ნახულობენ
რეალური ნახვების მიხედვით შედგენილი რეიტინგი და არა კატალოგის ქულებით: ლუიზიენ პისარო-ის 10 ნამუშწარwerksი ყველაზე ხშირად ArtsDot.com-ზე ბოლო თვringებში ნახეს.
-
1
View of Leintwardine, 1932
300 ნახვა · 13.6%
-
2
Effet de brouillard à Herblay
300 ნახვა · 13.6%
-
3
Colchester from Sheepen Hill, 1911
200 ნახვა · 9.1%
-
4
Blossom, Sun and Mist, Chipperfield, Hertfordshire, 1914
100 ნახვა · 4.5%
-
5
Eden Valley, 1914
100 ნახვა · 4.5%
-
6
The Thierceville Road, Early Spring, 1893
100 ნახვა · 4.5%
-
7
Above the Village, Hewood, 1941
100 ნახვა · 4.5%
-
8
Richmond Bridge, 1935
100 ნახვა · 4.5%
-
9
The Cottage Garden, Fishpond, 1915
100 ნახვა · 4.5%
-
10
All Saints' Church, Hastings Sun and Mist, 1918
100 ნახვა · 4.5%
რამდენად პოპულარულია ლუიზიენ პისარო-ის გვერდი, თვეから თვე?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 100 |
| ივლ 2026 | 600 | 1 400 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 100 | 200 |
რამდენად დიდ ყურადღებას იპყრობს ლუიზიენ პისარო-ის ნამუშევრები მთლიანობაში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
ლუიზიენ პისარო-ის ნამუშევრების რომელ სტილებს ანიჭებს უპირატესობას სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 12.0% | 9.1% |
| რბილი განათება | 56.0% | 36.4% |
| ნათელი ბალანსი | 28.0% | 50.0% |
| ნათელი | 4.0% | 4.5% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 50.0% | 50.0% |
| ნაზი ფერები | 36.0% | 27.3% |
| რბილი ბალანსირებული | 12.0% | 18.2% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 2.0% | 4.5% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 83.8% | 82.3% |
| მიწისფეროვანი | 13.5% | 11.8% |
| პასტელური ფერები | 2.7% | 5.9% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 28.0% | 22.7% |
| ბალანსირებული | 68.0% | 72.7% |
| ფერადი და მკვეთრი | 4.0% | 4.5% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 34.0% | 27.3% |
| რბილი | 32.0% | 40.9% |
| ბალანსირებული | 16.0% | 9.1% |
| მკვეთრი | 10.0% | 9.1% |
| განცხადება | 8.0% | 13.6% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 38.0% | 27.3% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 16.0% | 4.5% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 4.0% | 0.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 24.0% | 27.3% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 18.0% | 40.9% |
როგორ ეხিতება ერთმანეთს ლუიზიენ პისარო-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშევრები წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Cottage Garden, Fishpond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Eden Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bookcase and Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Leintwardine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mme Camille Pissarro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hastings Mist, Sun and Smoke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Les oliviers (Oliveraie Mor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Crocus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Notre Dame De Constance, Bo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View over the Estuary, Harf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე კითხულობენ ლუიზიენ პისარო-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| გერმანული | 200 | 66.7% |
| პორტუგალიური | 100 | 33.3% |
როგორ გამოიყურება ლუიზიენ პისარო-ის ყოველდღიური ვიზიტები და როგორი პროგნოზი Untis-ს აქვს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 100 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 100 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
ლუიზიენ პისარო: სწრაფი პასუხები
რა არის ლუიზიენ პისარო-ის ყველაზე ნახვადი ნამუშწარებიდან?
- ეს არის View of Leintwardine: 300 ნახვა, რაც ლუიზიენ პისარო-ის ნახვების 14%-ს შეადგენს. ზემოთ მოცემული სია მოიცავს 10-ე ადგილამდე.
რამდენ ნახვას ნახვევს ლუიზიენ პისარო?
- 2 400 ბოლო თვედის განმავლობაში, მათგან 700 — ხელოვანის გვერდზე და 1 700 — ცალკეულ ნამუშევრებზე.
არსებობს თუ არა ლუიზიენ პისარო-ის ტიპის ნამუშწევრეები, რომლებსაც ადამიანები განსაკუთრებით ანიჭებენ უპირატესობას?
- დიახ, ერთგვაროვანი პალიტრა (ფერების ჰარმონია): 41% ვიზიტებისგან 18%-ის კატალოგში.