რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Lucy Elizabeth Kemp Welch გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
მოკლე ვერსია Lucy Elizabeth Kemp Welch-ისთვის
Gypsy Horse Drovers უფრო ხშირად ნახავენ, ვიდრე ნებისმიერ სხვა ნამუშევარს Lucy Elizabeth Kemp Welch-ისგან: 500 ნახვა თორმეტ თვეში, ან ნახვების 29% საერთო რაოდენობიდან. The Years at the Spring და Winter's White Silence ასრულებენ პოდიუმს. Lucy Elizabeth Kemp Welch-მა სულ 1 800 ნახვას მიიღო, მათგან 600 -ი ხელოვანის გვერდზე, ხოლო 1 200 -ი -ი კი ნამუშევრებზე. ტენდენცია ზრდამიერია: სექ 2026 პერიოდში აგვ 2026-თან შედარებით 400%-ით მეტი ვიზიტია. ივლ 2026 იყო პიკური პერიოდი, 1 000 ნახვით. ერთი გემო გამოირჩევა: რბილი ჩრდილი (განათების ინტენსივობა) ვიზიტების 71%-ს შეადგენს, მაშინ როდესაც კატალოგის მხოლოდ 26%-ს წარმოადგენს.
ტოპ 8: Lucy Elizabeth Kemp Welch-ის ყველაზე ხშირად ნახულობენ
რეალური ნახვების მიხედვით შედგენილი რეიტინგი და არა კატალოგის ქულებით: Lucy Elizabeth Kemp Welch-ის 8 ნამუშწარwerksი ყველაზე ხშირად ArtsDot.com-ზე ბოლო თვringებში ნახეს.
-
1
Gypsy Horse Drovers, 1895
500 ნახვა · 29.4%
-
2
The Years at the Spring
500 ნახვა · 29.4%
-
3
Winter's White Silence, 1924
200 ნახვა · 11.8%
-
4
Sketch of Horse's Head, 1895
100 ნახვა · 5.9%
-
5
Aristocrats, 1928
100 ნახვა · 5.9%
-
6
Colt Hunting in the New Forest, 1897
100 ნახვა · 5.9%
-
7
Forward the Guns, 1917
100 ნახვა · 5.9%
-
8
Polo, the Great Game
100 ნახვა · 5.9%
რამდენად პოპულარულია Lucy Elizabeth Kemp Welch-ის გვერდი, თვეから თვე?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 200 | 0 |
| ივლ 2026 | 400 | 600 |
| აგვ 2026 | 0 | 100 |
| სექ 2026 | 0 | 500 |
რამდენად დიდ ყურადღებას იპყრობს Lucy Elizabeth Kemp Welch-ის ნამუშევრები მთლიანობაში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
Lucy Elizabeth Kemp Welch-ის ნამუშევრების რომელ სტილებს ანიჭებს უპირატესობას სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 11.4% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 25.7% | 70.6% |
| რბილი განათება | 54.3% | 29.4% |
| ნათელი ბალანსი | 8.6% | 0.0% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 25.7% | 11.8% |
| ნაზი ფერები | 37.1% | 41.2% |
| რბილი ბალანსირებული | 28.6% | 47.1% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 8.6% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 52.4% | 70.0% |
| ნეიტრალური ტონები | 28.6% | 30.0% |
| მუქი | 14.3% | 0.0% |
| ბუნება | 4.8% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 31.4% | 11.8% |
| ბალანსირებული | 60.0% | 88.2% |
| ფერადი და მკვეთრი | 8.6% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 5.7% | 0.0% |
| რბილი | 22.9% | 29.4% |
| ბალანსირებული | 20.0% | 47.1% |
| მკვეთრი | 14.3% | 11.8% |
| განცხადება | 37.1% | 11.8% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 17.1% | 11.8% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 2.9% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 8.6% | 5.9% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 65.7% | 76.5% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 5.7% | 5.9% |
როგორ ეხিতება ერთმანეთს Lucy Elizabeth Kemp Welch-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშევრები წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| In Sight, Lord Dundonald’s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Timber Hauling in the New F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hill Folk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Riders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aristocrats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ponies Grazing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moorland Scene, September 1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Colt Hunting in the New For… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Polo, the Great Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Toilers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე კითხულობენ Lucy Elizabeth Kemp Welch-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 100 | 100.0% |
როგორ გამოიყურება Lucy Elizabeth Kemp Welch-ის ყოველდღიური ვიზიტები და როგორი პროგნოზი Untis-ს აქვს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ხუთ 24 სექ | 100 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 100 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 100 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 100 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 300 |
| კვრ 11 ოქტ | 100 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 200 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
Lucy Elizabeth Kemp Welch: სწრაფი პასუხები
რა არის Lucy Elizabeth Kemp Welch-ის ყველაზე ნახვადი ნამუშწარებიდან?
- ეს არის Gypsy Horse Drovers: 500 ნახვა, რაც Lucy Elizabeth Kemp Welch-ის ნახვების 29%-ს შეადგენს. ზემოთ მოცემული სია მოიცავს 8-ე ადგილამდე.
რამდენ ნახვას ნახვევს Lucy Elizabeth Kemp Welch?
- 1 800 ბოლო თვედის განმავლობაში, მათგან 600 — ხელოვანის გვერდზე და 1 200 — ცალკეულ ნამუშევრებზე.
არსებობს თუ არა Lucy Elizabeth Kemp Welch-ის ტიპის ნამუშწევრეები, რომლებსაც ადამიანები განსაკუთრებით ანიჭებენ უპირატესობას?
- დიახ, რბილი ჩრდილი (განათების ინტენსივობა): 71% ვიზიტებისგან 26%-ის კატალოგში.