რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ჟან-ონორე ფრაგონარი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ჟან-ონორე ფრაგონარი: რამდენიმე ხაზის ციფრები
მზადება მეგონა და კითხულობდა წიგნს. არის ვარსკვლავი: 7 400 ნახვა ბოლო თვეს God, რაც ჟან-ონორე ფრაგონარი-ის ყველა ნახვის 12% შეადგენს. შემდეგ მოდიან სიქტირი და The Grand Cascade at Tivoli. ხელပاتარების ( 54 700 ნახვა) და ხელပატარის გვერდის (9 800 ნახვა) ჯამური მაჩვენებელია 64 500. ინტერესი იზრდება: აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე ვიზიტების რაოდენობა 7%-ით გაიზর্দা. საუკეთესო თვე: ივლ 2026 (29 900 ნახვა). აუდიტორიის ძირითადი ენები: ფრანგული (21%), ბერძნული (12%) და ინგლისური (12%). მოწყობილობის მიხედვით: კომპიუტერები (71%), სმარტფონები (25%) და ტაბლეტები (3%). ვიზიტების უპირატესობა აქვს ბალანსირებული (ფერების ინტენსივობა)-ს, რაც შეადგენს ვიზიტების 64%-ს, კატალოგის 40%-ის წინააღმდეგ.
ჟან-ონორე ფრაგონარი: 10 ნამუშწევრი, რომელსაც პირველად ათვალიერებენ
ქვემოთ მოცემული თითოეული ნამუშწარები გახსნილა რეალურმა ვიზიტორებმა ArtsDot.com-ზე ბოლო თვედ განმავლობაში. პირველი ადგილი ეკუთვნის ჟან-ონორე ფრაგონარი-ის ყველაზე პოპულარულ ნამუშწარეს.
-
1
მზადება მეგონა და კითხულობდა წიგნს.
7 400 ნახვა · 12.3%
-
2
სიქტირი, 1767
6 100 ნახვა · 10.1%
-
3
The Grand Cascade at Tivoli
2 600 ნახვა · 4.3%
-
4
გორგოლაო, 1750
2 500 ნახვა · 4.2%
-
5
The Progress of Love: The Meeting, 1773
2 400 ნახვა · 4.0%
-
6
Shepherdess, 1750
1 700 ნახვა · 2.8%
-
7
Blindman's Buff (detail), 1775
1 500 ნახვა · 2.5%
-
8
The Souvenir, 1775
1 400 ნახვა · 2.3%
-
9
The Stolen Kiss, 1760
1 400 ნახვა · 2.3%
-
10
მხიერე ქალბადელი ძაღლთან თამაშობს, 1765
1 400 ნახვა · 2.3%
როდის სტუმრობენ ადამიანები ჟან-ონორე ფრაგონარი-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემთა ცხრილი
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 200 | 900 |
| ივლ 2026 | 1 900 | 28 000 |
| აგვ 2026 | 2 400 | 13 800 |
| სექ 2026 | 5 300 | 12 000 |
როდის ნახულობენ ჟან-ონორე ფრაგონარი-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ჟან-ონორე ფრაგონარი-ის பார்வையელები, artist-ის შემოქმედებასთან შედარებით?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემთა ცხრილი
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| რომანტიკული | 71.4% | 65.2% |
| მშვიდი და სულიერი | 9.5% | 17.5% |
| ელეგანტური | 14.3% | 9.6% |
| თამამი და მხიარული | 0.0% | 6.3% |
| კლასიკური სტილი | 4.8% | 0.7% |
| დრამატული | 0.0% | 0.7% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| რომანტიკული | 47.6% | 55.5% |
| დაფიქრებითი | 0.0% | 17.5% |
| მშვიდი | 14.3% | 5.9% |
| თამამი და მხიარული | 0.0% | 6.4% |
| მელანქოლიური | 9.5% | 5.3% |
| ნოსტალგიური | 9.5% | 4.4% |
| აღმაბამედელი | 9.5% | 3.7% |
| მძიმე და სევდიანი | 0.0% | 0.7% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 32.0% | 31.8% |
| რბილი ჩრდილი | 28.0% | 43.3% |
| რბილი განათება | 24.0% | 16.5% |
| ნათელი ბალანსი | 12.0% | 7.6% |
| ნათელი | 4.0% | 0.8% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 26.0% | 14.8% |
| ნაზი ფერები | 36.0% | 36.3% |
| რბილი ბალანსირებული | 30.0% | 39.4% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 8.0% | 9.5% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 66.7% | 65.8% |
| მუქი | 11.9% | 24.4% |
| ნეიტრალური ტონები | 19.1% | 9.1% |
| მონოქრომული | 2.4% | 0.6% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 40.0% | 25.6% |
| ბალანსირებული | 40.0% | 64.4% |
| ფერადი და მკვეთრი | 20.0% | 10.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 12.0% | 5.2% |
| რბილი | 20.0% | 9.8% |
| ბალანსირებული | 16.0% | 31.1% |
| მკვეთრი | 18.0% | 11.5% |
| განცხადება | 34.0% | 42.4% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 4.0% | 3.5% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 6.0% | 6.8% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 10.0% | 6.2% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 56.0% | 66.1% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 24.0% | 17.5% |
რა არის ჟან-ონორე ფრაგონარი-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშწევრები თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემთა ცხრილი
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| გორგოლაო | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 1 100 | 700 |
| მზადება მეგონა და კითხულობდ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 500 | 1 600 | 1 900 |
| The Stolen Kiss | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 600 |
| The Fountain of Love | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 500 | 200 |
| The Stolen Kiss | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 100 |
| Diana and Endymion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 300 |
| The Progress of Love: The L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 400 | 0 |
| სიქტირი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 700 | 1 400 | 2 600 |
| The Bolt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| Adoration of the Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 0 |
რა მოწყობილობებით სარგებლობს ჟან-ონორე ფრაგონარი-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემთა ცხრილი
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 46 100 | 71.5% |
| სმარტფონები | 16 200 | 25.1% |
| ტაბლეტები | 2 200 | 3.4% |
რა ენებზე საუბრობს ჟან-ონორე ფრაგონარი-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემთა ცხრილი
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ფრანგული | 700 | 20.6% |
| ბერძნული | 400 | 11.8% |
| ინგლისური | 400 | 11.8% |
| გერმანული | 300 | 8.8% |
| იაპონური | 300 | 8.8% |
| ბულგარული | 200 | 5.9% |
| პორტუგალიური | 200 | 5.9% |
| რუსული | 200 | 5.9% |
| შვედური | 200 | 5.9% |
| Chinese | 200 | 5.9% |
რა არის ჟან-ონორე ფრაგონარი-ის ყოველდღიური ნახვები და პროგნოზი მომდევნო სამი კვირისთვის?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემთა ცხრილი
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 25 სექ | 200 |
| შაბ 26 სექ | 300 |
| კვრ 27 სექ | 500 |
| ორშ 28 სექ | 1 000 |
| სამ 29 სექ | 600 |
| ოთხ 30 სექ | 1 200 |
| ხუთ 1 ოქტ | 1 200 |
| პარ 2 ოქტ | 800 |
| შაბ 3 ოქტ | 800 |
| კვრ 4 ოქტ | 1 500 |
| ორშ 5 ოქტ | 300 |
| სამ 6 ოქტ | 1 000 |
| ოთხ 7 ოქტ | 600 |
| ხუთ 8 ოქტ | 700 |
| პარ 9 ოქტ | 300 |
| შაბ 10 ოქტ | 1 500 |
| კვრ 11 ოქტ | 700 |
| ორშ 12 ოქტ | 600 |
| სამ 13 ოქტ | 800 |
| ოთხ 14 ოქტ | 1 400 |
| ხუთ 15 ოქტ | 800 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 1 000 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 1 100 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 900 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 1 300 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 1 100 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 1 100 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 1 100 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 800 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 1 000 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 1 300 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 1 100 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 1 100 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 1 200 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 800 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 1 000 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 1 400 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 1 200 |
რას კითხულობენ ჟან-ონორე ფრაგონარი-ის შესახებ
ჟან-ონორე ფრაგონარი-ის რომელ ნამუშევრებს ხედავენ ადამიანები ყველაზე ხშირად?
- მზადება მეგონა და კითხულობდა წიგნს. პირველ ადგილზეა, 7 400 ნახვით ან ნახვების 12% წილით. მასზე 10 ნამუშgareვია მაღლა.
რამდენად დიდია ჟან-ონორე ფრაგონარი-ის აუდიტორია ArtsDot.com-ზე?
- 64 500 ნახვა თორმეტ თვეში: 9 800 ხელოვანის გვერდზე და 54 700 მის ნამუშევრებზე.
რომელი მოწყობილობები მოაქვს ჟან-ონორე ფრაგონარი-ის აუდიტორია?
- აუდიტორია მოდის კომპიუტერები (71%), სმარტფონები (25%) და ტაბლეტები (3%) მოწყობილობებიდან; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 71%-ს.
რა ენებზე იყენებს ჟან-ონორე ფრაგონარი-ის აუდიტორია?
- ფრანგული (21%), ბერძნული (12%) და ინგლისური (12%). პირველი ენა, ფრანგული, ვიზიტორთა 21%-ს შეადგენს.
ჟან-ონორე ფრაგონარი-ის რომელ ნამუშევრებს ესტესტებს სტუმრების გემო ყველაზე მეტად?
- ტეგით ბალანსირებული (ფერების ინტენსივობა) მონიშნული ნამუშწაროები, რომლებიც კატალოგის 40% ნაწილს შეადგენენ, ვიზიტების 64% ნაწილს იკავებენ.