რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ჟან შარლ კაზინ გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ჟან შარლ კაზინ: რამდენიმე ხაზის ციფრები
LA JOURNEE FAITE არის ვარსკვლავი: 200 ნახვა ბოლო თვეს God, რაც ჟან შარლ კაზინ-ის ყველა ნახვის 12% შეადგენს. შემდეგ მოდიან Normandy Village და Hutte de chaume. ხელပاتარების ( 1 000 ნახვა) და ხელပატარის გვერდის (800 ნახვა) ჯამური მაჩვენებელია 1 800. ინტერესი 100%-ით შემცირდა აგვ 2026-სა და სექ 2026-ს შორის. საუკეთესო თვე: ივლ 2026 (1 300 ნახვა). ვიზიტების უპირატესობა აქვს რბილი განათება (განათების ინტენსივობა)-ს, რაც შეადგენს ვიზიტების 69%-ს, კატალოგის 50%-ის წინააღმდეგ.
ჟან შარლ კაზინ: 10 ნამუშწევრი, რომელსაც პირველად ათვალიერებენ
ქვემოთ მოცემული თითოეული ნამუშწარები გახსნილა რეალურმა ვიზიტორებმა ArtsDot.com-ზე ბოლო თვედ განმავლობაში. პირველი ადგილი ეკუთვნის ჟან შარლ კაზინ-ის ყველაზე პოპულარულ ნამუშწარეს.
-
1
LA JOURNEE FAITE
200 ნახვა · 12.5%
-
2
Normandy Village, 1880
100 ნახვა · 6.2%
-
3
Hutte de chaume
100 ნახვა · 6.2%
-
4
Jean Charles Cazin et son fils Michel
100 ნახვა · 6.2%
-
5
Etude de pin
100 ნახვა · 6.2%
-
6
La route (Seine et Marne)
100 ნახვა · 6.2%
-
7
Château en Ecosse (titre attribué)
100 ნახვა · 6.2%
-
8
Agar et Ismaël
100 ნახვა · 6.2%
-
9
L'Etang
100 ნახვა · 6.2%
-
10
The gossips
100 ნახვა · 6.2%
როდის სტუმრობენ ადამიანები ჟან შარლ კაზინ-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემთა ცხრილი
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 500 | 800 |
| აგვ 2026 | 300 | 200 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
როდის ნახულობენ ჟან შარლ კაზინ-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ჟან შარლ კაზინ-ის பார்வையელები, artist-ის შემოქმედებასთან შედარებით?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემთა ცხრილი
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 4.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 28.0% | 31.2% |
| რბილი განათება | 50.0% | 68.8% |
| ნათელი ბალანსი | 12.0% | 0.0% |
| ნათელი | 6.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 40.0% | 18.8% |
| ნაზი ფერები | 36.0% | 43.8% |
| რბილი ბალანსირებული | 16.0% | 25.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 8.0% | 12.5% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 51.2% | 62.5% |
| ნეიტრალური ტონები | 32.6% | 18.8% |
| მუქი | 7.0% | 12.5% |
| მონოქრომული | 7.0% | 6.2% |
| პასტელური ფერები | 2.3% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 38.0% | 18.8% |
| ბალანსირებული | 52.0% | 68.8% |
| ფერადი და მკვეთრი | 10.0% | 12.5% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 24.0% | 12.5% |
| რბილი | 28.0% | 25.0% |
| ბალანსირებული | 8.0% | 6.2% |
| მკვეთრი | 14.0% | 25.0% |
| განცხადება | 26.0% | 31.2% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 6.0% | 6.2% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 8.0% | 6.2% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 4.0% | 0.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 44.0% | 43.8% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 38.0% | 43.8% |
რა არის ჟან შარლ კაზინ-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშწევრები თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემთა ცხრილი
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Normandy Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Route Nationale at Samer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman In A Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'orage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tobias and the Archangel Ra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Garenne d'Equihen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Etude de pin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Weary Wayfarers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Etude de pivoines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Quarry of Monsieur Pasc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე საუბრობს ჟან შარლ კაზინ-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რა არის ჟან შარლ კაზინ-ის ყოველდღიური ნახვები და პროგნოზი მომდევნო სამი კვირისთვის?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემთა ცხრილი
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| სამ 22 სექ | 0 |
| ოთხ 23 სექ | 0 |
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 100 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 100 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
რას კითხულობენ ჟან შარლ კაზინ-ის შესახებ
ჟან შარლ კაზინ-ის რომელ ნამუშევრებს ხედავენ ადამიანები ყველაზე ხშირად?
- LA JOURNEE FAITE პირველ ადგილზეა, 200 ნახვით ან ნახვების 12% წილით. მასზე 10 ნამუშgareვია მაღლა.
რამდენად დიდია ჟან შარლ კაზინ-ის აუდიტორია ArtsDot.com-ზე?
- 1 800 ნახვა თორმეტ თვეში: 800 ხელოვანის გვერდზე და 1 000 მის ნამუშევრებზე.
ჟან შარლ კაზინ-ის რომელ ნამუშევრებს ესტესტებს სტუმრების გემო ყველაზე მეტად?
- ტეგით რბილი განათება (განათების ინტენსივობა) მონიშნული ნამუშწაროები, რომლებიც კატალოგის 50% ნაწილს შეადგენენ, ვიზიტების 69% ნაწილს იკავებენ.