რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის იან მატეიკო გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
იან მატეიკო: რამდენიმე ხაზის ციფრები
Stańczyk არის ვარსკვლავი: 5 800 ნახვა ბოლო თვეს God, რაც იან მატეიკო-ის ყველა ნახვის 36% შეადგენს. შემდეგ მოდიან გრუნვალდის ბრძოლის დეტალი (10) და ბატორი პსკოვში. ხელပاتარების ( 13 600 ნახვა) და ხელပატარის გვერდის (4 100 ნახვა) ჯამური მაჩვენებელია 17 700. ინტერესი იზრდება: აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე ვიზიტების რაოდენობა 105%-ით გაიზর্দা. საუკეთესო თვე: ივლ 2026 (11 500 ნახვა). მოწყობილობის მიხედვით: კომპიუტერები (54%), სმარტფონები (41%) და ტაბლეტები (5%). ვიზიტების უპირატესობა აქვს რომანტიკული (ატმოსფერო)-ს, რაც შეადგენს ვიზიტების 65%-ს, კატალოგის 0%-ის წინააღმდეგ.
იან მატეიკო: 10 ნამუშწევრი, რომელსაც პირველად ათვალიერებენ
ქვემოთ მოცემული თითოეული ნამუშწარები გახსნილა რეალურმა ვიზიტორებმა ArtsDot.com-ზე ბოლო თვედ განმავლობაში. პირველი ადგილი ეკუთვნის იან მატეიკო-ის ყველაზე პოპულარულ ნამუშწარეს.
-
1
Stańczyk, 1862
5 800 ნახვა · 36.2%
-
2
გრუნვალდის ბრძოლის დეტალი (10), 1878
1 700 ნახვა · 10.6%
-
3
ბატორი პსკოვში, 1872
600 ნახვა · 3.8%
-
4
The Battle of Grunwald [Tannenberg]
400 ნახვა · 2.5%
-
5
Self-portrait, 1892
400 ნახვა · 2.5%
-
6
Empress Rejtan
400 ნახვა · 2.5%
-
7
output scholars
400 ნახვა · 2.5%
-
8
Battle of Grunwald, Jan Zizka(detail)
300 ნახვა · 1.9%
-
9
Copernicus in the tower at Frombork, or Conversations with God, 1872
200 ნახვა · 1.2%
-
10
Sobieski sending Message of Victory to the Pope, after the Battle of Vienna
200 ნახვა · 1.2%
როდის სტუმრობენ ადამიანები იან მატეიკო-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემთა ცხრილი
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 300 |
| ივლ 2026 | 2 100 | 9 400 |
| აგვ 2026 | 500 | 1 400 |
| სექ 2026 | 1 400 | 2 500 |
როდის ნახულობენ იან მატეიკო-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ იან მატეიკო-ის பார்வையელები, artist-ის შემოქმედებასთან შედარებით?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემთა ცხრილი
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| რომანტიკული | 0.0% | 64.5% |
| დრამატული | 66.7% | 34.4% |
| კლასიკური სტილი | 33.3% | 0.0% |
| ნოსტალგიური | 0.0% | 1.1% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მელანქოლიური | 0.0% | 62.4% |
| დრამატული | 33.3% | 29.0% |
| დაფიქრებითი | 33.3% | 6.5% |
| მძიმე და სევდიანი | 33.3% | 1.1% |
| დამამშვიდებელი | 0.0% | 1.1% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 22.0% | 51.2% |
| რბილი ჩრდილი | 24.0% | 28.1% |
| რბილი განათება | 40.0% | 12.5% |
| ნათელი ბალანსი | 12.0% | 7.5% |
| ნათელი | 2.0% | 0.6% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 24.0% | 12.5% |
| ნაზი ფერები | 22.0% | 50.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 26.0% | 24.4% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 28.0% | 11.9% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 1.2% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 56.8% | 84.9% |
| ნეიტრალური ტონები | 25.0% | 5.9% |
| მუქი | 15.9% | 7.9% |
| პასტელური ფერები | 2.3% | 1.3% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 30.0% | 55.0% |
| ბალანსირებული | 46.0% | 30.6% |
| ფერადი და მკვეთრი | 24.0% | 14.4% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 0.0% | 36.2% |
| რბილი | 18.0% | 21.2% |
| ბალანსირებული | 14.0% | 5.0% |
| მკვეთრი | 28.0% | 8.1% |
| განცხადება | 40.0% | 29.4% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 4.0% | 2.5% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 4.0% | 8.8% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 10.0% | 5.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 44.0% | 65.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 38.0% | 18.8% |
რა არის იან მატეიკო-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშწევრები თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემთა ცხრილი
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ბატორი პსკოვში | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| გრუნვალდის ბრძოლის დეტალი (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 000 | 200 | 300 |
| Copernicus in the tower at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Stańczyk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 700 | 300 | 1 400 |
| Stańczyk during a ball at t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Fryderyk Czarto… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle of Grunwald [Tan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 |
| Portrait of sister | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Skarga`s Sermon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Sobieski sending Message of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
რა მოწყობილობებით სარგებლობს იან მატეიკო-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემთა ცხრილი
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 9 600 | 54.2% |
| სმარტფონები | 7 300 | 41.2% |
| ტაბლეტები | 800 | 4.5% |
რა ენებზე საუბრობს იან მატეიკო-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემთა ცხრილი
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ესპანური | 700 | 28.0% |
| ჩეხური | 300 | 12.0% |
| იტალიური | 200 | 8.0% |
| ჰოლანდიური | 200 | 8.0% |
| პოლონური | 200 | 8.0% |
| პორტუგალიური | 200 | 8.0% |
| ფრანგული | 100 | 4.0% |
| უნგრული | 100 | 4.0% |
| ქართული | 100 | 4.0% |
| კორეული | 100 | 4.0% |
რა არის იან მატეიკო-ის ყოველდღიური ნახვები და პროგნოზი მომდევნო სამი კვირისთვის?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემთა ცხრილი
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ოთხ 23 სექ | 100 |
| ხუთ 24 სექ | 200 |
| პარ 25 სექ | 200 |
| შაბ 26 სექ | 800 |
| კვრ 27 სექ | 100 |
| ორშ 28 სექ | 400 |
| სამ 29 სექ | 200 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 500 |
| პარ 2 ოქტ | 400 |
| შაბ 3 ოქტ | 1 100 |
| კვრ 4 ოქტ | 100 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 600 |
| ოთხ 7 ოქტ | 400 |
| ხუთ 8 ოქტ | 1 300 |
| პარ 9 ოქტ | 700 |
| შაბ 10 ოქტ | 300 |
| კვრ 11 ოქტ | 400 |
| ორშ 12 ოქტ | 200 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 1 000 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 1 100 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 1 100 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 1 200 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 1 200 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 800 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 1 300 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
რას კითხულობენ იან მატეიკო-ის შესახებ
იან მატეიკო-ის რომელ ნამუშევრებს ხედავენ ადამიანები ყველაზე ხშირად?
- Stańczyk პირველ ადგილზეა, 5 800 ნახვით ან ნახვების 36% წილით. მასზე 10 ნამუშgareვია მაღლა.
რამდენად დიდია იან მატეიკო-ის აუდიტორია ArtsDot.com-ზე?
- 17 700 ნახვა თორმეტ თვეში: 4 100 ხელოვანის გვერდზე და 13 600 მის ნამუშევრებზე.
რომელი მოწყობილობები მოაქვს იან მატეიკო-ის აუდიტორია?
- აუდიტორია მოდის კომპიუტერები (54%), სმარტფონები (41%) და ტაბლეტები (5%) მოწყობილობებიდან; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 54%-ს.
იან მატეიკო-ის რომელ ნამუშევრებს ესტესტებს სტუმრების გემო ყველაზე მეტად?
- ტეგით რომანტიკული (ატმოსფერო) მონიშნული ნამუშწაროები, რომლებიც კატალოგის 0% ნაწილს შეადგენენ, ვიზიტების 65% ნაწილს იკავებენ.