რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის იან ბრუგელი უფროსი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
იან ბრუგელი უფროსი: რამდენიმე ხაზის ციფრები
სიკვდილის გამხდარა არის ვარსკვლავი: 2 000 ნახვა ბოლო თვეს God, რაც იან ბრუგელი უფროსი-ის ყველა ნახვის 11% შეადგენს. შემდეგ მოდიან The Visit to the Farm და The Children of the Planet Mercury, Jan Brueghel (II), c. 1645. ხელပاتარების ( 16 300 ნახვა) და ხელပატარის გვერდის (2 300 ნახვა) ჯამური მაჩვენებელია 18 600. ინტერესი 28%-ით შემცირდა აგვ 2026-სა და სექ 2026-ს შორის. საუკეთესო თვე: ივლ 2026 (13 000 ნახვა). მოწყობილობის მიხედვით: კომპიუტერები (76%), სმარტფონები (22%) და ტაბლეტები (2%). ვიზიტების უპირატესობა აქვს ბალანსირებული ჰარმონია (ფერების ჰარმონია)-ს, რაც შეადგენს ვიზიტების 41%-ს, კატალოგის 18%-ის წინააღმდეგ.
იან ბრუგელი უფროსი: 10 ნამუშწევრი, რომელსაც პირველად ათვალიერებენ
ქვემოთ მოცემული თითოეული ნამუშწარები გახსნილა რეალურმა ვიზიტორებმა ArtsDot.com-ზე ბოლო თვედ განმავლობაში. პირველი ადგილი ეკუთვნის იან ბრუგელი უფროსი-ის ყველაზე პოპულარულ ნამუშწარეს.
-
1
სიკვდილის გამხდარა, 1610
2 000 ნახვა · 11.0%
-
2
The Visit to the Farm
1 200 ნახვა · 6.6%
-
3
The Children of the Planet Mercury, Jan Brueghel (II), c. 1645, 1645
900 ნახვა · 5.0%
-
4
A Fantastic Cave Landscape with Odysseus ^ Calypso
700 ნახვა · 3.9%
-
5
The Original Sin
600 ნახვა · 3.3%
-
6
Flemish Dairy Farm, 1621
500 ნახვა · 2.8%
-
7
The abundance and the four elements 1
500 ნახვა · 2.8%
-
8
Air, 1611
400 ნახვა · 2.2%
-
9
The Holy Family 1
400 ნახვა · 2.2%
-
10
Villagers on their Way to Market
400 ნახვა · 2.2%
როდის სტუმრობენ ადამიანები იან ბრუგელი უფროსი-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემთა ცხრილი
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 600 |
| ივლ 2026 | 1 200 | 11 800 |
| აგვ 2026 | 500 | 2 400 |
| სექ 2026 | 600 | 1 500 |
როდის ნახულობენ იან ბრუგელი უფროსი-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ იან ბრუგელი უფროსი-ის பார்வையელები, artist-ის შემოქმედებასთან შედარებით?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემთა ცხრილი
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 33.3% | 45.5% |
| მშვიდი და რბილი | 22.2% | 19.5% |
| მშვიდი და სულიერი | 22.2% | 13.0% |
| ბუნებრივი | 0.0% | 7.8% |
| კლასიკური სტილი | 22.2% | 3.9% |
| ელეგანტური | 0.0% | 5.2% |
| რომანტიკული | 0.0% | 3.9% |
| შთამაგონებელი | 0.0% | 1.3% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მძიმე და სევდიანი | 11.1% | 26.0% |
| დაფიქრებითი | 44.4% | 20.8% |
| იდუმდენი | 11.1% | 15.6% |
| ენერგიული და დინამიკური | 0.0% | 11.7% |
| მშვიდი | 0.0% | 10.4% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 11.1% | 3.9% |
| აღმაბამედელი | 11.1% | 2.6% |
| მელანქოლიური | 0.0% | 3.9% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 32.0% | 31.5% |
| რბილი ჩრდილი | 44.0% | 40.9% |
| რბილი განათება | 20.0% | 24.9% |
| ნათელი ბალანსი | 4.0% | 2.2% |
| ნათელი | 0.0% | 0.5% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 20.0% | 24.9% |
| ნაზი ფერები | 36.0% | 26.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 36.0% | 41.4% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 8.0% | 7.7% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 85.4% | 82.7% |
| მუქი | 9.8% | 12.2% |
| ნეიტრალური ტონები | 4.9% | 3.6% |
| მონოქრომული | 0.0% | 0.7% |
| ბუნება | 0.0% | 0.7% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 34.0% | 29.8% |
| ბალანსირებული | 60.0% | 61.3% |
| ფერადი და მკვეთრი | 6.0% | 8.8% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 8.0% | 10.5% |
| რბილი | 14.0% | 7.2% |
| ბალანსირებული | 18.0% | 19.9% |
| მკვეთრი | 26.0% | 23.2% |
| განცხადება | 34.0% | 39.2% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 16.0% | 14.4% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 12.0% | 9.4% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 18.0% | 41.4% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 46.0% | 29.3% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 8.0% | 5.5% |
რა არის იან ბრუგელი უფროსი-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშწევრები თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემთა ცხრილი
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| სიკვდილის გამხდარა | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 800 | 300 |
| Flowers in a Wooden Vessel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Forest landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| Flood with Noah | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Visit to the Farm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 100 | 200 |
| Mountain Landscape with the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Garden of Eden with the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Flood with Noah's Ark | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Woodland Road with Travel… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Flowers in a Wan-Li Vase | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
რა მოწყობილობებით სარგებლობს იან ბრუგელი უფროსი-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემთა ცხრილი
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 14 200 | 76.3% |
| სმარტფონები | 4 000 | 21.5% |
| ტაბლეტები | 400 | 2.2% |
რა ენებზე საუბრობს იან ბრუგელი უფროსი-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემთა ცხრილი
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ბულგარული | 600 | 54.5% |
| დანიური | 200 | 18.2% |
| ჩეხური | 100 | 9.1% |
| იაპონური | 100 | 9.1% |
| სლოვაკური | 100 | 9.1% |
რა არის იან ბრუგელი უფროსი-ის ყოველდღიური ნახვები და პროგნოზი მომდევნო სამი კვირისთვის?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემთა ცხრილი
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 300 |
| სამ 29 სექ | 300 |
| ოთხ 30 სექ | 400 |
| ხუთ 1 ოქტ | 200 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 100 |
| ორშ 5 ოქტ | 500 |
| სამ 6 ოქტ | 100 |
| ოთხ 7 ოქტ | 200 |
| ხუთ 8 ოქტ | 400 |
| პარ 9 ოქტ | 300 |
| შაბ 10 ოქტ | 500 |
| კვრ 11 ოქტ | 100 |
| ორშ 12 ოქტ | 200 |
| სამ 13 ოქტ | 200 |
| ოთხ 14 ოქტ | 400 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 800 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 800 |
რას კითხულობენ იან ბრუგელი უფროსი-ის შესახებ
იან ბრუგელი უფროსი-ის რომელ ნამუშევრებს ხედავენ ადამიანები ყველაზე ხშირად?
- სიკვდილის გამხდარა პირველ ადგილზეა, 2 000 ნახვით ან ნახვების 11% წილით. მასზე 10 ნამუშgareვია მაღლა.
რამდენად დიდია იან ბრუგელი უფროსი-ის აუდიტორია ArtsDot.com-ზე?
- 18 600 ნახვა თორმეტ თვეში: 2 300 ხელოვანის გვერდზე და 16 300 მის ნამუშევრებზე.
რომელი მოწყობილობები მოაქვს იან ბრუგელი უფროსი-ის აუდიტორია?
- აუდიტორია მოდის კომპიუტერები (76%), სმარტფონები (22%) და ტაბლეტები (2%) მოწყობილობებიდან; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 76%-ს.
იან ბრუგელი უფროსი-ის რომელ ნამუშევრებს ესტესტებს სტუმრების გემო ყველაზე მეტად?
- ტეგით ბალანსირებული ჰარმონია (ფერების ჰარმონია) მონიშნული ნამუშწაროები, რომლებიც კატალოგის 18% ნაწილს შეადგენენ, ვიზიტების 41% ნაწილს იკავებენ.