რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ჯეიმს სანტი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ჯეიმს სანტი: რამდენიმე ხაზის ციფრები
Courage, Anxiety and Despair Watching the Battle არის ვარსკვლავი: 500 ნახვა ბოლო თვეს God, რაც ჯეიმს სანტი-ის ყველა ნახვის 13% შეადგენს. შემდეგ მოდიან John Platt და The Duet. ხელပاتარების ( 3 000 ნახვა) და ხელပატარის გვერდის (800 ნახვა) ჯამური მაჩვენებელია 3 800. ინტერესი იზრდება: სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე ვიზიტების რაოდენობა 600%-ით გაიზর্দা. საუკეთესო თვე: ივლ 2026 (2 600 ნახვა). მოწყობილობის მიხედვით: კომპიუტერები (66%) და სმარტფონები (34%). ვიზიტების უპირატესობა აქვს დაძაბული (ემოციური ტონი)-ს, რაც შეადგენს ვიზიტების 42%-ს, კატალოგის 8%-ის წინააღმდეგ.
ჯეიმს სანტი: 10 ნამუშწევრი, რომელსაც პირველად ათვალიერებენ
ქვემოთ მოცემული თითოეული ნამუშწარები გახსნილა რეალურმა ვიზიტორებმა ArtsDot.com-ზე ბოლო თვედ განმავლობაში. პირველი ადგილი ეკუთვნის ჯეიმს სანტი-ის ყველაზე პოპულარულ ნამუშწარეს.
-
1
Courage, Anxiety and Despair Watching the Battle, 1850
500 ნახვა · 12.8%
-
2
John Platt
400 ნახვა · 10.3%
-
3
The Duet
200 ნახვა · 5.1%
-
4
John Singleton Copley, Baron Lyndhurst
200 ნახვა · 5.1%
-
5
Children In The Wood
200 ნახვა · 5.1%
-
6
The Novice
200 ნახვა · 5.1%
-
7
John Singleton Copley, Baron Lyndhurst
100 ნახვა · 2.6%
-
8
Mary Lyman Morgan
100 ნახვა · 2.6%
-
9
Felix Lyde Ames, 1870
100 ნახვა · 2.6%
-
10
A Girl Reading
100 ნახვა · 2.6%
როდის სტუმრობენ ადამიანები ჯეიმს სანტი-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემთა ცხრილი
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 200 |
| ივლ 2026 | 600 | 2 000 |
| აგვ 2026 | 0 | 200 |
| სექ 2026 | 0 | 100 |
| ოქტ 2026 | 200 | 500 |
როდის ნახულობენ ჯეიმს სანტი-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ჯეიმს სანტი-ის பார்வையელები, artist-ის შემოქმედებასთან შედარებით?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემთა ცხრილი
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 30.8% | 58.3% |
| ნოსტალგიური | 23.1% | 33.3% |
| კლასიკური სტილი | 23.1% | 8.3% |
| რომანტიკული | 15.4% | 0.0% |
| ეთერული | 7.7% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაძაბული | 7.7% | 41.7% |
| დაფიქრებითი | 23.1% | 16.7% |
| რომანტიკული | 15.4% | 16.7% |
| მელანქოლიური | 7.7% | 16.7% |
| დამამშვიდებელი | 7.7% | 8.3% |
| მძიმე და სევდიანი | 15.4% | 0.0% |
| მშვიდი | 7.7% | 0.0% |
| ეფერიული და ამაღლებული | 7.7% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 64.0% | 61.5% |
| რბილი ჩრდილი | 22.0% | 17.9% |
| რბილი განათება | 8.0% | 15.4% |
| ნათელი ბალანსი | 6.0% | 5.1% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 46.0% | 35.9% |
| ნაზი ფერები | 24.0% | 35.9% |
| რბილი ბალანსირებული | 24.0% | 28.2% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 6.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 83.3% | 90.9% |
| ნეიტრალური ტონები | 7.1% | 9.1% |
| მუქი | 9.5% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 66.0% | 61.5% |
| ბალანსირებული | 28.0% | 35.9% |
| ფერადი და მკვეთრი | 6.0% | 2.6% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 32.0% | 28.2% |
| რბილი | 14.0% | 17.9% |
| ბალანსირებული | 14.0% | 7.7% |
| მკვეთრი | 10.0% | 7.7% |
| განცხადება | 30.0% | 38.5% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 8.0% | 7.7% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 4.0% | 2.6% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 12.0% | 15.4% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 62.0% | 66.7% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 14.0% | 7.7% |
რა არის ჯეიმს სანტი-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშწევრები თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემთა ცხრილი
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ernest Augusutus, 3rd Earl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marie Caroline, duchesse d'… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henri, duc d'Aumale (1822-1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frances Talbot, Countess of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Princess Helena (1846-1923)… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Princess Beatrice (1857-194… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Prince Leopold (1853-1884) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Prince Albert Victor of Wal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Young Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Isabella Mary Clarke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა მოწყობილობებით სარგებლობს ჯეიმს სანტი-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემთა ცხრილი
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 2 500 | 65.8% |
| სმარტფონები | 1 300 | 34.2% |
რა ენებზე საუბრობს ჯეიმს სანტი-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემთა ცხრილი
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 300 | 75.0% |
| ესპანური | 100 | 25.0% |
რა არის ჯეიმს სანტი-ის ყოველდღიური ნახვები და პროგნოზი მომდევნო სამი კვირისთვის?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემთა ცხრილი
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| კვრ 18 ოქტ | 100 |
| ორშ 19 ოქტ | 100 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 100 |
| ხუთ 22 ოქტ | 100 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 100 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე | 0 |
| პარ 6 ნოე | 100 |
| შაბ 7 ნოე | 100 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 27 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 28 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
რას კითხულობენ ჯეიმს სანტი-ის შესახებ
ჯეიმს სანტი-ის რომელ ნამუშევრებს ხედავენ ადამიანები ყველაზე ხშირად?
- Courage, Anxiety and Despair Watching the Battle პირველ ადგილზეა, 500 ნახვით ან ნახვების 13% წილით. მასზე 10 ნამუშgareვია მაღლა.
რამდენად დიდია ჯეიმს სანტი-ის აუდიტორია ArtsDot.com-ზე?
- 3 800 ნახვა თორმეტ თვეში: 800 ხელოვანის გვერდზე და 3 000 მის ნამუშევრებზე.
რომელი მოწყობილობები მოაქვს ჯეიმს სანტი-ის აუდიტორია?
- აუდიტორია მოდის კომპიუტერები (66%) და სმარტფონები (34%) მოწყობილობებიდან; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 66%-ს.
ჯეიმს სანტი-ის რომელ ნამუშევრებს ესტესტებს სტუმრების გემო ყველაზე მეტად?
- ტეგით დაძაბული (ემოციური ტონი) მონიშნული ნამუშწაროები, რომლებიც კატალოგის 8% ნაწილს შეადგენენ, ვიზიტების 42% ნაწილს იკავებენ.