რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Henry Whiting გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
Henry Whiting: რამდენიმე ხაზის ციფრები
Hatwell's 'Gallopers' Tiger Hunt (bottom centre panel) არის ვარსკვლავი: 300 ნახვა ბოლო თვეს God, რაც Henry Whiting-ის ყველა ნახვის 43% შეადგენს. შემდეგ მოდიან Hatwell's 'Gallopers' Wild Dogs Attacking Antelope (bottom centre panel) და Hatwell's 'Gallopers' Man Wrestling an Alligator (bottom centre panel). ხელပاتარების ( 700 ნახვა) და ხელပატარის გვერდის (200 ნახვა) ჯამური მაჩვენებელია 900. საუკეთესო თვე: ივლ 2026 (700 ნახვა). ვიზიტების უპირატესობა აქვს ბალანსირებული (კონტრასტი)-ს, რაც შეადგენს ვიზიტების 57%-ს, კატალოგის 29%-ის წინააღმდეგ.
Henry Whiting: 4 ნამუშწევრი, რომელსაც პირველად ათვალიერებენ
ქვემოთ მოცემული თითოეული ნამუშწარები გახსნილა რეალურმა ვიზიტორებმა ArtsDot.com-ზე ბოლო თვედ განმავლობაში. პირველი ადგილი ეკუთვნის Henry Whiting-ის ყველაზე პოპულარულ ნამუშწარეს.
-
1
Hatwell's 'Gallopers' Tiger Hunt (bottom centre panel)
300 ნახვა · 42.9%
-
2
Hatwell's 'Gallopers' Wild Dogs Attacking Antelope (bottom centre panel)
200 ნახვა · 28.6%
-
3
Hatwell's 'Gallopers' Man Wrestling an Alligator (bottom centre panel)
100 ნახვა · 14.3%
-
4
Hatwell's 'Gallopers' Hippopotamus Hunt (bottom centre panel)
100 ნახვა · 14.3%
როდის სტუმრობენ ადამიანები Henry Whiting-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემთა ცხრილი
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 100 |
| ივლ 2026 | 100 | 600 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
| ოქტ 2026 | 0 | 0 |
როდის ნახულობენ Henry Whiting-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ Henry Whiting-ის பார்வையელები, artist-ის შემოქმედებასთან შედარებით?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემთა ცხრილი
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი განათება | 42.9% | 42.9% |
| ნათელი ბალანსი | 57.1% | 57.1% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 100.0% | 100.0% |
| ნაზი ფერები | 0.0% | 0.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 0.0% | 0.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 0.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 100.0% | 100.0% |
| ბალანსირებული | 0.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 0.0% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი | 0.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 28.6% | 57.1% |
| მკვეთრი | 57.1% | 28.6% |
| განცხადება | 14.3% | 14.3% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 57.1% | 28.6% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 14.3% | 28.6% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 28.6% | 42.9% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 0.0% | 0.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 0.0% | 0.0% |
რა არის Henry Whiting-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშწევრები თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემთა ცხრილი
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hatwell's 'Gallopers' Man W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hatwell's 'Gallopers' Hippo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hatwell's 'Gallopers' Tiger… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| Hatwell's 'Gallopers' Cowbo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hatwell's 'Gallopers' Wild… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hatwell's 'Gallopers' Horse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hatwell's 'Gallopers' Wolve… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე საუბრობს Henry Whiting-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რა არის Henry Whiting-ის ყოველდღიური ნახვები და პროგნოზი მომდევნო სამი კვირისთვის?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემთა ცხრილი
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
რას კითხულობენ Henry Whiting-ის შესახებ
Henry Whiting-ის რომელ ნამუშევრებს ხედავენ ადამიანები ყველაზე ხშირად?
- Hatwell's 'Gallopers' Tiger Hunt (bottom centre panel) პირველ ადგილზეა, 300 ნახვით ან ნახვების 43% წილით. მასზე 4 ნამუშgareვია მაღლა.
რამდენად დიდია Henry Whiting-ის აუდიტორია ArtsDot.com-ზე?
- 900 ნახვა თორმეტ თვეში: 200 ხელოვანის გვერდზე და 700 მის ნამუშევრებზე.
Henry Whiting-ის რომელ ნამუშევრებს ესტესტებს სტუმრების გემო ყველაზე მეტად?
- ტეგით ბალანსირებული (კონტრასტი) მონიშნული ნამუშწაროები, რომლებიც კატალოგის 29% ნაწილს შეადგენენ, ვიზიტების 57% ნაწილს იკავებენ.