რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ჰენრი კლარენს ვheightი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
მოკლე ვერსია ჰენრი კლარენს ვheightი-ისთვის
The Bard უფრო ხშირად ნახავენ, ვიდრე ნებისმიერ სხვა ნამუშევარს ჰენრი კლარენს ვheightი-ისგან: 400 ნახვა თორმეტ თვეში, ან ნახვების 29% საერთო რაოდენობიდან. Spring, Farringford, Isle of Wight და Conway Valley ასრულებენ პოდიუმს. ჰენრი კლარენს ვheightი-მა სულ 1 900 ნახვას მიიღო, მათგან 500 -ი ხელოვანის გვერდზე, ხოლო 1 400 -ი -ი კი ნამუშევრებზე. ივლ 2026 იყო პიკური პერიოდი, 1 800 ნახვით. ერთი გემო გამოირჩევა: რბილად შერეული პალიტრა (ფერების ჰარმონია) ვიზიტების 43%-ს შეადგენს, მაშინ როდესაც კატალოგის მხოლოდ 12%-ს წარმოადგენს.
ტოპ 9: ჰენრი კლარენს ვheightი-ის ყველაზე ხშირად ნახულობენ
რეალური ნახვების მიხედვით შედგენილი რეიტინგი და არა კატალოგის ქულებით: ჰენრი კლარენს ვheightი-ის 9 ნამუშწარwerksი ყველაზე ხშირად ArtsDot.com-ზე ბოლო თვringებში ნახეს.
-
1
The Bard, 1907
400 ნახვა · 28.6%
-
2
Spring, Farringford, Isle of Wight, 1948
200 ნახვა · 14.3%
-
3
Conway Valley
200 ნახვა · 14.3%
-
4
A Mountain Farm, Llanrhychwyn, near Trefriw, 1867
100 ნახვა · 7.1%
-
5
The Owl, 1865
100 ნახვა · 7.1%
-
6
Coast Scene, 1851
100 ნახვა · 7.1%
-
7
The Heart of Cambria, 1886
100 ნახვა · 7.1%
-
8
Just Arrived by the Sloop (in the Conway Valley, North Wales), 1889
100 ნახვა · 7.1%
-
9
Gipsy Camp, Sunrise
100 ნახვა · 7.1%
რამდენად პოპულარულია ჰენრი კლარენს ვheightი-ის გვერდი, თვეから თვე?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 500 | 1 300 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 100 |
რამდენად დიდ ყურადღებას იპყრობს ჰენრი კლარენს ვheightი-ის ნამუშევრები მთლიანობაში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
ჰენრი კლარენს ვheightი-ის ნამუშევრების რომელ სტილებს ანიჭებს უპირატესობას სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 12.0% | 7.1% |
| რბილი ჩრდილი | 44.0% | 21.4% |
| რბილი განათება | 32.0% | 50.0% |
| ნათელი ბალანსი | 12.0% | 21.4% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 16.0% | 35.7% |
| ნაზი ფერები | 40.0% | 14.3% |
| რბილი ბალანსირებული | 44.0% | 50.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 0.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 55.0% | 69.2% |
| ნეიტრალური ტონები | 35.0% | 30.8% |
| მუქი | 10.0% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 20.0% | 42.9% |
| ბალანსირებული | 72.0% | 50.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 8.0% | 7.1% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 12.0% | 7.1% |
| რბილი | 24.0% | 42.9% |
| ბალანსირებული | 16.0% | 0.0% |
| მკვეთრი | 32.0% | 21.4% |
| განცხადება | 16.0% | 28.6% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 8.0% | 7.1% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 12.0% | 42.9% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 4.0% | 0.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 44.0% | 42.9% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 32.0% | 7.1% |
როგორ ეხিতება ერთმანეთს ჰენრი კლარენს ვheightი-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშევრები წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Bard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| The Rainbow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spring, Farringford, Isle o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Heart of Snowdon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountains in Wales | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Mountain Farm, Llanrhychw… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mountain Mist, Sun Rise (La… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Convent Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Fairy Glen, Bettws y Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Welsh Funeral (To the Col… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე კითხულობენ ჰენრი კლარენს ვheightი-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
როგორ გამოიყურება ჰენრი კლარენს ვheightი-ის ყოველდღიური ვიზიტები და როგორი პროგნოზი Untis-ს აქვს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ორშ 21 სექ | 0 |
| სამ 22 სექ | 0 |
| ოთხ 23 სექ | 0 |
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 100 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 13 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
ჰენრი კლარენს ვheightი: სწრაფი პასუხები
რა არის ჰენრი კლარენს ვheightი-ის ყველაზე ნახვადი ნამუშწარებიდან?
- ეს არის The Bard: 400 ნახვა, რაც ჰენრი კლარენს ვheightი-ის ნახვების 29%-ს შეადგენს. ზემოთ მოცემული სია მოიცავს 9-ე ადგილამდე.
რამდენ ნახვას ნახვევს ჰენრი კლარენს ვheightი?
- 1 900 ბოლო თვედის განმავლობაში, მათგან 500 — ხელოვანის გვერდზე და 1 400 — ცალკეულ ნამუშევრებზე.
არსებობს თუ არა ჰენრი კლარენს ვheightი-ის ტიპის ნამუშწევრეები, რომლებსაც ადამიანები განსაკუთრებით ანიჭებენ უპირატესობას?
- დიახ, რბილად შერეული პალიტრა (ფერების ჰარმონია): 43% ვიზიტებისგან 12%-ის კატალოგში.