რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ჟორჟ ლემენი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ჟორჟ ლემენი ერთი შეხედვით
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, ჟორჟ ლემენი-ის ყველაზე ნახვადი ნამუშწარები ArtsDot.com-ზე იყო Heyst No. 3: High Tide: 400 ნახვა, რაც ხელოვანის ყველა ნამუშწარების საერთო რაოდენობის 9% შეადგენს. მას მოსდევს Autumn და The Nap. სულამ 5 400 ნახشვა ჰქონდა ჟორჟ ლემენი-ს: 1 000 - ხელოვანის გვერდზე და 4 400 - ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე. ყურადღება ოდნავ შემცირდა: ვიზიტების რაოდენობა 80%-ით შემცირდა აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 3 900 ვიზიტი დაფიქსირდა. მომხმარებლები browsing-ს ახდენენ კომპიუტერები (87%) და სმარტფონები (13%)-ით. ვიზიტორები უპირატესობას ანიჭებენ მკვეთრი (კონტრასტი)-ს: visits-ის 48% ეთმობა ასეთ ნამუშევრებს, რომლებიც ხელოვანის კატალოგის 28%-ს შეადგენენ.
10 ყველაზე ნახვადი ჟორჟ ლემენი ნამუშევარი
ეს არის ჟორჟ ლემენი-ის 10 ნამუშწაროსი, რომლებიც ბოლო თვეს ArtsDot.com-ზე ყველაზე ხშირად ნახეს; სი 목록ი დალაგებულია ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
-
1
Heyst No. 3: High Tide, 1891
400 ნახვა · 8.7%
-
2
Autumn
400 ნახვა · 8.7%
-
3
The Nap, 1906
300 ნახვა · 6.5%
-
4
Little Pierre 1
300 ნახვა · 6.5%
-
5
Family Gathering in Saint-Idesbald, 1910
200 ნახვა · 4.3%
-
6
Flowers and Apples, 1909
200 ნახვა · 4.3%
-
7
Sleep, 1900
200 ნახვა · 4.3%
-
8
Self Portrait 3
200 ნახვა · 4.3%
-
9
View of the Thames
200 ნახვა · 4.3%
-
10
Courbevoie. Factories by Moonlight
200 ნახვა · 4.3%
ყოველთვიურად ჟორჟ ლემენი-ის გვერდს რამდენი ადამიანი სტუმრობს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 300 |
| ივლ 2026 | 700 | 3 200 |
| აგვ 2026 | 300 | 700 |
| სექ 2026 | 0 | 200 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ ჟორჟ ლემენი-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ ჟორჟ ლემენი-ის სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 18.0% | 10.9% |
| რბილი ჩრდილი | 44.0% | 56.5% |
| რბილი განათება | 22.0% | 19.6% |
| ნათელი ბალანსი | 16.0% | 10.9% |
| ნათელი | 0.0% | 2.2% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 14.0% | 13.0% |
| ნაზი ფერები | 30.0% | 13.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 34.0% | 32.6% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 20.0% | 37.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 2.0% | 4.3% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 56.5% | 44.4% |
| მუქი | 26.1% | 42.2% |
| ნეიტრალური ტონები | 17.4% | 13.3% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 20.0% | 17.4% |
| ბალანსირებული | 54.0% | 39.1% |
| ფერადი და მკვეთრი | 26.0% | 43.5% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 18.0% | 6.5% |
| რბილი | 28.0% | 21.7% |
| ბალანსირებული | 6.0% | 8.7% |
| მკვეთრი | 28.0% | 47.8% |
| განცხადება | 20.0% | 15.2% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 10.0% | 6.5% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 16.0% | 8.7% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 18.0% | 15.2% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 44.0% | 41.3% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 12.0% | 28.3% |
რომელი ჟორჟ ლემენი ნამუშწევრები ნახულდება ყველაზე ხშირად, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Serrys Sisters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of the Artist's Si… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman with cat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Large Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Thames. the Elevator | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Two Sisters or The Serr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Woman Seated in an In… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Carousel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Gregoire Le Roy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა მოწყობილობებს იყენებენ ჟორჟ ლემენი-ის სტუმრები?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ სტატისტიკა
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 4 700 | 87.0% |
| სმარტფონები | 700 | 13.0% |
რა ენებზე იყენებენ ჟორჟ ლემენი-ის სტუმრები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რამდენად ხშირად სტუმრობენ ჟორჟ ლემენი-ს დღეში და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 100 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
კითხვები ჟორჟ ლემენი-ის შესახებ ArtsDot.com-ზე
ჟორჟ ლემენი-ის რომელი ნამუშევრებია ყველაზე პოპულარული?
- Heyst No. 3: High Tide ყველაზე პოპულარული ნამუშწაროა 400 ნახვით (9% ჟორჟ ლემენი-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახულ ნამუშწაროს.
რამდენიმე ადამიანი ნახულობს ჟორჟ ლემენი-ს ArtsDot.com-ზე?
- ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში ჟორჟ ლემენი-ს ჰქონდა 5 400 ნახმაგი: 1 000 ხელოვანის გვერდზე და 4 400 ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე.
რა მოწყობილობებით სარგებლობენ ჟორჟ ლემენი-ის பார்வையელები?
- ძირითადად კომპიუტერები (87%) და სმარტფონები (13%)-იდან: ვიზიტების 87% მოდის კომპიუტერები-დან.
რა ტიპის ნამუშწევრებს ანიჭებენ უპირატესობას ჟორჟ ლემენი-ის სტუმრები?
- მათთვის უპირატესობა ენიჭება მკვეთრი (კონტრასტი): ვიზიტების 48%, ხელოვანის კატალოგის 28% წილის წინააღმდეგ.