რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ფრედერიკ გუდალი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
მოკლე ვერსია ფრედერიკ გუდალი-ისთვის
La Porte du Desert უფრო ხშირად ნახავენ, ვიდრე ნებისმიერ სხვა ნამუშევარს ფრედერიკ გუდალი-ისგან: 600 ნახვა თორმეტ თვეში, ან ნახვების 9% საერთო რაოდენობიდან. The Distaff Worker და Leading the Flock to Pasture ასრულებენ პოდიუმს. ფრედერიკ გუდალი-მა სულ 7 000 ნახვას მიიღო, მათგან 1 400 -ი ხელოვანის გვერდზე, ხოლო 5 600 -ი -ი კი ნამუშევრებზე. ტენდენცია მცირედით დაღმ down: ოქტ 2026-ში სექ 2026-თან შედარებით 14%-ით ნაკლები ვიზიტი იყო. ივლ 2026 იყო პიკური პერიოდი, 5 400 ნახვით. ვიზიტების განაწილება კომპიუტერები (83%), სმარტფონები (13%) და ტაბლეტები (4%)-ს მიხედვით. ერთი გემო გამოირჩევა: კლასიკური სტილი (ატმოსფერო) ვიზიტების 43%-ს შეადგენს, მაშინ როდესაც კატალოგის მხოლოდ 22%-ს წარმოადგენს.
ტოპ 10: ფრედერიკ გუდალი-ის ყველაზე ხშირად ნახულობენ
რეალური ნახვების მიხედვით შედგენილი რეიტინგი და არა კატალოგის ქულებით: ფრედერიკ გუდალი-ის 10 ნამუშწარwerksი ყველაზე ხშირად ArtsDot.com-ზე ბოლო თვringებში ნახეს.
-
1
La Porte du Desert
600 ნახვა · 8.8%
-
2
The Distaff Worker, 1878
300 ნახვა · 4.4%
-
3
Leading the Flock to Pasture
300 ნახვა · 4.4%
-
4
An Arab home, 1893
200 ნახვა · 2.9%
-
5
The Heath Cart, 1850
200 ნახვა · 2.9%
-
6
Femme à la cruche
200 ნახვა · 2.9%
-
7
Market Day
200 ნახვა · 2.9%
-
8
Market People of Brittany in a Boat, 1842
200 ნახვა · 2.9%
-
9
William Edward Dighton (1822–1853) in Middle Eastern Dress, 1852
200 ნახვა · 2.9%
-
10
the marriage procession, 1870
200 ნახვა · 2.9%
რამდენად პოპულარულია ფრედერიკ გუდალი-ის გვერდი, თვეから თვე?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 100 |
| ივლ 2026 | 1 000 | 4 400 |
| აგვ 2026 | 100 | 0 |
| სექ 2026 | 100 | 600 |
| ოქტ 2026 | 100 | 500 |
რამდენად დიდ ყურადღებას იპყრობს ფრედერიკ გუდალი-ის ნამუშევრები მთლიანობაში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
ფრედერიკ გუდალი-ის ნამუშევრების რომელ სტილებს ანიჭებს უპირატესობას სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| კლასიკური სტილი | 22.2% | 43.5% |
| მშვიდი და სულიერი | 33.3% | 21.7% |
| მიწისფეროვანი | 11.1% | 17.4% |
| ნოსტალგიური | 22.2% | 13.0% |
| დრამატული | 11.1% | 4.3% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 11.1% | 30.4% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 22.2% | 26.1% |
| მშვიდი | 11.1% | 13.0% |
| ენერგიული და დინამიკური | 0.0% | 8.7% |
| ნოსტალგიური | 11.1% | 4.3% |
| დაფიქრებითი | 0.0% | 8.7% |
| სულიერი | 11.1% | 4.3% |
| დამამშვიდებელი | 11.1% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 22.0% | 13.2% |
| რბილი ჩრდილი | 26.0% | 17.6% |
| რბილი განათება | 28.0% | 38.2% |
| ნათელი ბალანსი | 20.0% | 30.9% |
| ნათელი | 4.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 18.0% | 8.8% |
| ნაზი ფერები | 26.0% | 26.5% |
| რბილი ბალანსირებული | 38.0% | 41.2% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 18.0% | 23.5% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 46.8% | 45.3% |
| ნეიტრალური ტონები | 31.9% | 31.2% |
| მუქი | 21.3% | 21.9% |
| მეტალისფერი ტონები | 0.0% | 1.6% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 22.0% | 11.8% |
| ბალანსირებული | 60.0% | 60.3% |
| ფერადი და მკვეთრი | 18.0% | 27.9% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 10.0% | 8.8% |
| რბილი | 20.0% | 10.3% |
| ბალანსირებული | 22.0% | 19.1% |
| მკვეთრი | 26.0% | 27.9% |
| განცხადება | 22.0% | 33.8% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 6.0% | 4.4% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 8.0% | 5.9% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 6.0% | 17.6% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 50.0% | 51.5% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 30.0% | 20.6% |
როგორ ეხিতება ერთმანეთს ფრედერიკ გუდალი-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშევრები წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hunt the Slipper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Holy Well | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Village Holiday | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Market People of Brittany i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Merrymaking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Halt at a Brittany Well | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother and Children | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Happier Days of Charles… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Heath Cart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| The First Born | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
ტელეფონები, ტაბლეტები თუ კომპიუტერები: როგორ ნახულობენ ფრედერიკ გუდალი-ს?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 5 800 | 82.9% |
| სმარტფონები | 900 | 12.9% |
| ტაბლეტები | 300 | 4.3% |
რა ენებზე კითხულობენ ფრედერიკ გუდალი-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| არაბული | 100 | 50.0% |
| ესპანური | 100 | 50.0% |
როგორ გამოიყურება ფრედერიკ გუდალი-ის ყოველდღიური ვიზიტები და როგორი პროგნოზი Untis-ს აქვს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 100 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 100 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 900 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე | 100 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 1 100 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 1 300 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 1 600 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
ფრედერიკ გუდალი: სწრაფი პასუხები
რა არის ფრედერიკ გუდალი-ის ყველაზე ნახვადი ნამუშწარებიდან?
- ეს არის La Porte du Desert: 600 ნახვა, რაც ფრედერიკ გუდალი-ის ნახვების 9%-ს შეადგენს. ზემოთ მოცემული სია მოიცავს 10-ე ადგილამდე.
რამდენ ნახვას ნახვევს ფრედერიკ გუდალი?
- 7 000 ბოლო თვედის განმავლობაში, მათგან 1 400 — ხელოვანის გვერდზე და 5 600 — ცალკეულ ნამუშევრებზე.
ფრედერიკ გუდალი-ს ტელეფონით თუ კომპიუტერით უყურებენ?
- ორივე: ვიზიტების გადანაწილება კომპიუტერები (83%), სმარტფონები (13%) და ტაბლეტები (4%); ლიდერიობს კომპიუტერები 83%-ით.
არსებობს თუ არა ფრედერიკ გუდალი-ის ტიპის ნამუშწევრეები, რომლებსაც ადამიანები განსაკუთრებით ანიჭებენ უპირატესობას?
- დიახ, კლასიკური სტილი (ატმოსფერო): 43% ვიზიტებისგან 22%-ის კატალოგში.